Close

Strona 574 z 1537 PierwszyPierwszy ... 744745245645725735745755765846246741074 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5 731 do 5 740 z 15368
  1. #5731
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Robin,

    Całe 4 metry bo musiałem go przestawić. Niestety rozbudowa zakładu i nadmiar zleceń zabiły resztki mojego wolnego czasu.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  2. #5732

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Rafał_Sz Zobacz posta
    Robin,

    Całe 4 metry bo musiałem go przestawić. Niestety rozbudowa zakładu i nadmiar zleceń zabiły resztki mojego wolnego czasu.
    Powoził byś kobietę w weekend, bo kto inny powozi
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  3. #5733

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Powoził byś kobietę w weekend, bo kto inny powozi
    hahaha dobre dobre, Robin pokazuje pazura

    u mnie dziś piękna pogoda, ciepło, lekki wiaterek... a ja w domu, czekam na weekendową wizytację rodziców ehhh ale spokojnie, teraz mogę jeździć nawet w nocy
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700

  4. #5734

    Domyślnie

    U mnie pojeżdżone :P
    Uczę się jakby turystycznego stylu jazdy na GSR-ce. Powolutku, bez ciśnienia na odkręcanie manetki. Krajobraz z lewej, krajobraz z prawej, fajnie.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  5. #5735

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Dane z własnej bazy wiedzy z oględzin wielu motocykli. Nie zażartuje jak powiem, że ponad 30 motocykli w sumie oglądałem przez parę lat. Ledwo 3 sztuki sugerowały swoim stanem, dokumentacją, że liczniki miały nie korygowane.
    Niezły żartowniś z Ciebie .
    Pozdrawiam
    Marcin

  6. #5736

    Domyślnie

    3 to i tak dobry wynik aby się jeden znalazł

    chociaż tak, ja jeżdżę autkiem "Lamborghini" z 98r. i ma przebieg teraz ledwo przekroczyła 200 tys. Ma przebieg 204 albo 206 tys. Oryginalny, prawdziwy, 1 właściciel tata kupił w salonie, ja na studiach "wziąłem" i tak jeżdżę, nie chce się zepsuć rozrząd zrobiony, hamulce robione...
    mam kupca

    ktoś powie, aaa na pewno kręcony licznik, nie mam jakiś dowodów bo książka pojazdu dawno zniknęła... licznik to takie wiecie obracane kółeczka nie problem przekręcić

    ja przed zakupem Pomarańczy, od września 2016 do marca 2017 obejrzałem też z 10-15 motocykli, czasami z nudów... 2-3 nadawały się do kupna... Reszta kosmos.
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700

  7. #5737

    Domyślnie

    Ale takie nadawanie sie do kupna to indywidualna kwestia. Jednemu nie przeszkodza rysy np na tlumiku lub pokrywie sprzegla po jakims lekkim slizgu.
    A dla drugiego to dyskwalifikacja.

    Takze, ja bym dopisal zdecydowanie jeszcze; w mojej ocenie lub mz.
    Zreszta temat rzeka...
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  8. #5738

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    .... od września 2016 do marca 2017 obejrzałem też z 10-15 motocykli, czasami z nudów... 2-3 nadawały się do kupna... Reszta kosmos.
    To jeszcze do tych swoich co ogladałem już bedąc na kupnie przez dwa lata muszę dodac te co mi zdjęcia podsyłałeś
    Co do Skody to przebieg jak najbardziej realny przy tej marce i tych autach. Gorzej jak ja chcę sprzedać swojego. 8 letni diesel i 50 tys km przejechane ma. Ludzie takimi autami tyle w rok góra dwa nawijają.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Ale takie nadawanie sie do kupna to indywidualna kwestia. Jednemu nie przeszkodza rysy np na tlumiku lub pokrywie sprzegla po jakims lekkim slizgu.
    A dla drugiego to dyskwalifikacja.

    Takze, ja bym dopisal zdecydowanie jeszcze; w mojej ocenie lub mz.
    Zreszta temat rzeka...
    Racja, racja, dla mnie motocykl, samochód przy kupnie musi być nowszy niż z fabryki wyjechał
    A poważniej. Nie daje się naciąć na wałki. Taka zawodowa dociekliwość i wnikliwość z poprzedniej profesji.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  9. #5739

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta

    Racja, racja, dla mnie motocykl, samochód przy kupnie musi być nowszy niż z fabryki wyjechał
    dobre dobre

    nie wiem, czy takie są

    Moja pomarańcza na bank leżała, delikatna mała gniotka na baku, lewa strona pewnie parkingówka jeden by kupił, drugi nie
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700

  10. #5740

    Domyślnie

    Ja bym kupił z wgniotką, z innym mankamentami także, o ile rokują na ich usunięcie nie za jakieś kosmiczne pieniądze, a np. taką wgniotkę się usuwa za 50-80 zł jeśli lakier nie naruszony to fachowiec wyciągą taką wgniotkę. Widzialem u gościa-fachowaca automagit.pl )pogięty zbiornik jakby się zderzył z czyjąś głową. Lakier nie był uszkodzony, przyjechałem za 2 godziny i stal zrobiony bez śladów, że coś pogięte było. Otarty dekiel, da się za 200 -400 zł wymienić lub polakierować, tłumik jeśli da się zrobić aby moto też oko cieszyło to trzeba kupować, choć niektórzy cenią tylko jazdę, czyli oby zapierda...ł. Jak wygląda nie ma znaczenia
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

Strona 574 z 1537 PierwszyPierwszy ... 744745245645725735745755765846246741074 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •