Close

Strona 336 z 1522 PierwszyPierwszy ... 2362863263343353363373383463864368361336 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 351 do 3 360 z 15220
  1. #3351

    Domyślnie

    Swoim szerszeniem autem z Justyna moją lubą innego kierowcę na powrót autem nie załatwię muszę ją poprosić...

    Łódź odpisał gość:
    Witam, w piatek i sobote i niedzielę nie ma mnie w domu, ewentualnie dzisiaj lub jutro.

    Czyli lipa. Jutro się nie wybiorę (urlop robota). Kogo mamy w Łodzi ?
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700

  2. #3352

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    Panowie podoba mi się ten Bandit wyżej... ale to olejak... to wtrysk czy gaznik ?
    Przy samej Łodzi ( dla mnie po drodze) jest taki Bandit 2010:
    https://www.olx.pl/oferta/suzuki-gsf...5-IDfVE6L.html
    To te same silniki czy inne różne? Jak sir już wybiorę do Warszawy to chce kupić moto. Chyba że wichura lub deszcz będzie... przydałby się sprawdzić gdzieś w serwisie/warsztacie moto.

    Olejak, czyli chlodzony powietrzem i olejem a nie ciecza, typowe rozwiazanie u Suzuki. 2007 r ma gaznik a 2010 juz wtrysk.

    Jak to mowi staropolskie przyslowie.
    Jak bedziesz probowal zlapac 2 sroki za ogon naraz, to jedna nas..a ci na reke

    Do Lodzi to juz kawalek drogi jest...a przy opcji Sulejowek-Wawa masz 2 chetne osoby do pomocy.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  3. #3353

    Domyślnie

    Z Gdańska do Łodzi to akurat ma lepszy dojazd niż do Warszawy - teraz się gania autostradami.
    Gdybym miał wybór - trzy lata młodszy, z ABSem i wtryskiem za tysiaka więcej, to chyba bym się nie zastanawiał.
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  4. #3354

    Domyślnie

    za tani ten z Łodzi srebrny jak na ten model, rocznik i wyposażenie, bo sprzedający wie co sprzedaje
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 22-03-2017 o 12:38
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  5. #3355

    Domyślnie

    Dzwoniłem do Łodzi. Moto na wtrysku. Można oglądać dziś i jutro potem dopiero we wtorek bo gość studiuje w weekend. Mówi że ludzie dzwonią ktoś tam oglądał ze jest zainterssowanie. Ma go 2 lata. Moto z Francji. 2 właściciel w Polsce.
    Szkoda że nikogo nie mamy w Łodzi...
    Moto w Sulejowku na gazniku. Do obejrzenia po południu około 17 codziennie. W sb ewentualna sprzedaż/warsztat.

    Sklanialbym się do zakupu Bandita z Łodzi tylko nie mam nikogo znajomego motocykliste kto by ze mną pojechał obejrzeć moto...
    Robin ma rację więc sam nie kupię tego z Łodzi... chyba że to Suzuki go jutro zaprowadzić i niech sprawdzą moto... czy dobrze pospawali

    Nie chce na gaźniku. Chce mieć moto na wtrysku

    Za 11 może kupię kuzyna GSR. Opony zmienię za 800 zł i będę miał moto do latania. Bez podróży przez pół Polski...
    Bo jak się wybiorę w trasę do Warszawy to chce kupić moto. Jest pogoda. W Gdyni słońce. Super pogoda.
    Polatałbym
    Te Bandity olejami stare do mnie nie gadają. Kwestia pewnie obejrzenia, jazdy próbnej itp.
    Ostatnio edytowane przez sokolnik ; 22-03-2017 o 12:59
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700

  6. #3356

    Domyślnie

    A ja bym na Twoim miejscu wziął litra pod pachę i umówił się z Krzysztofem i Agrestem w Sulejówku. Gaźnikowiec jeśli regulacyjnie ogarnięty daje większą radochę niż grzeczne moto które zawsze jedzie tak samo. Gaźnikowe zasilanie jest bardziej spontaniczne, charakterystyka momentu obrotowego bardziej rozczochrana i narowista Mają niby 78 KM na papierze, ale na hamowniach wykazują z 10% więcej jak to u Suzuki bywa. U mnie też 102 KM zamiast katalogowych 98 KM
    Ten srebrny bandzior z Sulejówka to taki motor za dychę, ale, że gościu wsadził napęd nowe super opony wiec trochę kasy chce odzyskać , włożył z 1500zł. Za dychę go nie odda bo początek sezonu, ale może za 10500 czy 10800 był by do wyrwania. Facet ma go kilka lat, robił co trzeba na bieżąco, bo inaczej się nie da mieć sprzęta parę sezonów, a oponki mjut malina. Rozgrzewaja się w kilka minut na asfalcie, a dla młodego bikera to genialna cecha, bo już jesteś bezpieczny. Motor utrzymany, ładnie prezentuje się, ciekawe oryginalne malowanie niepowtarzalne i oryginalne. Olejaki z ostatnich lat produkcii były dopracowane i dopieszczone. Huczą brzęczą trochę, ale i grzmocą fajnie w ten nawet fabryczny wydech. Kup go i najwyżej sprzedaż za sezon czy dwa tracąc góra 2 kzł czyli tyle ile na dwa weekendy kosztuje pożyczenie motocykla.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  7. #3357

    Domyślnie

    Niech moderator wydzieli ten czat o zakupie motocykla przez Sokolnika, bo faktycznie jak ktoś się coś zapyta albo ciekawego napisze, to ginie to w natłoku postów.

    Samek więc do "MB Tankbag Sw-Motech Quick-Lock Engage EVO" wchodzi D300 z podpiętym obiektywem 18-200, jest sporo miejsca na długość, ale może braknąć na wysokość, bo może być D800 ciut wyższy.
    Więc może model o 2L większy, do tego Quck Lock jest rewelacyjnym rozwiązaniem, wpinasz-wypinasz w sekundę, masz przy sobie najcenniejsze rzeczy.
    Nie wiem jaki masz bak, bo ten model tankbaga jest zagięty mocno i to powoduje jego małą pakowność, pewnie w bardziej płaskim przy 7L byłoby bardziej pakownie.
    Fajna sprawa, bo sprzęt nie lata w środku, nie obija się i jest bezpieczny.
    http://www.krupienko.pl/galeria/

  8. #3358

    Domyślnie

    To zmieniamy temat jak Sokół nie chce olejaka. Wszyscy przecież mamy motocykle to ile można o motorach

    .Bardzo ważny poruszyliście bo ja też chcę D700+ ze dwie stałki 35mm + 85mm wozić na motorze i właśnie w takiej malutkiej torbie na zbiorniku czy rozważam też taką mocowaną na tylnej kanapie.
    Mniej bezpieczne bo zerwać ktoś może z tylu ? Panowie jakiś alternatywny pomysł proszę, tańszy niż to co Tomek podpowiada.
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 22-03-2017 o 13:21
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  9. #3359

    Domyślnie

    Ogólnie wożenie optyki na generującym tak silne drgania sprzęcie nie jest najszczęśliwszym pomysłem.
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  10. #3360

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomajk Zobacz posta
    Niech moderator wydzieli ten czat o zakupie motocykla przez Sokolnika, bo faktycznie jak ktoś się coś zapyta albo ciekawego napisze, to ginie to w natłoku postów.
    Nie trzeba... czuję że mój wątek już na ukończeniu
    Jeśli uda mi się, to może jutro rano wyjazd będzie
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700

Strona 336 z 1522 PierwszyPierwszy ... 2362863263343353363373383463864368361336 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •