Close

Strona 379 z 1522 PierwszyPierwszy ... 2793293693773783793803813894294798791379 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 781 do 3 790 z 15220
  1. #3781

    Domyślnie

    Ja mam kłopot, żeby motocykl do garażu bez kasku odprowadzić (jakieś 300m osiedlową drogą), tak samo nie przejadę 20m samochodem bez pasów.
    A kiedyś przyjechałem z centrum (21km) i okazało się, że mam niezapięty kask...
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  2. #3782

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Rafał_Sz Zobacz posta
    O, dawczyni nerek. Pędziła 200 na jednym kole to kierowca miał prawo nie zauważyć.

    Mam nadzieję, że doszła do siebie.
    Rozumiem, że to sarkazm?
    Ja uważam, że takie coś powinno być traktowane jako próba morderstwa.
    Ostatnio sam coś takiego przerobiłem i nikomu nie życzę.
    Pozdrawiam
    Marcin

  3. #3783

    Domyślnie

    Na kursach prawka powinny być oddzielne godziny dla kandydatów na puszkarzy jak powinni, a jak nie powinni zachowywać się w stosunku do bikerów i jakie tego skutki mogą być.
    Mnie z kolegą kamerzystą który jeździ ze mną na Yamaszce MT 07 w prawie identyczny sposób facet chciał zawinąć, tyle, że ruszaliśmy na wprost spod świateł, a on w lewo chciał zdążyć skręcić więc prędkość u nas była rzędu 30-40 km/h ale hamowanie prawie mnie z siodełka wysadziło. Kolega ma ABS więc nie poczuł

    Ja w swoim żywocie dawniejszymi czasy wiele, wiele tysięcy kilometrów motocyklami przejechałem, ale tak jak teraz bikerzy mają ciężkie życie to nawet nie można było sobie wyobrazić kiedyś.
    Nie dość, że te motorki dzisiejsze zmuszają do pałowania i trudno utrzymać małe prędkości , to jeszcze nacisk z każdej strony tych dużych silnych samochodów z kierowcami mającymi 25 lat których szkolili instruktorzy mający 23 lata
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 07-04-2017 o 14:09
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  4. #3784
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Rozumiem, że to sarkazm?
    Ja uważam, że takie coś powinno być traktowane jako próba morderstwa.
    Ostatnio sam coś takiego przerobiłem i nikomu nie życzę.
    Dobrze rozumiesz.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  5. #3785

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Na kursach prawka powinny być oddzielne godziny dla kandydatów na puszkarzy jak powinni, a jak nie powinni zachowywać się w stosunku do bikerów i jakie tego skutki mogą być.
    Wiara w to, że na kursie się czegokolwiek nauczy jest bardzo naiwna. W Polsce jest najbardziej restrykcyjny system uzyskiwania prawka i jedne z najgorszych statystyk jeśli chodzi o wypadkowość (żeby nie było że wymyślam to jest potwierdzone raportem NIK z 2015 roku). Wyniki za poprzedni rok są wręcz dramatyczne - w Polsce jako bodaj w jedynym kraju Unii liczba ofiar wypadków wzrosła! Gdzie w wielu krajach są spadki o kilkanaście procent. Do tego dochodzą jedne z najniższych w UE kar za wykroczenia drogowe.
    Problem IMHO leży w kulturze - braku poszanowania dla innych i mentalności - pośpiechu i nieustającej pogoni za wszystkim.
    Moim zdaniem jedyny sposób to zdecydowane podwyższenie kar za przestępstwa drogowe, po prostu szybka jazda i niuwaga musi być skrajnie nieopłacalna.
    Pozdrawiam
    Marcin

  6. #3786

    Domyślnie

    Czyli jak znajomy biker mój wybrał się swoją FJR-ką na objazd Skandynawii . Motocyklista policyjny-cywilny z video radarem na swoim moto jeździł za nim z poł godziny. Skutek tego tropienia to grzywna dla znajomego bikera o równowartości 2 tys Euro, a mówił, że tylko 120 km/h gdzieś 2 -3 razy jechał
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  7. #3787

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    (.........) to jeszcze nacisk z każdej strony tych dużych silnych samochodów z kierowcami mającymi 25 lat których szkolili instruktorzy mający 23 lata
    Udal ci sie tekst Robin. Mocne i prawdziwe.
    Dlatego ja jestem zwolennikiem "uciekania" motocyklem z gestwiny aut.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  8. #3788

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Dlatego ja jestem zwolennikiem "uciekania" motocyklem z gestwiny aut.
    Diatgo ja am corazwikesza chec zjechac zasfafku carnefo iprpppppp
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  9. #3789

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Diatgo ja am corazwikesza chec zjechac zasfafku carnefo iprpppppp
    Ke?
    uosiemznaków
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  10. #3790

    Domyślnie

    Robin chyba zatankował paliwo lotnicze
    Pursue happiness with diligence

Strona 379 z 1522 PierwszyPierwszy ... 2793293693773783793803813894294798791379 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •