Close

Strona 712 z 1521 PierwszyPierwszy ... 2126126627027107117127137147227628121212 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7 111 do 7 120 z 15201
  1. #7111

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GeparD Zobacz posta
    To ja tak z innej beczki. Dzisiaj zdany egzamin na placu. Teraz tylko miasto i poszukiwanie bajka czas zacząć
    Pogratulować !! kupuj moto szybko to jeszcze polatasz w tym sezonie.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    A gdzie zrobili Orlen w Bukowinie Tatrzańskiej?
    W Bukowinie T. Dolnej czyli lecisz jak Na Białkę, przelatujesz przez male rondo przy moście na fajnej rzece Białej i za kilkaset metrów po prawej w zaroślach czają się górale z ciupagami i najdroższą wachą w Polsce.
    ps
    lubię sobie zrobić wypad do Popradu na mecz hokeja z aparatem oraz do Starego Smokowca na knedliczki. Wszystko w sumie blisko. Z mojej miejscówki blisko do Krościenka,, w Pieniny, na spływ Dunajcem.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  2. #7112

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GeparD Zobacz posta
    To ja tak z innej beczki. Dzisiaj zdany egzamin na placu. Teraz tylko miasto i poszukiwanie bajka czas zacząć
    Gratki. Kiedy masz Mod 2? Motor możesz już kupić
    Pursue happiness with diligence

  3. #7113

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    O a to ciekawe. To na Wyspach egzamin na 3 czesci podzielony?
    Teoria-plac-miasto?

    Bo w Polsce chyba nadal funcjonuje podzial 2 czesciowy.
    Czyli teoria-jazda (plac i miasto jako calosc).
    Dokladnie tak jest. Uczysz sie teorii we wlasnym zakresie i jak ja zdasz jest wazna dwa lata.
    Nastepnym krokiem jest zrobienie kursu CBT (Compulsory basic training), ktory ja zrobilem w ramach kursu Direct Access na kat. A.
    Wraz z prawkiem bierzesz certyfikat zdanej teori i CBT i robisz tzw (Off-road manoeuvres test) czyli placyk. Dopiero po zdaniu tego mozna rejestrowac sie na egzamin na drogach publicznych.
    Po zdaniu ostatniego ma sie pelne prawko A.
    Taka ciekawostka. W czasie kursu Direct Access jak i po zdaniu wszystkich egzaminow i otrzymaniu kat A. nie obowiazuja zadne ograniczenia przypisane do R-plates (max 45mph).

    Cytat Zamieszczone przez Boryszuk Zobacz posta
    Gratki. Kiedy masz Mod 2? Motor możesz już kupić
    Musi minac 24 godziny od zdania placu. Jutro kobietka ze szkoly zadzwoni do mnie by zarezerwowac najblizszy termin i kilka lekcji w miedzy czasie by nie wypasc z wprawy
    Motor juz moglby byc ale cholera zawsze jest szczytniejszy cel
    Ostatnio edytowane przez GeparD ; 01-08-2018 o 21:03
    "...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."

  4. #7114

    Domyślnie

    A widzisz, ja miałem dzień po dniu. Daty zarezerwowała mi szkoła jazdy w momencie kiedy umawiałem się na Direct Access.
    Pursue happiness with diligence

  5. #7115

    Domyślnie

    Chciałem zapytać... Jak się zdaje prawko motocyklem z kierownicą po prawej stronie?

  6. #7116

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Chciałem zapytać... Jak się zdaje prawko motocyklem z kierownicą po prawej stronie?
    Jak to jak? Przychodzisz, cup-of-tea, rozmowa o pogodzie, uścisk dłoni i po egzaminie.
    Pursue happiness with diligence

  7. #7117

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Boryszuk Zobacz posta
    Jak to jak? Przychodzisz, cup-of-tea, rozmowa o pogodzie, uścisk dłoni i po egzaminie.
    Czyli tak jak powinni zalatwiac to gentelmeni.
    Trzeba to na reszte Europy przeszczepic.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  8. #7118

    Domyślnie

    Może lepiej nie. Większość ludzi w Polsce (nie tylko zresztą) i tak jeździ jakby prawo jazdy w chipsach znalazła.
    Pursue happiness with diligence

  9. #7119

    Domyślnie

    Najpierw zaszczepiłbym kulturę jazdy anglików a później sposób zdawania egzaminu
    "...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."

  10. #7120

    Domyślnie

    GeparD - gratuacje. Pochwal się jak poszło na ulicach. Co do Zakopanego czy okolic... Jestem za.

Strona 712 z 1521 PierwszyPierwszy ... 2126126627027107117127137147227628121212 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •