Close

Strona 778 z 1522 PierwszyPierwszy ... 2786787287687767777787797807888288781278 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7 771 do 7 780 z 15220
  1. #7771

    Domyślnie

    Robin, czekamy na newsy
    Jakaś cisza w tym temacie, poprosimy aktualizacje
    Coś się wydarzyło...?
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700

  2. #7772

    Domyślnie

    Nie może pisać, bo łzy rzęsiście lejące się na klawiaturę powodują, że ślizgają mu się palce...
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  3. #7773

    Domyślnie

    Wlasnie kolego @robin102 prosze ujawnic publicznie pewne informacje.
    Bo ja juz dlugo nie wytrzymam.

    I zdjecia najlepiej
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  4. #7774

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    Robin, czekamy na newsy
    Ale jakie NEWSY ? bo chyba nie to, że cycata Betii weszła we wnękę w garażu po odkręceniu lusterek i jest git. Spory akumulator wyjęty i już się ładuje trybem regeneracji. Pokrowiec co został po Suzi trochę ciasny na wielkie cycki, ale założony.
    Jeszcze olej przed zimą zmienię tylko na jaki a na wiosnę inne płyny. Łot i tyle

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    Nie może pisać, bo łzy rzęsiście lejące się na klawiaturę powodują, że ślizgają mu się palce...
    a żebyś wiedział Suzuki szkoda, oj szkoda. Cycatka to zupełnie inny motocykl pod wieloma względami, bardzo wieloma
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 20-11-2018 o 17:04
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  5. #7775

    Domyślnie

    Ty Robin...rozwin sie troche.
    Bo nie wszyscy sa na biezaco.

    I zawodowy fotograf, rozumiem ze nie umie robic zdjec.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  6. #7776

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    cycata Betii
    Czyli nie Gutek? Ech, ta polska miłość do szkopów...

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    a żebyś wiedział Suzuki szkoda, oj szkoda.
    A żebym wiedział. Mój Fazerek też już pod inną dupą śmiga, tylko w zamian nie mam żadnej Niemki a komputer i obiektyw...
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  7. #7777
    Oszczędny w słowach Awatar Tompie
    Dołączył
    12 2013
    Miasto
    Łódź / Brzeziny / łódzkie wschodnie
    Posty
    2

    Domyślnie

    To zlot Bolidów Młodzieży Wiejskiej na wiosnę będzie można zrobić

    Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
    Chcę zmienić system.

  8. #7778

    Domyślnie

    Avanti! Jestem za spotkaniem podwójnie lub nawet potrójnie tematycznym.
    Jak wrażenia z przejścia z miłości platonicznej do fizycznej?
    Bemki są ładne, a gutki.... IMO umiarkowanie.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  9. #7779

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    Czyli nie Gutek? Ech, ta polska miłość do szkopów......
    Na ładnego zadbanego Gucia to kasy brak i trzeba go z zagranicy zwozić i cieżko o czerwoną Poza tym Betii lżejsza, poręczniejsza, tych koni mechanicznych i niutonometrów więcej, ale fakt Gucia Breva jest ładniejsza. Może kiedyś na emeryturze ....

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Kojocisko Zobacz posta
    Avanti! Jestem za spotkaniem podwójnie lub nawet potrójnie tematycznym.....
    Taki plan to jest dyżurny zawsze. Sokolnik zloty nam organizuje bo lubi filmy kręcić

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    I zawodowy fotograf, rozumiem ze nie umie robic zdjec.
    Musze odpocząć od motocyklowych spraw. Za chwilę kolegom/znajomym dwóm auta muszę pomóc kupić to zima jakoś zejdzie na pomiarach powłoki lakierniczej

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Ty Robin...rozwin sie troche.
    .
    Prosty temat choć dłuuugo obrabiany. Zaskutkowało zupełnie innym motocyklem niż Suzuki GSR. Zupełnie innym aby sens było zmieniać i pojeździć i poczyścić coś z innej baki. Betii R102R czyli R 1200 R w najfajniejszym lakierowaniu i z bogatym wyposażeniem. Pokazuje nawet na zegarze ciśnienie w oponach. Motocykl poręczny poza cyckami, nisko środek cieżkości wiec te 15 kg więcej od GSRa wcale nie czuć mocno. Motor duży, większy, grubszy od np Bandita 1250 ale nie jakaś koza wysoka, powiem ze nawet niski, ale pękaty. O zgrozo cichszy niż GSR 600, ale ten łomot dwóch dużych tłoków bardzo ciekawy. Jedzie z wolnych obrotów, choć wypróbować konkretnie nie bylo jak. Porządna jakość wykonania, ale po niemiecku totalnie bez finezji w detalach.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    Mój Fazerek też już pod inną dupą śmiga, tylko w zamian nie mam żadnej Niemki a komputer i obiektyw...
    To smutne, ale i radosne, bo jak jest aparat, jak jest obiektyw to i szanse na następny motocykl wzrastają, czyli zarobić trzeba.
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 20-11-2018 o 19:08
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  10. #7780

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    ale fakt Gucia Breva jest ładniejsza.
    Jaka Breva?
    Stelvio!
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

Strona 778 z 1522 PierwszyPierwszy ... 2786787287687767777787797807888288781278 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •