Close

Strona 1197 z 1522 PierwszyPierwszy ... 19769710971147118711951196119711981199120712471297 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 961 do 11 970 z 15215
  1. #11961

    Domyślnie

    Ja z innej beczki. Polecicie jakiś kanał na yt o fotografii motocyklowej? Generalnie jak świecić. O samochodach już się naogladalem. Dodam tylko.

    Wysłane z mojego SM-N970F przy użyciu Tapatalka

  2. #11962

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez matbe Zobacz posta
    Szczęście że wystarczy dostęp do google i wolnych pietnaście sekund żeby zweryfikowac czy motul jest popularny w Hiszpanii
    https://www.eurobikes.com/aceites
    https://www.amazon.es/Aceites-motor-...ode=2424816031
    https://lubricantesweb.es/tienda/
    Zajrzałem tez na forum motocyklowe akurat bmw https://www.bmwmotos.com/foro/search...e+motul&o=date
    No spisek jakiś!

    Ps. w moim lokalnym serwisie aut francuskich zalewają olejami GM i świadczy to dokładnie o niczym.
    Nie znam hiszpańskiego, ale wchodząc w pierwszy link rozumiem, że drugim najpopularniejszym olejem jest WD40 ? Żarcik taki suchar, nie na miejscu.

    Olej GM jest tani i tani. Też go leje do T4.

  3. #11963

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez patronat Zobacz posta
    VFR. Ja tego motocykla na drodze nie zauważam. Jest tyle innych fajniejszych...
    Jest trochę takich motocykli na rynku obrośniętych legendą z plusami dodatnimi większymi niż zasługują. Dla mnie np Suzuki V-storm. Dwie jazdy testowe zaliczyłem na nim w salonie Suzuki. Rozczarował, a ta mała V-ka ciągnąca jak lokomotywa od dołu to bajka dla dzieci internetu. Nie wkręcisz go to nie jedzie, elastyczności tam żadnej, szarpak na niskich prędkościach, a do tego koza z wyważeniem nie wiadomo gdzie i jak wysoko położonym. Podobnie kultem otoczone stare siermiężne boksery od Bemwu, stare GS i eRki. Przecież to prymitywne traktory, al ludzie dalej, że takie cacy ochy i achy.
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 03-11-2021 o 12:12
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  4. #11964

    Domyślnie

    Mi sei VFR podbal jak nia jezdzilem. V4 to jednak co innego niz "zwykle R4. No i ten motocykl to dla mnie taki przyklad idealnego wywazenai i dojrzalosci. Nie jest tak sportowy zeby sie na nim skladac jak scyzoryk ale ma troche sportowosci z przyjaznoscia w strone szybkiej turystyki.
    No i ta pojemnosc...kiedy 600 to za malo ale litra nei chcemy bo za mocny, to 800 wydaje sie idealna.
    Ja juz prawie kiedys kupilem VFR 800 w bardzo dobrym stanie, jeszczez prawilnym rozrzadem na kolach zebatych...ale wlascicielka ktora marudzilaze to dla niej za wielki motor, sie rozmyslila.
    Jak to powiedzial jej maz jak z nim gadalem, wywalila focha ze ona bez motoru nei zostanie do wiosny

    P.S
    A taka ciekawostka, rzeczona Pani ma meza ktory jezdzi duzym cruiserem i syna ktory woli szscsetki sportowe.
    Ja dwonilem po to moto na jesieni (poprzednio mial je kilka lat moj mechanik czyli naprawde bylo cycus wszystko i pewne)...a na wiosne ta Pani skasowala ta VFR, dzwon, kozilokowanie, pogiete zwieszenie, polamane plastiki i zegary - nic sie jej nie stalo.
    Jako ze nei mial jzu motoru to wziuela sportowa 600-tke syna i tez ja skasowala. Ale jeszcze bardziej bo to podobno byl poslizg i koziolkkowanei i jeb tak nieszczesliwie w latarnei motocykl tak lecial ZE URWALO PRZEDNie KOLO.
    Widzialem ta rozbita VFR u swojeg omechaniak w warsztacie i o ilew jej wypadku byly rozkminy czy naprawiac czy moze jednak sprzedawacw takim stanie.
    To ta sportowa 600-tka moj mechani kpowiedzial ze juz sie nei nadawala do naprawy zadnej.

    I za drugi mrazem Pani tez sei nic nei stalo.
    Tylko pytanie, ktore mi sie akurat nasuwa ; czy ojciec i syn pozwola jej wogole dotknac jakikolwiek motocykl jeszcze, bo raczej swoich na pewno nie dadza
    Ostatnio edytowane przez krzysztofz24 ; 03-11-2021 o 12:27
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  5. #11965

    Domyślnie

    29
    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Jest trochę takich motocykli na rynku obrośniętych legendą z plusami dodatnimi większymi niż zasługują. Dla mnie np Suzuki V-storm. Dwie jazdy testowe zaliczyłem na nim w salonie Suzuki. Rozczarował, a ta mała V-ka ciągnąca jak lokomotywa od dołu to bajka dla dzieci internetu. Nie wkręcisz go to nie jedzie, elastyczności tam żadnej, szarpak na niskich prędkościach. Podobnie kultem otoczone stare siermiężne boksery od Bemwu, stare GS i eRki. Przecież to prymitywne traktory.
    Każdy szuka czegoś innego. "Za moich czasów" V4 Hondy było obiektem pożądania i właściciele VFRów dobrze mówili o swoich motocyklach, kilka ich było na pl.rec.motocykle.
    Na DL650 kiedyś jeździłem, bardzo mi się podobał jeśli chodzi o jazdę, ale jako motocykl, to już nie bardzo. Kupiłem wtedy F6Z.
    Dlaczego stare BMW są otoczone "kultem"? Bo kiedyś były bardzo drogie, bo są wykonane z olbrzymią kulturą techniczną, bo są piekielnie trwałe, bo są ładne (klasyczne), bo są dopracowane (geometria i wynikające z niej własności jezdne oraz ergonomia). Stara Japonia i Anglia z tamtych lat to w większości już zabytki, a beemki nadal są użytkowe. I taki GS 1100 po 25 latach nadal jest bardzo fajnym motocyklem do jazdy, ze znakomitą mechaniką i bez grosza elektroniki.

    Dla mnie produktem dla dzieci internetu jest nowa Multistrada.

    A tak przy okazji - pewien GS został wyprodukowany 29 października i ma już nadany numer VIN. Czekam na dostawę do Polski (i na wojenkę o podnóżki ). Dojechał w końcu topcase Kappa z mocowaniem, dziś odbiorę z BMW handbary, osłony chłodnic i stelaże kufrów aluminiowych. Będzie co przykręcać .

    BTW. Aluminiowy topcase 58l Kappa/Givi ma w naszych sklepach rozpiętość cenową 1350-1800zł. Warto szukać.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  6. #11966

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    albo nic w sumie...
    Co nic, gadajmy o motorach, 5-6 miesięcy gadania, bo potem trzeba będzie jeździć, a nie gadać.
    Miniony sezon zaliczam do najskromniejszych ledwo 2000 km i to musiałem ze stacji paliw okrężną drogą jechać aby pykło na równe 2 tys

    Cytat Zamieszczone przez Kojocisko Zobacz posta
    I taki GS 1100 po 25 latach nadal jest bardzo fajnym motocyklem do jazdy, ze znakomitą mechaniką i bez grosza elektroniki.
    .
    Krzychu Twoje zdanie się nie liczy, bo Ty jesteś zepsutym fanem marki ....

    Cytat Zamieszczone przez Kojocisko Zobacz posta

    A tak przy okazji - pewien GS został wyprodukowany 29 października i ma już nadany numer VIN. .
    Piękna data, imieniny mojej dawnej ukochanej

    Cytat Zamieszczone przez Kojocisko Zobacz posta

    Dla mnie produktem dla dzieci internetu jest nowa Multistrada.
    Fakt , że ta najnowsza Multistrada 1250 jest jakaś dziwna Dla mnie Multistrada to tylko 950 od 2017 roku robiona, i nawet nie najnowsza 950, bo ją obniżyli w siodle, dramat. Jak wygram w totka to będę musiał używaną kupić

    Cytat Zamieszczone przez Kojocisko Zobacz posta
    BTW. Aluminiowy topcase 58l Kappa/Givi ma w naszych sklepach rozpiętość cenową 1350-1800zł. Warto szukać.
    Czyli znów jedziemy do Rumunii tylko tym razem dolecimy nad Morze Czarne do Konstancy.
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 03-11-2021 o 12:32
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  7. #11967

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Co nic,
    To nic wspolnego z motocyklami. Akurat odpowiadalem pewnemu userowi, ktorega mam zablokowanego i zobaczylem jego wpis tylko dlatego ze ktos go zacytowal (sprawa nie z forum, ale zachowal sie ponizej wszelkich norm).
    Koniec EOT.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    (...)


    Czyli znów jedziemy do Rumunii tylko tym razem dolecimy nad Morze Czarne do Konstancy.
    Zebys ty chociaz sie ze mna spotkal w pol drogi miedzy wawa a b-stokiem ty oszukancu jeden.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  8. #11968

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Zebys ty chociaz sie ze mna spotkal w pol drogi miedzy wawa a b-stokiem ty oszukancu jeden.
    Trasa S8 okrutnie nudna prosta, jedna długa prosta znany mi każdy metr tej trasy. Szkoda opon. Ciągle po prostym, bo u mnie w okolicy z unijnej kasy porobili piękne drogi, ale wszystkie proste. Nie ma gdzie nawet zakrętów poćwiczyć
    Tylna opona 2 tys km przebiegu i za chwilę zacznie się robić kwadraciak Może nawet będę ją reklamował kurde.... robię slalomy, jeżdżę 3 razy każde rondo, ale to i tak nic nie daje. Nie wiem jak tam u Was w stolicy i okolicy, ale u mnie to dramat z zakrętami.

    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 03-11-2021 o 14:08
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  9. #11969

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tom01 Zobacz posta
    Motul jest, czy nie, naprawdę to takie ważne? Żyjemy w czasach, na szczęście, gdzie w wysokiej jakości olejach można przebierać jak w ulęgałkach i na żadnym z nich sprzęt nie padnie z powodu oleju.
    Dokładnie tak. To jest klasyczna internetowa dyskusja o wadze ciężkiej na temat który w praktyce jest pomijalny ....

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Jest trochę takich motocykli na rynku obrośniętych legendą z plusami dodatnimi większymi niż zasługują. Dla mnie np Suzuki V-storm. Dwie jazdy testowe zaliczyłem na nim w salonie Suzuki. Rozczarował, a ta mała V-ka ciągnąca jak lokomotywa od dołu to bajka dla dzieci internetu. Nie wkręcisz go to nie jedzie, elastyczności tam żadnej, szarpak na niskich prędkościach, a do tego koza z wyważeniem nie wiadomo gdzie i jak wysoko położonym.
    Ale o którym VStromie mowa, bo są istotne różnice pomiędzy poszczególnymi modelami? Tak z opisu wrażeń to chyba jakaś trzysetka była....

    Cytat Zamieszczone przez Kojocisko Zobacz posta
    Stara Japonia i Anglia z tamtych lat to w większości już zabytki, a beemki nadal są użytkowe. I taki GS 1100 po 25 latach nadal jest bardzo fajnym motocyklem do jazdy, ze znakomitą mechaniką i bez grosza elektroniki.
    Trochę przesadzasz. Ileż do mnie trafia starych japońców co najmniej 20. letnich, a bywa że i 30. letnie. I nie widzę co by miało być w nich niefajnego... ...

    Cytat Zamieszczone przez Kojocisko Zobacz posta
    Dla mnie produktem dla dzieci internetu jest nowa Multistrada.
    Fajnie wiedzieć w moim wieku, że jestem dzieckiem internetu, bo mnie się bardzo podoba .
    Pozdrawiam
    Marcin

  10. #11970

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Cornelson Zobacz posta
    Ja z innej beczki. Polecicie jakiś kanał na yt o fotografii motocyklowej? Generalnie jak świecić. O samochodach już się naogladalem. Dodam tylko.

    Wysłane z mojego SM-N970F przy użyciu Tapatalka


    Trudna sprawa, Cornelson. Na YT nie widziałem kanału, ale może warto obserwować na eFBe fotografów pracujących dla teamów, tych co pracują przy imprezach sportowych, albo tych, którzy fotografują dla danej marki.
    Mi bardzo przypadły do gustu zdjęcia KTM, mimo, że są jakby lekko w HDRrze i pomarańcz jest niemal przesycony.
    Na YT ostatnio z zaciekawieniem obejrzałem film "od zaplecza" przy produkcji zdjęć w powietrzu:
    A tutaj o całym zestawie lamp:
    W sumie sposoby i techniki są podobne do siebie.
    Generalnie odnoszę wrażenie, że zwyczajne lampy reporterskie, przy profesjonalnej robocie, można schować głęboko do szafy
    Napisałem to w kontekście fotografii sportowej, takiej dynamicznej. Ustawianie modela i ujęcia statyczne, to zapewne nieco inna wiedza, sprzęt i okoliczności. Trochę jak praca z modelką
    CF

Strona 1197 z 1522 PierwszyPierwszy ... 19769710971147118711951196119711981199120712471297 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •