Close

Strona 495 z 1522 PierwszyPierwszy ... 3954454854934944954964975055455959951495 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4 941 do 4 950 z 15220
  1. #4941

    Domyślnie

    A wogole @robin102 jesli to mozesz napisac na publicznym forum, to gdzie ty mieszkasz?
    Bo Podlasie to deko malo precyzyjnie.
    Okolice Bialegostoku czy jak?

    Ja powaznie, moge jechac na Podlasie. Nigdy tam nie bylem. Bys oprowadzil po Królowym Moscie
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  2. #4942

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    A to nie ja zacząłem?

    Panowie trochę mieszacie pojęcia poprzez niedopowiedzenia
    (Robin porownujesz dziewięćdziesiąt parę koni z siedemdziesiąt parę. Wynik może być tylko jeden.)

    Zasadniczo i ogolnie silniki w układzie V lepiej oddają moment obrotowy w zakresie niskich i średnich obrotów a rzędowe 4 w środku i na górze.
    V ma pewną "pulsacje" pracy.
    Duże znaczenie czy ciągnie od dołu ma też stosunek skok tłoka do jego średnicy.
    Czyli czy silnik jest krotkoskokowy czy dlugoskokowy.
    Jaskrawy przykład Harley vs rzędowa japońska czwórka.

    Jeśli mamy porównywać V2/V4 vs R4 to muszą to być silniki mniej więcej tej samej pojemności i mocy.
    Nic dodać nic ująć. Inaczej porównuje się gruszki z jabłkami.
    Pozdrawiam
    Marcin

  3. #4943

    Domyślnie

    No śmignąć się szlakiem filmu "U Pana Boga za piecem" w tym Królowy Most jak najbardziej można, nawet trzeba" Motocykliści z Wrocławia, z Poznania tu przyjeżdżają. Ostatnio była ekipa kila sprzętów z lat 70, takie klasyki same Yamahy, Kawasaki pojemności 250-500cm. Jak tu dojechali po 2 osoby na motocyklu doprawdy nie wiem
    Tak w Białymstoku mieszkam, w centrum tylko, że w lesie bo to taka specyficzna rozległa prowincjonalna aglomeracja
    Rok 2018 trochę biorę po hamulcach w swoje działalności fotograficznej, bo mi zdrówko siada, muszę odpocząć i mieć więcej czasu dla siebie i chociażby na moto.
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 12-11-2017 o 22:24
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  4. #4944

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    (...............)
    Tak w Białymstoku mieszkam, w centrum tylko, że w lesie bo to taka specyficzna rozległa prowincjonalna aglomeracja
    (...........)
    Znaczy co, las w centrum miasta?
    To napisz, ze mieszkasz blisko parku i juz a nie tak enigmatycznie
    Cos oszukujesz Robin, bo spojrzalem na mapy google i Bialystok w centrum ma same parki i zoo. A "las bagno" i "las komunalny" to juz prawie obrzeza.
    I nie widze w tych lasach ulic na ktorych mogly kttos mieszkac
    Eeeeeeeee to gdzie my moto zaparkujemy, ja myslalem ze ty masz dom z jakims tam obejsciem pod miastem.

    A wycieczka szlakiem 'Królowego Mostu" rzeczywiscie mogla by byc fajna, piszac juz powaznie.
    Ostatnio edytowane przez krzysztofz24 ; 12-11-2017 o 22:43
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  5. #4945

    Domyślnie

    To jakoś słabo lukasz, albo mapy stare oglądasz Krzychu. ZOO to słowo klucz Garaż na kilka motocykli jest, więc spoko. 5-7 sztuk wejdzie na spoko oby nie wszystkie takie jak Twoje lokomotywy

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta

    A wycieczka szlakiem 'Królowego Mostu" rzeczywiscie mogla by byc fajna, piszac juz powaznie.
    sesje plenerowe poślubne robie dla par młodych z Polski tym szlakiem
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 12-11-2017 o 23:00
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  6. #4946

    Domyślnie

    To ja jestem chetny na Podlasie. Nigdy nie bylem, a bym z checia zobaczyl. Kazdy region Polski ma swoj klimat powiedzmy.
    Inaczej jest na mazowszu, inaczej nad morzem a inaczej w gorach czy Zakopanem.
    To ciekaw jestem Podlasia.

    I sa juz 2 atrakcje zlotowe na poczatek; ZOO i Krolowy Most
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  7. #4947
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    [tryb zachęcanie mode on] Robin, a księżycówka będzie? [tryb zachęcanie mode off]

    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  8. #4948

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta

    I sa juz 2 atrakcje zlotowe na poczatek; ZOO i Krolowy Most
    Heeeee Zoo to ja mam z okna
    Jest wiele urokliwych miejsc na Podlasiu. jak leżałem w szpitalu w Zakopanem parę tygodniu to z panem doktorem i panią doktor gadaliśmy o górach, bzdurach i Podlasiu też. Zaciekawili się i od 10 lat przyjeżdżają najmniej na tydzień pojeździć po Podlasiu i odwiedzić zakamarki gdzie nikt nie był. Znam takie miejsca np w Puszczy Białowieskiej, że jak jechałem na ślub złapałem gumę w aucie to się bałem wysiąść z samochodu taki las ciemny i poczucie, że jak wyjdziesz co cie coś zje . No, ale i wiele innych kulturowo ciekawych miejsc. 3 dni ze 2 noclegi najmniej trzeba aby chociaż ułamek tego zobaczyć. Podlasie to tygiel kulturowy. Styk katolicyzmu, prawosławia i muzułmanie też są. Trochę się boimy , bo zaczynają nas zajeżdżać z centrum i z zachodu Polski. Ziemię tania wykupują, dacze budują. mało tego z zagranicy full ludzi zaczyna Podlasie eksplorować. W czerwcu pojechałem z młodą parą na sesje plenerową na takie duże miejskie jezioro, a tam mimo mało cieplej pogody tłum młodych ludzi, że nie nie było szans, a ci ludzie ludzie kurna skąd ? z Hiszpanii mać ich job Miasto się rozwija, bo w ujjj kasy dobrze wydawanej z UE idzie, nowe ulice, strefy ekonomiczne dla przedsiębiorców. Strach pomyśleć jak tu będzie za 20 lat. Normalnie Europa nastanie, ale mnie to już chyba dotyczyć nie będzie Nie bez powodu tytuł filmu u Pana Boga za piecem. Aaaaaaa i z aktorami możemy się spotkać np. z policjantem szefem komisariatu Andrzejem Zaborskim. Oczywiście jak terminy się zgrają i będzie miał czas. Nowoczesność u nas też jest, nie tak, że same zadupie. Księżycówkę pędza w lasach w eleganckich czystych bimbrowniach
    Piwo tylko trzeba przywiesć ze sobą, bo Żubr, dawniej perła regionu po wykupieniu przez kompanie piwowarska to zwykłe szczyny, nawet nie żubra
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 12-11-2017 o 23:38
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  9. #4949

    Domyślnie

    Ja juz widze 3 dni i 2 noclegi...taaa. By musial kazdy urlop wziasc. Jak sie spotkamy na 1 dzien to bedzie spoko, a jak jeszcze dzien z 1 noclegiem to bylby wypas.
    I to jest realistyczne optimum prawdopodobne do wykonania.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  10. #4950

    Domyślnie

    Jeden dzień to na ZOO i to trzeba uważać aby coś nie zjadło, bo u nas inne zoo niż w cywilizowanych miastach
    Co jakiś czas niedźwiedź, albo lew jakieś dziecko na podwieczorek zjada, te durne matki dzieciaki tam dopuszczają
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

Strona 495 z 1522 PierwszyPierwszy ... 3954454854934944954964975055455959951495 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •