Close

Strona 320 z 1537 PierwszyPierwszy ... 2202703103183193203213223303704208201320 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 191 do 3 200 z 15368
  1. #3191

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bogdi64 Zobacz posta
    ładny i spełnia wymagania, każdy się obejrzy i jest bez rys
    Niee no zlituj się, toż to dla starszego pana na zlocie oldtimerów.
    Przykurzy się trochę i będzie wyglądał jakby go sokół od dziadka z garażu odkopał
    http://www.krupienko.pl/galeria/

  2. #3192

    Domyślnie

    W szopce mam komarka ... przypomina go trochę
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700

  3. #3193

    Domyślnie

    A tym "sklepem moto" sie interesowales? Jest w Gdyni. Ma rozne sprzety na stanie. Jak dla mnie wart obejrzenia Hornet i Bandit.
    Wpisalem od 2001 do 2008 roku i Gdynia jako lokalizacja. I to efekty.
    Jakies KSMoto. Pisza nawet, ze daja gwarancje na motocykle po przeprowadzeniu przegladu u nich.
    Kliknij jeszcze pelna oferte dealera.

    https://www.otomoto.pl/motocykle-i-q...%5Bcountry%5D=
    Ostatnio edytowane przez krzysztofz24 ; 20-03-2017 o 01:13
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  4. #3194

    Domyślnie

    Przegląd 800 zł. Gwarancja przez 3 miesiące albo 3 tys km... zależy co pierwsze minie. To e Ksmoto.
    Ten Bandit srebrny? ciakawy chyba. Ładnie się prezentuje. Ostatnio jak tam byłem to nie było tego bandita o Horneta niebieskiego... gdzieś na regulacje pojechały...
    Ostatnio edytowane przez sokolnik ; 20-03-2017 o 08:16
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700

  5. #3195
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Przegląd i tak wypada zrobić, zwłaszcza jeśli w tych 800 zł jest olej, płyn hamulcowy, filtry, świece itp. Natomiast 3 miesiące spokojnie wystarczą żeby wyszły wady które przy kupnie umknęły uwadze. Według mnie warto.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  6. #3196

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    Ten Bandit srebrny? ciakawy chyba....
    Ze zdjęć widać, że chyba kolektory ma darte papierem ściernym i malowane dekle silnika.

    Słuchaj freend słaba wiadomość na poniedziałek. Ty nie kupisz motocykla za 8 -9 tys zł. Nie kupisz nawet za 10 tys zł i w ogóle idziesz pod górkę z tematem co chwila obniżając budżet zakupowy i do tego leniąc się okrutnie .
    12-14 tys zł to jest półka cenowa gdzie powinieneś szukać moto ze swoimi oczekiwaniami. Oczywiście z wielką ostrożnością, bo cena nie gwarantuje pewnego zakupu, ale selekcjonuje asortyment. Ja się wymiksowuje z zawodów szukania motoru za cenę roweru, bo nie wierzę w cuda. Druga sprawa motory w cenie roweru są raczej dla ludzi doświadczonych, majsterkujących, majacych do tego warunki. Kup sobie motor ładny sprawny za godziwe pieniądze taki na kilka lat, bo nie zmienisz go i się nie ma co oszukiwać, ze będziesz maił możliwość zmiany. Ciekawe, bezpieczne motocykle warte kupna to pieniądze rzędu 14-18 tys zł i tyle ode mnie. Brutalnie było, ale w końcu duży facet jesteś
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 20-03-2017 o 09:00
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  7. #3197

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Rafał_Sz Zobacz posta
    Przegląd i tak wypada zrobić, zwłaszcza jeśli w tych 800 zł jest olej, płyn hamulcowy, filtry, świece itp. Natomiast 3 miesiące spokojnie wystarczą żeby wyszły wady które przy kupnie umknęły uwadze. Według mnie warto.
    3 miesiące to spoko . jutro jadę oglądać tego bandita i Horneta. Pewnie opony by trzebabylo wymienić.. ale że zdjęć ładne. Na pierwsze moto akurat. Bandit ma ABS. Ludzie gorszymi Jeżdżą
    Ostatnio edytowane przez sokolnik ; 20-03-2017 o 09:04
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700

  8. #3198

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Ze zdjęć widać, że chyba kolektory ma darte papierem ściernym i malowane dekle silnika.

    Słuchaj freend słaba wiadomość na poniedziałek. Ty nie kupisz motocykla za 8 -9 tys zł. Nie kupisz nawet za 10 tys zł i w ogóle idziesz pod górkę z tematem co chwila obniżając budżet zakupowy i do tego leniąc się okrutnie .
    12-14 tys zł to jest półka cenowa gdzie powinieneś szukać moto ze swoimi oczekiwaniami. Oczywiście z wielką ostrożnością, bo cena nie gwarantuje pewnego zakupu, ale selekcjonuje asortyment. Ja się wymiksowuje z zawodów szukania motoru za cenę roweru, bo nie wierzę w cuda. Druga sprawa motory w cenie roweru są raczej dla ludzi doświadczonych, majsterkujących, majacych do tego warunki. Kup sobie motor ładny sprawny za godziwe pieniądze taki na kilka lat, bo nie zmienisz go i się nie ma co oszukiwać, ze będziesz maił możliwość zmiany. Ciekawe, bezpieczne motocykle warte kupna to pieniądze rzędu 14-18 tys zł i tyle ode mnie. Brutalnie było, ale w końcu duży facet jesteś
    Kupi kupi. Ulegnie presji i kupi. Tylko nie kupi ideału bo ideały nie istnieją.
    Pursue happiness with diligence

  9. #3199

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Boryszuk Zobacz posta
    ..Ulegnie presji i kupi.....
    sprzedawcy
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  10. #3200

    Domyślnie

    Ja świadomy chłopak jestem i wiem że za dooobry sprzęt trzeba zapłacić. Jednak ja świadomy i rozumny chłopak mam też inne wydatki w 2017 i inne potrzeby również jak każdy chyba i po prostu mierze siły na zamiary. Kupię sprzęta za 15 tys i na serwis mi nie zostanie. Wczoraj kupiłem kamerkę GoPro... przyda się na moto, wakacje, narty itp
    Oglądałem wczoraj tego gsr u kuzyna... oni jeżdżą w stroju najtańszym dlatego jak sami stwierdzili że oni najtańsze mają ale droższe moto a ja strój lepszy ale chce tańsze moto. Życie.
    A ile będę kupować moto? I tak długo czekałem. Jak kupię za 8-10 to na zlot nikoniarzy zakaz wstępu? Czy wstyd będzie?
    Ostatnio edytowane przez sokolnik ; 20-03-2017 o 09:26
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700

Strona 320 z 1537 PierwszyPierwszy ... 2202703103183193203213223303704208201320 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •