Close

Strona 747 z 1518 PierwszyPierwszy ... 2476476977377457467477487497577978471247 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7 461 do 7 470 z 15178
  1. #7461

    Domyślnie

    A w ofercie Royal Enfield Polska sa modele zarowno z wtryskiem jak i z gaznikiem.
    Ja bym wolal tradycyjnie na gazniku. Przeciez to jeden zwykly gaznik, koszty i potrzeba serwisu malutkie. Jak ma byc wspolczesny weteran to weteran.
    A wtrysk w RE z Indi to pasuje jak swini siodlo.

    P.s Sa tez takie z pojedynczym siodlem...wez kup.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  2. #7462

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    to jest ten zajazd na trasie S7 gdzieś koło Płońska...? Poznaje po zdjęciu :P
    Jeździło się do stolyycy
    Dokladnie. Tylko ze to jest zdjecie OD strony Wawy.
    Dziwne jak bys nie poznal swojego matecznika
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  3. #7463

    Domyślnie

    Wziąłem na dziś urlop i pojechałem w Bieszczady. Dobrze że kolega mnie obudził telefonem przed dziesiątą, bo bym się już chyba nie wybrał. Zrobione prawie 300 km. Cudne kolory i puste drogi. Dwóch turystów czekających na okazję widziałem, reszta to mieszkańcy. Uhahany ukleiłem coś na kształt filmu. Jutro też się zapowiada piękna pogoda. Rano wykombinuję gdzie jechać. Po godzinie 17 wjechanie w cień daje efekt, jakby coś gryzło w plecy. Trzeba się ciepło ubrać.


  4. #7464

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pwaos Zobacz posta
    Uhahany ukleiłem coś na kształt filmu.
    Ładne tereny.
    Tylko zamiast jęczącej muzyczki wolałbym posłuchać gangu silnika i szumu opon.
    No i jakość filmu coś nie teges, jak na HD.


    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Co masz tak wydartą oponę? Jeździsz tylko w prawo?

  5. #7465

    Domyślnie

    Jak to mówią każdy ma swój EVEREST
    Była godzina 17 , dłuuuuuuga piękna droga z nowym asfaltem, widoczność aż po horyzont, brak pojazdów innych.
    Trzy cyfry na prędkościomierzu, a jeszcze się rozpędzał lecz leżąc plackiem na baku radochy nie było i już strach też.
    Te cyfry to 222 musiałem to zrobić na koniec sezonu

    DWIEŚCIE DWADZIEŚCIA DWA
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  6. #7466

    Domyślnie

    Oczywiście na niemieckim autobanie.
    Ale odejmij z 10 procent od licznikowej.

  7. #7467

    Domyślnie

    Jeszcze się rozpędzał skurczybyk, ciąg był. Myśle, że spoko 240 licznikowe by było, czyli te 224 co podaje fabryka jako maksymalną bez problemu. Zdziwiło, że od 160-200 poszło błyskawicznie. Potem już wolniej przybywało na liczniku
    Stary, ale wariat
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  8. #7468

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    (.....)

    Co masz tak wydartą oponę? Jeździsz tylko w prawo?
    Uwierz mi ze to zludzenie optyczne
    Bo opona jest zuzyta najbardziej idealnie po srodku.
    No coz mieszkam w Stolnicy. Czyli w okolicy plasko i malo winkli to i srodek najbardziej siada.
    A to sportowa guma i chyba 3 czy 4 sezon wlasnie jej leci.
    W przyszlym pewnie skoncze ten komplet opon.

    P.s Zeby nie bylo, to po bokach tez jest zuzyta, tylko ze juz zamiast polokraglej zaczyna przypominac kwadrat.

    Robin to jak sie juz tak rozpedzales i zapewne na trasie Bialystok-Wawa.
    To trzeba bylo dac znac i bysmy sie wpol drogi spotkali.
    Ostatnio edytowane przez krzysztofz24 ; 13-10-2018 o 01:23
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  9. #7469

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Ładne tereny.
    Tylko zamiast jęczącej muzyczki wolałbym posłuchać gangu silnika i szumu opon.
    No i jakość filmu coś nie teges, jak na HD.
    Muzyka to kwestia gustu. W obudowie kamery na kasku nie ma jak umieścić mikrofonu, więc dźwięk to w większości szum powietrza. Filmy z kamery na gmolu są "z dramatycznej perspektywy" i słychać z kolei sam silnik. Jakość już jest ok, można przełączyć na 1440p. Poszukam jakiegoś "normalnego" programu do montażu, bo w tym wychodzą dziwne przesterowania dźwięku. No i obiecałem Sokołowi film z trasy transalpejskiej. Dzisiaj albo jutro pyknie 11 tys. km w tym sezonie. Jeszcze mi się w głowie nie kręci.

  10. #7470

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pwaos Zobacz posta
    Muzyka to kwestia gustu. W obudowie kamery na kasku nie ma jak umieścić mikrofonu, więc dźwięk to w większości szum powietrza. Filmy z kamery na gmolu są "z dramatycznej perspektywy" i słychać z kolei sam silnik. Jakość już jest ok, można przełączyć na 1440p. Poszukam jakiegoś "normalnego" programu do montażu, bo w tym wychodzą dziwne przesterowania dźwięku. No i obiecałem Sokołowi film z trasy transalpejskiej. Dzisiaj albo jutro pyknie 11 tys. km w tym sezonie. Jeszcze mi się w głowie nie kręci.
    właśnie, czekam na filmik
    ja kamerke mam na kasku a mikrofon w kasku do gadania

    ja zrobiłem lekko ponad 3 tyś km w tym sezonie... mało, bardzo mało... Jeden dalszy wyjazd do Białegostoku (970km), reszta to w okół komina... rok temu to jeszcze na zloty jeździłem jak głupi w tym ślub, przygotowania, obróbka fotek itp... nie było kiedy...
    Miałem jeździć w ten weekend, jutro zakończenie sezonu w Iławie... ale przyjechali teście, Justyna ma jutro 30urodziny, ja za 2 tyg mam, więc sami sobie poświętujemy za tydzień albo dwa... bo świętowania z rodzicami to takie drętwe :P
    oczywiście sezonu na moto jeszcze nie skończyłem...
    Robin wariacie! Jakie 222 km/h? Ja najwięcej miałem 170... jakoś mnie nie ciągnie by przekroczyć 200... :/
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

Strona 747 z 1518 PierwszyPierwszy ... 2476476977377457467477487497577978471247 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •