Close

Strona 1071 z 1523 PierwszyPierwszy ... 715719711021106110691070107110721073108111211171 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10 701 do 10 710 z 15221
  1. #10701

    Domyślnie

    Ja też bym się ty nie entuzjazmował. Ot, fajny motorek na początek. Wolna winda (free wind) nigdy jakoś świata nie zawojował, na pl.rec.motocykle z jedna sztuka była?
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  2. #10702

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Taki rarytasik znajomy sprzedaje, a kasy niet kurna olek ,Może ktoś chętny. Motocykl prawdziwy, nie kombinowany, cena wysoka... chyba.
    Kurde brał bym do lasu.
    https://www.olx.pl/oferta/suzuki-xf-...yYK7GrIwWHPE7s
    Cena nie jest taka zła. Jak za egzemplarze z 97 potrafią śpiewnąć 7 tyś. Mnie by pasował ale nie zawadza mi 10 tyś w kieszeni .

    Cytat Zamieszczone przez Nduro Zobacz posta
    To się nie nadaje do lasu. Za połowę tej kwoty kupisz w miarę dobrego trampka z połowy lat 90tych i będzie dzielniejszy w terenie.
    Hmmmm.. "w miarę dobrego trampka" - ciężki temat. Szukałem i wszystko skatowane gruzy. Powiedzmy że miałoby to sens ale nie za kwoty które za to wołają.
    Pozdrawiam
    Marcin

  3. #10703

    Domyślnie

    W sobotę miałem ciekawe zdarzenie. Jeżdżę sobie po serpentynach Słonne i widzę że w centrum zakrętu od wewnętrznej strony stoi gość i coś grzebie. Myślę sobie "ciekawe miejsce znalazł na postój", ale nie. Przy nawrocie znów stoi i dłubie. Więc przy następnej zawrotce stanąłem koło niego i zaraz stamtąd spieprzyłem na zewnątrz zakrętu, bo się okazało że pod prawą stopą nic nie mam i bym leżał w rowie.. No to idę do niego, a jemu się rozkręcił mechanizm zmiany biegów i nie miał czym tego poskręcać. Około 10 ludzi jeździło i nikt się nie zatrzymał. Ciekawe. Przepchaliśmy motóra na zewnątrz zakrętu, wyjąłem komplet narzędzi i sobie spokojnie pozakręcał co tam trzeba. No i tak sobie stoimy po wszystkim i rozmawiamy, pitu pitu a tu jedzie czwórka człowieków i jeden z nich tuż przed wyjściem z zakrętu wpadł w poślizg i poszedł pod barierkę. Podobno mu tylne koło wpadło w poślizg i nie odpuścił hamulca. Taki ładny Triumph się pokiereszował. Udało nam się go wyciągnąć, ale smutny to widok. Jadąc w Bieszczady po drodze widziałem dużo miejsc, gdzie już wilgoć podchodzi spod asfaltu albo kapie woda z liści na drzewach. I to właśnie w zakrętach. Tak że już będzie koniec tego rumakowania i trzeba wszędzie wypatrywać zasadzki. Dobrze że się temu człowieku nic nie podziało. W szoku był po jeździe na tyłku, ale cały.

  4. #10704

    Domyślnie

    Pwaos postraszył, że zakręty niebezpieczne to dziś pojechałam po prostu prosto ...., tylko opon szkoda

    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  5. #10705

    Domyślnie

    Oj tam straszył. W sobotę znów się wybieram. Ale rekreacyjnie. Fajne te analogowe zegary. Duże, ładne i czytelne.

  6. #10706

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pwaos Zobacz posta
    ..Fajne te analogowe zegary. Duże, ładne i czytelne.
    Takie dla niedosłyszących panów cały motocykl taki dla niedosłyszących
    Smartfony na kierownicach od wielu producentów przerażają. Jedyny do zaakceptowania i w sumie użyteczny bardzo to znów niestety widziałem w Bmw F 850 Gs i się podobało nawet. Przywykłem po godzinie jazdy.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  7. #10707

    Domyślnie

    Aktualny trend to małe wyświetlacze z upakowanymi informacjami, które w czasie jazdy nie są tak potrzebne jak obroty i prędkość czy włączony bieg. Nie lubię wyświetlacza w NC za to jaranie po oczach w nocy (wersja RC70C 2014 r. ma jeszcze ciemne znaki na jasnym tle) i tę małą linijkę obrotomierza. No cóż, może w przyszłym roku uda się to zmienić.

  8. #10708

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pwaos Zobacz posta
    ..... czy włączony bieg.....
    W moim włączony aktualnie bieg jest wyświetlany w BIG rozmiarze, i dodatkowo zdublowane wyżej na zielonej kontrolce, ale nie ma się co dziwić, bo według rożnych ankiet 80% użytkowników tego modelu to człowieki w wieki 46-58 lat czyli młodzież roztargniona już
    Poza tym mogę przyciskiem na manetce dusząc go mieć na wyświetla ciśnienie w oponach, temperaturę powietrza, średnie spalanie, chwilowe spalanie, zasięg w kilometrach, aktualne ustawienia zawieszenia, ile osób na pokładzie, czy są kufry dopięte wybrać czy nie czy kontroli trakcji, oraz tam inne ze 3 liczniki TRIPów i jeszcze jakieś mniej potrzebne rzeczy. No jest tego trochu, ale jest jak potrzebne, jak nie to można nic nie wiedzieć. Oczywiście temperatura silnika i stan zbiornika paliwa + kontrolki od systemów bezpieczeństwa i testu motocykla przed jazdą. Jak to w BMW kiedyś się dziwiłem dlaczemu te motocykle droższe niż inne teraz się nie dziwie.
    .
    nie żebym zachwalał, tak jako ciekawostkę
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 10-09-2020 o 21:35
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  9. #10709

    Domyślnie

    Urzekła mnie ta kontrolka "ile osób na pokładzie". Ale najbardziej dokucza w budżetowych modelach brak kontroli temperatury silnika. Przecież i tak silnik ma tę informację, ech ci księgowi biorący udział w procesie projektowania...

  10. #10710

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pwaos Zobacz posta
    Urzekła mnie ta kontrolka "ile osób na pokładzie". .
    jak pokazuje obrazek to ma sens

    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

Strona 1071 z 1523 PierwszyPierwszy ... 715719711021106110691070107110721073108111211171 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •