Close

Strona 312 z 1522 PierwszyPierwszy ... 2122623023103113123133143223624128121312 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 111 do 3 120 z 15220
  1. #3111

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Rafał_Sz Zobacz posta


    Ja motocykl przytargałem z salonu jak jeszcze robiłem kurs na A. Bo mi była żona powiedziała, że się nie zgadza na motocykl. Teraz już była żona.
    Moja Justyna chce bym kupił w końcu i będzie święty spokój he tak to się robi
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700

  2. #3112

    Domyślnie

    Nie tylko ona
    Pursue happiness with diligence

  3. #3113

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Boryszuk Zobacz posta
    Nie tylko ona

    Podpisuje sie.
    Wierze, ze w niedziele nastapi dlugo wyczekiwany szczesliwy final tej historii...nie powiem, ze wierze na 100%, ale wierze
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  4. #3114

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta

    Podpisuje sie.
    Wierze, ze w niedziele nastapi dlugo wyczekiwany szczesliwy final tej historii...nie powiem, ze wierze na 100%, ale wierze
    Jest dobra droga do tego
    Tylko te filmiki jak gość rozkręcił całą Inazume... powiedzcie... kupilibyscie takie moto? Jechalibyscie oglądać w ogóle? Jadę z kolegą motocyklista z Olsztyna... filmik ładnie zrobiony widać że gość robił chyba dla siebie a nie na handel. Sam mi mówił przez telefon ze nie wie czy sprzedawać że mu ciezko bo tyle czasu i pracy poświęcił ( teraz już wiem o co chodzi)...
    Napiszcie jak oceniacie moto i te filmiki...
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700

  5. #3115

    Domyślnie

    Nie powinienem tego pisac bo to ci moze dac dodatkowe watpliwosci.

    Ale zastanawia mnie stan tego moto przed renowacja, wygląda jakby stał nieużywany na dworze przez 2 lata-dlaczego?.
    I za dwie opcje albo kupił po totalnej taniości i zrobił z myślą zarobku-to wtedy bym podziękował.
    Albo kupił tanio z myślą że naszykuje dla siebie i włoży sporo hajsu.
    Widać sporo wlozo ej pracy na zdjęciu.

    Na sprzedaż raczej tak nie picuja, po prostu kupują i doprowadzają do stanu do sprzedaży najtańszym kosztem żeby się opłaciło.

    Jeszcze jeśli mówisz, że mu szkoda sprzedawać, to włożył w to sporo pracy, kasy i serca zapewne.
    Na jednym ze zdjec/filmików widać jakiegoś innego starego Japończyk.
    Może gościu ma takie hobby i umiejętności. Wyszukuje sobie zaniedbane, lekko starsze motocykle i robi renowacje dla siebie. I czasami coś sprzedaje żeby mieć na następne Moto....

    Ja bym nie skreśla tej oferty tylko skupił się na ocenie stanu mechanicznego, bardziej niż wizualnego. Popytać co robił mechanicznie, w jakim był stanie mechanicznym przed renowacja itp.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  6. #3116

    Domyślnie

    Wygodnie nam tu wszystkim wody w usta nabrać Twoja kasa, Twoja decyzja
    Nie wiem, może ktoś podzieli mój pogląd, że tej Imazumie nic nie ubyło od tej gruntownie przeprowadzonej renowacji. Motor nie jest odpicowany, a odrestaurowany. Dalej niestety jest to motocykl raczej dla konesera, a mniej dla codziennego usera. Oczywiście koneserem można stać się w jeden dzień i ja bym się stał Ty musisz sam zdecydować, czy szukać czegoś odpicowanego od handlarzy, albo przechodniego sprzęta, czy kupić za nieduże pieniądze motocykl na pierwszy w życiu sprzęt który nie dość że ładnie wygląda, jest spory, więc jak dla Cibie szyty to do tego rokuje bardzo pozytywnie, że w nim wszystko zrobione i dopilnowane na tip top. W końcu facet sobie go robił dla siebie. Na koniec uwaga. Obracamy się w bardzo małych pieniądzach w budżecie 8-9 tys zł, więc i oczekiwania trzeba mieć adekwatne. Wypada też zrozumieć Ciebie, że obrazki rozkręconego motocykla w proszek nie nastrajają optymistycznie. Może nawet mniej optymistycznie niż motoru owiniętego o latarnie ? Oczy nie widzą, serce nie boli
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 17-03-2017 o 11:16
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  7. #3117

    Domyślnie

    W 2016 oglądałem tą białą cb600... gość też ją robił... lagi itp pokazywał zdjęcia bez baku itp...
    Może to lepiej co? Wiadomo że gość zarobi bo nie kupił jej za 2 tys EURO. Proste. Życie.
    Ważne tylko czy dobrze ja złożył i jaki stan techniczny.

    W nd oglądam bo ma być lepsza pogoda a mój kolega motocyklista w sb nie może. W sb zapowiadają deszcz ze śniegiem w Olsztynie...
    Ostatnio edytowane przez sokolnik ; 17-03-2017 o 11:43
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700

  8. #3118

    Domyślnie

    Tak jak mówiłem dawno temu, że albo motor nowy z salonu, albo od pierwszego właściciela z salonu polskiego z historią i dokumentacją, albo różnego rodzaju ulepy które są ulepione lepiej lub gorzej. W przypadku Imazumy wydaje mi się, że dobrze trafiłeś i dobrze, że ten filmik znalazłeś. Tylko go sprzedającemu nie pokazuj przed kupnem motoru.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  9. #3119

    Domyślnie

    Kasę biorę, nastawiony jestem dobrze. Zobaczymy jaki stan. Jak to wygląda na żywo. Kolega oceni. Do mechanika jechać czy polegać na oględzinach kolegi i forumowych komentarzy? Musiałbym w pon brać wolne i załatwiać jakiś serwis.
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700

  10. #3120
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Przyszły świece, irydowe. NGK Iridium IX. Szczerze mówiąc, pierwszy raz w życiu widzę takie coś.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Strona 312 z 1522 PierwszyPierwszy ... 2122623023103113123133143223624128121312 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •