Close

Strona 642 z 1518 PierwszyPierwszy ... 1425425926326406416426436446526927421142 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6 411 do 6 420 z 15175
  1. #6411

    Domyślnie

    Ja jestem przed czyszczeniem tylnej zebatki i łańcucha. Czyszcze naftą. Na kolektory też przyjdzie czas, nie czyściłem jeszcze w 2018, nie ma tragedii, ładne są
    Moto też nie było myte hehe ładna pogoda, w garażu stoi pod pokrowcem, jeżdżę jak jest sucho
    Pewnie za tydzień umyje jak będę u rodziców na domku na wsi, będzie czas i warunki... Wiadro, woda, cisza spokój
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  2. #6412

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    Pewnie za tydzień umyje jak będę u rodziców na domku na wsi, będzie czas i warunki... Wiadro, woda, cisza spokój
    To może pociśnij w któryś weekendowy dzień w następny weekend do Augustowa , przecież blisko już to się spotkamy na Neckiem, a nie Ryńskim. Krzysiek pewnie tez już Kawę będzie miał zrobioną.

    ps.
    Parę dni temu pytałem co to z motong. Zagadka rozwiązana, zrób to sam na bazie starego BMW F650 CS, ktoś miał wenę i się chciało silnik inny wsadzać. Chyba BMW się jednak psują
    tu link do oryginału
    https://en.m.wikipedia.org/wiki/BMW_F650CS

    tu samgomamgoalepchamgo

    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 31-05-2018 o 23:54
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  3. #6413

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    To może pociśnij w któryś weekendowy dzień w następny weekend do Augustowa , przecież blisko już to się spotkamy na Neckiem, a nie Ryńskim. Krzysiek pewnie tez już Kawę będzie miał zrobioną.
    Do Augustowa mam 250 km Krętymi fajnymi drogami... jednak to nie 250 km autostrady... w sensie potrzebuje więcej czasu na przejazd niż jakaś nawet drogą ekspeesową... co chwile wioski, ronda, przejścia dla pieszych

    Na zlot Nikoniarzy w Rynie... miałem 130 km ... obie trasy podaję bez 140 km od rodziców do Gdyni... czyli Gdynia - Augustów wychodzi jakieś 380 km hehe Trochę dużo na podróże bez noclegu dla mnie

    Oczywiście, jestem chętny ale z jakimś noclegiem, piwkiem
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  4. #6414

    Domyślnie

    Na Dzień Dziecka co zafundowaliście swoim pociechom . Ja Suzi zatankowałem pod korek paliwem Shell Racing 100 po 6.12 zł za litr, niech ma raz do roku
    Ze swoją Zuzią wczoraj byłem w Augustowie na pływaniu kajakiem po jeziorze Serwy. 7km w jedna, siedem w drugą stronę po jeziorze. Przepiękna okolica, a motocyklistów dosłownie pierdylion z całej Polski. Na różnych maszynach od 125 cm do jakiś mastodontów po 1800 cm z emerytami na spacerówkach Mają ludzie power i upór do podróżowania po kraju. 100 km to już ciężko mi. Podziwiam normalnie.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta

    Na zlot Nikoniarzy w Rynie...
    Organizujmy jeszcze raz tylko z noclegiem, a najlepiej dwoma i żeby było gdzie bezpiecznie pod dachem motocykle zostawić w spokoju, pójść nad jezioro, piwko wypić, na trawie poleżeć, coś okiem obiektywu ustrzelić
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 01-06-2018 o 16:10
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  5. #6415

    Domyślnie

    Na skuterze wodnym po tym jeziorze pływałeś?
    Pursue happiness with diligence

  6. #6416

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    (............)Suzi zatankowałem pod korek(...........)
    Ze swoją Zuzią wczoraj byłem w Augustowie(...........)
    Zaraz, niech ja to ogarne. Masz motocykl Suzuki czyli Suzi. I masz corke Zuzanne, czyli Zuzie.

    Nie myslisz sie czasem i nie mowisz do corki Suzi a na motor Zuzia?
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  7. #6417

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Zaraz, niech ja to ogarne. Masz motocykl Suzuki czyli Suzi. I masz corke Zuzanne, czyli Zuzie.

    Wszystko zamierzone i nie przypadkowe

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Boryszuk Zobacz posta
    Na skuterze wodnym po tym jeziorze pływałeś?


    Tak na skuterze wodnym z napędem wiosłowym




    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 01-06-2018 o 21:04
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  8. #6418

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Nie myslisz sie czasem i nie mowisz do corki Suzi a na motor Zuzia?
    Zuza to bardzo wdzięczne imię i sam chętnie bym tak nazywał swoją, gdyby nie to, że to Ąda.

  9. #6419

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Zuza to bardzo wdzięczne imię i sam chętnie bym tak nazywał swoją, gdyby nie to, że to Ąda.
    Suzuki - Suzi, Zuzia, Zuza.
    Kawasaki - Kasia, no i ofc Kawa ale sie nie liczy bo to nie imie tylko napoj.
    Honda - Hania, Helenka, Honorata. Hania chyba najlepiej pasuje.

    I tu dochodzimy w koncu do motocykli Yamaha.
    I jakby tu nie stawac na glowie, to nie dopasujemy zenskiego imienia.
    I kolega @sokolnik jest z tego powodu wielce pokrzywdzony
    Ostatnio edytowane przez krzysztofz24 ; 01-06-2018 o 22:58
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  10. #6420

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    I tu dochodzimy w koncu do motocykli Yamaha.
    I jakby tu nie stawac na glowie, to nie dopasujemy zenskiego imienia.
    I kolega @sokolnik jest z tego powodu wielce pokrzywdzony
    Ja już nawet nie chcę zabierać głosu, bo zaraz dostanę zjebę....

Strona 642 z 1518 PierwszyPierwszy ... 1425425926326406416426436446526927421142 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •