Close

Zobacz wyniki ankiety: Wybieram pracę numer:

Głosujących
97. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1

    19 19,59%
  • 2

    8 8,25%
  • 3

    8 8,25%
  • 4

    58 59,79%
  • 5

    4 4,12%
Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 47
  1. #1

    Domyślnie Zakończona [Bitwa] Reprodukcja, czyli sam zrób okładkę swojej ulubionej płyty



    Głosowanie zakończone:

    Zwyciężyła bezapelacyjnie praca nr 4 której autorem jest krzyzne


    Reprodukcja
    czyli sam zrób okładkę swojej ulubionej płyty




    [1]

    R.i.P




    [2]

    hackermuz




    [3]

    exchilex




    [4]

    krzyzne




    [5]

    pap911









    Można oddać jeden głos na jedno wybrane zdjęcie. Termin zakończenia głosowania widoczny nad ankietą.


    Wątek techniczny tutaj.
    Ostatnio edytowane przez elix ; 02-04-2010 o 20:04

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Głos poszedł, chociaż ciężko było

  4. #4

    Domyślnie

    Mój głos również oddany. Szkoda, że tak mało prac...
    Ostatnio edytowane przez R.i.P. ; 23-03-2010 o 21:29

  5. #5
    Rozmowny Awatar cialat
    Dołączył
    06 2008
    Miasto
    Reńska Wieś/Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    763

    Domyślnie

    Dla mnie faworyt jest tylko jeden nie było trudno powodzenia wszystkim uczestnikom

    Nic tak nie niszczy organizmu, jak długotrwała fizyczna bezczynność" - ARYSTOTELES

  6. #6

    Domyślnie

    ja tu reprodukcji żadnej nie widzę. chyba nastąpiło niezrozumienie pojęcia "reprodukcja".

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez teh_14m3 Zobacz posta
    ja tu reprodukcji żadnej nie widzę. chyba nastąpiło niezrozumienie pojęcia "reprodukcja".
    Proponuję zerknąć w wątek techniczny tego wyzwania to może Ci się sprawa rozjaśni.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elix Zobacz posta
    Proponuję zerknąć w wątek techniczny tego wyzwania to może Ci się sprawa rozjaśni.
    oprócz tego, że sailor ci już zwrócił uwagę, nic się nie zmieniło. Wciąż reprodukcji tutaj nie ma. No chyba że bierzemy pod uwagę wersję oryginalną, bądź co bądź jest to reprodukcja, z tym że raczej nie wasza...

  9. #9

    Domyślnie

    Wierzę, że przeczytałeś cały wątek i tam wszystkie wyjaśnienia padają - warto zajrzeć do słownika języka polskiego, słownika synonimów bo to chyba żadna niespodzianka, że w języku polskim słowa czy wyrażenia mają czasem kilka pokrewnych znaczeń.

    Poza tym nie chce mi się po raz kolejny dyskutować na ten sam temat tym bardziej, że kwestia nazewnictwa jest tu naprawdę trzeciorzędna bo w całej zabawie chodzi o zdjęcia, a w tym wątku głównie o głosowanie i komentarze dotyczące przesłanych prac. Namawiam więc do do głosowania i wyrażania konstruktywnej krytyki. Z mojej strony to koniec tego tematu.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elix Zobacz posta
    Wierzę, że przeczytałeś cały wątek i tam wszystkie wyjaśnienia padają - warto zajrzeć do słownika języka polskiego, słownika synonimów bo to chyba żadna niespodzianka, że w języku polskim słowa czy wyrażenia mają czasem kilka pokrewnych znaczeń.
    jedyna niespodzianka to taka, że jest to forum fotograficzne a nie fanów słowników języka polskiego oraz pokrewnych. Posługujemy się tu pojęciami fotograficznymi. Temat ma się nijak do zdjęć.

    A i btw, na jedynce pochrzaniła się kolejność warstw

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •