Close

Strona 381 z 1529 PierwszyPierwszy ... 2813313713793803813823833914314818811381 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 801 do 3 810 z 15290
  1. #3801

    Domyślnie

    jaką kurtkę ? - szczęśliwy człowiek, po ostatnim czyszczeniu szafy zostawiłem sobie tylko 5
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  2. #3802

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Ja już zmęczyłem się za szybko jazdą po asfalcie. Dlatego chętnie bym zjechał z asfaltu na polne drogi i łąki, bo cholera w sumie trochę się boje jeździć po tej dżungli samochodowej
    Niestety nie ma czym właściwym zjechać, a jeździć się chce. Stąd moje kombinacje aby zmienić moto na soft enduro, albo chociaż Yamahe TDM czy V-Stroma.
    Nie znam się to się wypowiem ....
    ... moi znajomi co mają kompletną korbę w kwestii terenu to twierdzą, że tu rządzi KTM. Właśnie twierdzą, że jak ma być tu i tu to najlepsze.

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Takie pytanko z ciekawości.
    Preferujecie kurtkę tekstylna z membraną (lub bez) czy skórę?
    Ja skórę ale jak zimno to ceraty nic nie zastąpi . Uniwersalnych rzeczy to sam wiesz że na moto nie ma .
    Pozdrawiam
    Marcin

  3. #3803

    Domyślnie

    Jeżdżę
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700

  4. #3804

    Domyślnie

    brudas
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  5. #3805

    Domyślnie

    No i co to za zdjęcie na forum fotograficznym? POZIOM trzymać! a nie na łatwiznę jakimiś srajfonami trzaskane.
    http://www.krupienko.pl/galeria/

  6. #3806

    Domyślnie

    jaki brudas ? Ślicznie pięknie wyczyszczony, umyty, felgi ogarnięte, bak nawoskowany, łańcucha nasmarowany, ciśnienie w oponach sprawdzone, lekko dopompowane z 2,1 na 2,2. Przód i tył. Myślicie że tak może być?

    tak się prezentuje po myciu


    Robione HTC bo lustro w domu...
    Ostatnio edytowane przez sokolnik ; 08-04-2017 o 19:56
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700

  7. #3807

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta

    Krzysztof jaką Ty teraz masz Kawę ?
    Caly czas to sama. Juz chyba z 5-6 lat. Kawasaki ZRX 1200R.

    Uwaga chwale sie
    Kompletny wydech Yoshimura, filtry stozowe K&N (czyli moge dodac sobie te pare % mocy), czyli powiedzmy ze zamiast fabrycznych 122KM jest 130.
    Mniejsza zebatka zdawcza i wieksza odbiorcza przy lancuchu coby byl zrywniejszy. Plug pod ilnik jak widac, jakies tam crash-pady i wyzsza szyba MRA.


    I raczej nie zamierzam zmieniac.





    Ja ogolnie preferuje skore typu ramoneska. Nie chce kurtek skorzanych typowo motocyklowych bo sa strasznie ciezkie. A tak to mm na motor i na co dzien. Znowuz materialowe wnerwiaja mnie tym (kiedys mialem) ze zawsze troche lopocza na wietrze. Jakby nie wyregulowac, posciagac paski, to przy wiekszych predkosciach troche lub mnie lopocza. strasznie mnie to wnerwia.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    (..........)ciśnienie w oponach sprawdzone, lekko dopompowane z 2,1 na 2,2. Przód i tył. Myślicie że tak może być?
    Nie bardzo.
    Poza nielicznymi wyjatkami, to jak w samochodzie masz taki "standard" 2,2 .
    To w motocyklach jest tak;
    - przod 2.3, tyl 2,6 - jazda turystyczna
    - przod 2,4, tyl 2,8 - jzda powiedzmy sportowo-turystyczna
    - przod 2,5, tyl 2,9 - sport

    Proponuje srodkowy przedzial, z ktorego sam korzystam. A jak ci bedzie troche twardo i bedziesz mial wrazenie, ze trzesie, to pierwszy przedzial.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  8. #3808

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Ja ogolnie preferuje skore typu ramoneska. Nie chce kurtek skorzanych typowo motocyklowych bo sa strasznie ciezkie. A tak to mm na motor i na co dzien. Znowuz materialowe wnerwiaja mnie tym (kiedys mialem) ze zawsze troche lopocza na wietrze. Jakby nie wyregulowac, posciagac paski, to przy wiekszych predkosciach troche lub mnie lopocza. strasznie mnie to wnerwia.
    Z mojego doświadczenia to skóra jest ogólnie cichsza i to zauważalnie. W gorzej wyciszonym kasku słyszę to wyraźnie i to nawet nie chodzi o łopotanie tylko o zwykły szum.
    Pozdrawiam
    Marcin

  9. #3809

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Jakby nie wyregulowac, posciagac paski, to przy wiekszych predkosciach troche lub mnie lopocza. strasznie mnie to wnerwia.
    Przytyj 20kg i będzie dobrze. U mnie podziałało

    A na poważnie to ja mam dwuczęściowy skórzany komplet RST. Tylko kurtka się skurczyła ( ) i się nie chce dopiąć. Zamiast schudnąć, łatwiej było mi kupić niedrogą kurtkę z cordury i tak sobie od zeszłego roku jeżdżę. Wczoraj kupiłem niedrogą używaną skórzaną kurtkę RST na eBayu . W drogie nie chcę inwestować bo zamierzam jednak zmieścić się w tę, która wisi w szafie.
    Pursue happiness with diligence

  10. #3810

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta

    Ps odbieram dzisiaj Moto z nowymi uszczelniaczami widelca i nowymi klockami z przodu. Mam nadzieje ze nie będzie padał grad jak w czwartek jak jechałem do warsztatu
    Ile strzeliło kasiury i co zrobione ??
    Ależ lokomotywa ta Twoja Kawa, dwie bzyczące sześćsetki w jednym

    Sokolnik na osłonie łańcucha pewnie jest nalepka lub w innym miejscu a na niej rozpiska ile ciśnienia w oponach. U mnie na ten przykład 2,5 atm. Ważne abyś mierzył na chłodnych oponach, a nie rozgrzanych mocno i przy okazji pamiętaj, że opony motocyklowe nawet te z wysokiej półki to potrzebują z 5-10 km jazdy aby się rozgrzały i miały właściwości pozwalające na bezpieczna jazdę.
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 08-04-2017 o 22:00
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

Strona 381 z 1529 PierwszyPierwszy ... 2813313713793803813823833914314818811381 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •