Close

Strona 382 z 1522 PierwszyPierwszy ... 2823323723803813823833843924324828821382 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 811 do 3 820 z 15220
  1. #3811

    Domyślnie

    Dziś od razu pojechałem na myjkę tj. 5,4 km (googlemaps). Tam minęło pewnie 45 min zanim zająłem się oponami (obok myjni jest ORLEN). Także sprawdzałem opony na zimnych oponach, były mokre po umyciu... pewnie to też źle Jeśli jutro będę jeździł to sprawdzę ciśnienie w oponach i tą naklejkę...


    Nie wiem jak wyglądam na moto i w ogóle jak wyglądam w stroju ale dzieciaki mi się przyglądają i dziś nawet jeden mały zagał do mnie:
    - ładny ma Pan motor! - krzyknął ...

    inne dzieciaki na plaży patrzyły się, przygazowałem lekko by miały radochę... wiecie, takie małe po 5-6 lat

    Moto miało być na laski a tu taki klops... i co teraz?

    Chyba sprzedam moto
    Ostatnio edytowane przez sokolnik ; 08-04-2017 o 22:23
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700

  2. #3812

    Domyślnie

    zl oryginalne
    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Ile strzeliło kasiury i co zrobione ??
    Ależ lokomotywa ta Twoja Kawa, dwie bzyczące sześćsetki w jednym
    .
    -uszczelniacze widelca 98 zl oryginalne
    -robocizna czyli demontaz lag widelca, rozebranie, czyszczenie - 200zl
    -klocki fabryczne Tokico 400 zl komplet na obie tarcze, zamienniki sa za okolo 250-320zl ale ostatnio mi pisczaly Lucasa, wiec wzialem oryginaly. Sila i wyczucie hamowania sa super. Znowy moge sobie dohamowywac 2 palcami. A bedzie jeszcze lepiej ja ksie uloza do tarcz.
    Ale uwaga-piszcza troche. mam nadzieje, ze ten efekt zniknie jak sie "dotra".
    -robocizna za wymiane klockow i czyszczenie zaciskow- 100 zl
    - olej do widelca, plyn hamulcowy.
    -olej silnikowy (swoj) plus filtr
    No ogolnie to 900 zl poszlo. U zaufanego mechanika do ktorego juz jezdze z 7-8 lat. Ciekawe ile by ASO wzielo, pewnie z 20-30% wiecej.


    Ogonie, to fajnie ze ma mnowe czesci. Hamulce dzialaja tak ze az strach ( w pozytywnym sensie ofc). Ale musze sie przyzwyczaic, bo jakis czas jezdzilem na skonczonych klockach i miekkim, cieknacym widelcu. A teraz jest wszystko dobrze...no ale inaczej niz bylo
    Musze sie przyzwyczaic.
    Ja z 2 miesiace przezywalem zmiane prowadzenia jak wymienilem lozysko glowki ramy i zamiast "luznej" kierownicy dostalem tak idealnie na "styk". Choc teraz widze ze jest bez porownania lepiej ofc.
    Ogolnie to nie stresuje mnie wymian oleju w silniku, ale hamulce czy grzebanie przy zawieszeniach to zanim sie przyzwyczaje i wyczuje to musze troche pojezdzic.
    Ostatnio edytowane przez krzysztofz24 ; 08-04-2017 o 22:31
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  3. #3813

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta

    inne dzieciaki na plaży patrzyły się, przygazowałem lekko by miały radochę... wiecie, takie małe po 5-6 lat

    Moto miało być na laski a tu taki klops... i co teraz?

    Chyba sprzedam moto
    Ładna ta Yamaha, ale to motor dla 50-60 latków to nie dziwota, że 5-6 latki się interesują

    ile razy lewa w górę było ?
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  4. #3814

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta

    inne dzieciaki na plaży patrzyły się, przygazowałem lekko by miały radochę... wiecie, takie małe po 5-6 lat

    Moto miało być na laski a tu taki klops... i co teraz?

    Szpanujesz motorem przed 5-6 letnimi dziewczynkami?
    Przesun swoje zainteresowania 15 lat do przodu

    A tak z innej beczki, jak kiedys, jeszcze Honda VF1100. ktora na sucho wazy 248KG, wjechalem na plaze i zkopalem sie po same osie.
    To jakas kolonia dzieciarni prawie w powietrzu mi motor wyniosla, bo kazdy chcial dotknac i popchac
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  5. #3815

    Domyślnie

    Co tam z tą Hondą CBF 600, bo dawno nic nie kupowaliśmy i na zlot trzeba by się dopisać
    Cytat Zamieszczone przez kuba_RT Zobacz posta
    Jak ostatni raz śmigałem na moto w 1991
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  6. #3816

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Ładna ta Yamaha, ale to motor dla 50-60 latków to nie dziwota, że 5-6 latki się interesują

    ile razy lewa w górę było ?
    LWG dziś było z 10 razy później już mi się machać nie chciało to kiwałem głową pełno motocyklistów w weekend w Trójmieście... fajnie
    Jest tylko jedna zła wiadomość, która mnie zasmuciła...


    Widziałem na światłach, jechała z na przeciwka... TAKA SAMA YAMAHA JAK MOJA! Było ich chyba 4 motocyklistów, jedna Pomarańcza jak moja, zaczęli ostro przygazowywać żebym się odwrócił do nich... w pierwszej chwili nie zauważyłem ale jak spojrzałem to zobaczyłem, koleś mi machał to ja mu też

    ale ogólnie moja ładniejsza bo umyta !!! ha ! ha ! ha !
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700

  7. #3817

    Domyślnie

    Jaka Twoja, jaka Twoja razem tu wszyscy kupowaliśmy, po nocach nie spaliśmy, paznokcie ogryźliśmy, a Ty tylko kasę zawiozłeś
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  8. #3818

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Jaka Twoja, jaka Twoja razem tu wszyscy kupowaliśmy, po nocach nie spaliśmy, paznokcie ogryźliśmy, a Ty tylko kasę zawiozłeś
    ahaaa tak to było? dobrze chociaż jeździć mogę JA
    to kiedy ten zlot? Chłopaki a może przyjedziecie na Tabunadę - Bardzo duża impreza w Olsztynie. 9 lat mieszkałem w Olsztynie (studia, praca) i zawsze chciałem wziąć w niej udział tylko moto nie miałem... teraz mam i chce jechać w sensie planuje jechać i na 99% pojadę.

    EDIT - ja chce wziąć udział w paradzie tylko, pokręcić się po Olsztynie i spadać
    Ostatnio edytowane przez sokolnik ; 08-04-2017 o 22:57
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700

  9. #3819

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    ahaaa tak to było? dobrze chociaż jeździć mogę JA
    My będziemy jeździć pomarańczą na zlocie, gumę palić, testować, na koło stawiać. Każdy po godzince tylko

    dalej chcesz przyjechać na zlot ?

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez bogdi64 Zobacz posta
    jaką kurtkę ? - szczęśliwy człowiek, po ostatnim czyszczeniu szafy zostawiłem sobie tylko 5
    Bogdi ja do Ciebie jak do doświadczonego i mającego wielu znajomych wśród użytkowników motorów z metalu, chromu i blachy. Znasz takowy Kawasaki Vulcan VN 750 ?
    Chodzi mi konkretnie o model z tych lat 1998-2004 w tej wersji:
    http://www.motorcyclespecs.co.za/mod..._vulcan_02.htm
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 09-04-2017 o 00:25
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  10. #3820

    Domyślnie

    Nie nie nie nie dam nikomu jeździć moja pomarańcza
    Jak powiedziałem rodzicom to nie byli zachwyceni itp że nie potrzebnie kasę wydaje że gdzie ja będę jeździć i żeby nie trzeba było mnie skrobac z asfaltu... a na koniec tata gada że jak przyjadę to dam się przejechać. Yhy oczywiście hehe chłop waży 130 kg nie jeździł na moto 20 albo 30 lat , nie dam
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700

Strona 382 z 1522 PierwszyPierwszy ... 2823323723803813823833843924324828821382 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •