Close

Strona 749 z 1518 PierwszyPierwszy ... 2496496997397477487497507517597998491249 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7 481 do 7 490 z 15180
  1. #7481

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    "Krzychu Lokomotywa".
    To byloby to.
    Ale kurde nie zmieszcze
    Albo symbol lokomotywy obok imienia.
    Choc wolalbym nosorozca bo mam tak tuningowa naklejke na blotniku od jakichs akcesori moto.
    Chyba poprzedni wlasciciel nakleil jeszcze a mi sie ten nosorozec nawet spodobal.

    Kurde chyba sie wroce na tamta stacje by typowej metalowej tabliczki a'la prawdziwa rejestracja to raczej nie zmieszcze.
    A tamte byly plastikowe i jakby mniejsze.

    Kupic komus z forum?
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  2. #7482

    Domyślnie

    Latam latam, ostatnio przedwczoraj, całe 80km he
    Dziś miałem jeździć ale korek taki był że zrezygnowałem bo to by było na wariata. Zająłem się zakupami i wymiana żarówki w samochodzie
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  3. #7483

    Domyślnie

    Jeszcze skórę z cekinami i frędzlami sobie kup do kompletu...
    Pursue happiness with diligence

  4. #7484

    Domyślnie

    Nie z cekinami tylko z cwiekami albo kolcami jam w Mad Maxie, a ochraniacze z pocietych opon.

    Akurat fredzle do pewnego typu moto pasuja. Ja wole klasyczna ramoneske bez ozdob.
    Ale jakos mnie nachodzi co jakis czas zeby jakos moto przyozdobic.
    Taka tabliczka a'la Tir fajna mz.
    Bardzo czesto widuje motocyklistow na armaturach typu choper/cruiser i z tylu antenka z lisia kitą.
    Nawet fajne. Tylko jakos mi antenka do moto nie pasuje.

    Kiedys dawno temu widzialem zdjecie Harleya ktory mial zamocowane jakies chyba blachy do baku i w niektorych miejscach i mial grawerowane/rzezbione (?) na tych blachach piora.
    Ekstra to wygladalo...piora do lapania wiatru.
    Zlapalem faze i pomyslalem sobie ze zamocuje na bak czy w okolice owiewki lub do zadupka(ogon-az sie prosi) jakies piora jastrzebia, orla, sokola. I jakby mnie ktos pytal " a po co to"?, to bym mowil "lapia wiatr"...
    Od razu zaznacze ze nie chcialem zadnego ptaszka oskubac, czy jakokolwiek krzywde.
    Nie ma szans legalnie kupic takich pior w Polsce, a jak sie pojawiaja na alle np to cena sluszna i na sztuki.
    Sztucznych (kiepsko wygladaja) i kurzych dostatek.
    A zamocowac piora z koguta to juz nie to samo co z sokola.
    Sry @sokolnik, nie obawiaj sie.

    P.s @bogdi64 masz lisia kite?
    Daleki jestem od wysmiewania.
    Ostatnio edytowane przez krzysztofz24 ; 18-10-2018 o 18:43
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  5. #7485

    Domyślnie

    nie obawiam się
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  6. #7486

    Domyślnie

    Co myślicie o takim sprzęcie, takiej ofercie ?
    https://allegro.pl/ogloszenie/bmw-r1...nie-7575861293
    czy może Honda VFR 1200X Crostoure za 32 tys zł czyli ciut taniej i ciut młodziej bo z 2012 roku od pierwszego wałściciela
    https://www.scigacz.pl/Honda,Crossto...ure,23737.html
    Oczywiście nie dla mnie taki wysokie progi
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  7. #7487

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Co myślicie o takim sprzęcie, takiej ofercie ?
    https://allegro.pl/ogloszenie/bmw-r1...nie-7575861293
    czy może Honda VFR 1200X Crostoure za 32 tys zł czyli ciut taniej i ciut młodziej bo z 2012 roku od pierwszego wałściciela
    https://www.scigacz.pl/Honda,Crossto...ure,23737.html
    Oczywiście nie dla mnie taki wysokie progi
    Za ta cene na pewno bym celowal w cos innego, ale nie znamy gustow twojego kolegi.
    Z tych dwoch podanych to raczej BMW, bo to klasyczny naked z normalna masa, nisko polozonym srodkiem ciezkosci a co za tym idzie przyjemniej i latwiej sie prowadzacym.
    A Honda...no coiz szkoda ze nie dali tego silnika do normalnego moto z "normalna" skrzynia.
    A tak mamy motocyklowego SUVa, ktory udaje troche terenowke ale z ta masa to w zadnym terenie nie powalczy, podejrzewam ze szutrowa droga to tez nie jego rewiry.
    Na pewno bedzie mega wygodny na kazdej asfaltowej drodze. Ale jak juz ustalilismy ze jednak szosa i asfalt to chyba lepiej "zwykla VFR 1200 kupic.
    Jesli kolega lubi gazdzety i elektronike to pewnie mu sie spodoba ta skrzynia.

    Z tych dwoch ktore podales woalbym jednak BMW, ale ogolnie to ja bym wolal co innego jednak.

    P.s
    Za ta cene mozna miec eleganckie BMW K1300R z tych lat produkcji mniej wiecej. Mam na mysli tego "futurystycznego power nakeda".
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  8. #7488

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta

    Z tych dwoch ktore podales woalbym jednak BMW, ale ogolnie to ja bym wolal co innego jednak.
    A z tych dwóch znasz taki; Kawasaki Versys 1000 ?

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta

    I juz nie bede wskwzywal palcem ktorej to baletnicy rabek u spodnicy przeszkadzal i nie chciala, znaczy nie chcial sie spotkac.

    .
    Następnym razem rozegramy to po mojemu Spotkamy się gdzieś na Mazurach z noclegiem na noc czy dwie znam fajna miejscówkę w Mikołajkach gdzie można moto na noc do garażu wstawić, kilka sztuk. Nie damy się tak wyrolować jak w tym sezonie. Mam ze 3 wolne weekendy w następnym roku, oby pogoda. Może jeszcze ktoś dołączy.
    Krzychu ja do jazdy muszę mieć fazę i przede wszystkim dobre samopoczucie i całkowity brak zmęczenia fizycznego. Zmęczony, nie siadam na moto, bo wtedy jeżdżę jak paralityk
    Wczoraj polatałem 30 km do dobrej stacji paliwowej i powrót
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  9. #7489

    Domyślnie

    lisiej kity nie mam , ale mam dzwoneczek Guardiana , no i oczywiście dodatkowe (tylko dwie) diodki, nie licząc, całej otoczki skórzanej, ale w moim przypadku traktowanej bardzo użytkowo, więc aktualnie mam 9 różnej wielkości toreb i sakiewek w tym TYLKO jedna materiałowa, oczywiście znalazł się miejsce na kilka blach zlotowych i KONIECZMIE znaczki przynależności klubowej

    ps: sezon zbliża się ku końcowi (czytaj przyjemnej bezstresowej jazdy z długim dniem), więc biorę się za porządki w sprzęcie foto, oj widzę, że będzie duuużo do wystawienia na giełdzie, oj dużo
    Ostatnio edytowane przez bogdi64 ; 19-10-2018 o 12:28
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  10. #7490

    Domyślnie

    Kurde, ale mialem farta ze wczoraj polatalem te 150km. Tak cos czulem, ze to pewnie ostatnia tak przejazdzka na 22 stopnie i sloneczko.
    Dzisiaj w Wawie bylo 12 stopni i troche mzylo.



    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    A z tych dwóch znasz taki; Kawasaki Versys 1000 ?

    - - - - kolejny post - - - - - -


    Następnym razem rozegramy to po mojemu Spotkamy się gdzieś na Mazurach z noclegiem na noc czy dwie znam fajna miejscówkę w Mikołajkach gdzie można moto na noc do garażu wstawić, kilka sztuk. Nie damy się tak wyrolować jak w tym sezonie. Mam ze 3 wolne weekendy w następnym roku, oby pogoda. Może jeszcze ktoś dołączy.
    Krzychu ja do jazdy muszę mieć fazę i przede wszystkim dobre samopoczucie i całkowity brak zmęczenia fizycznego. Zmęczony, nie siadam na moto, bo wtedy jeżdżę jak paralityk
    Wczoraj polatałem 30 km do dobrej stacji paliwowej i powrót
    Taaa...95km bylo tylko do przejechania (i to trasa)...taaa

    Robin jak ty oczekujesz jakis porad dla tego kolegi jakis porad to cos napisz o nim. 2 metry ma i sluszna wage czy drodniejszy, jak doswiadczenei z moto, pierwszy czy kolejny motocykl, jak jezdzi i chce jezdzic itp.
    Bo dla jednego dany motocykl bedzie idealem a dla drugiego nie bardzo. Trzeba znac wytyczne od nabywcy i jego zapatrywania.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez bogdi64 Zobacz posta
    lisiej kity nie mam , ale mam dzwoneczek Guardiana , no i oczywiście dodatkowe (tylko dwie) diodki, nie licząc, całej otoczki skórzanej, ale w moim przypadku traktowanej bardzo użytkowo, więc aktualnie mam 9 różnej wielkości toreb i sakiewek w tym TYLKO jedna materiałowa, oczywiście znalazł się miejsce na kilka blach zlotowych i KONIECZMIE znaczki przynależności klubowej
    Poka, poka ten dzwonek. A tak specjalistyczna okragla sakiewka na puszke browara jest?
    W sumie do twojego moto to grzech byloby plastikowe kufry montowac, tekstylne jeszcze od biedy ale skora u ciebie bedzie sie najlepiej prezentowac.

    A ty w jakims klubie jestes?
    Bo chyba nie wspominales nigdy o tym. Jak sie nazywa, masz zdjecie barw klubowych?
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

Strona 749 z 1518 PierwszyPierwszy ... 2496496997397477487497507517597998491249 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •