Close

Zobacz wyniki ankiety: Wybieram pracę numer:

Głosujących
97. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1

    19 19,59%
  • 2

    8 8,25%
  • 3

    8 8,25%
  • 4

    58 59,79%
  • 5

    4 4,12%
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 47
  1. #21

    Domyślnie

    No i bardzo dobrze, że poczekałem, aż się ukarze jedyneczka Swoją drogą niezłe zamieszanie z tą kolejnością się porobiło, IMO wszędzie powinno być w tej samej kolejności - oryginał po prawej, kopia po lewej, a tak to się zrobił mały b..., znaczy zamieszanie
    Pozdrawiam wszystkich - Piotr Kobylski

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pap911 Zobacz posta
    teh_14m3 niestety nikt nie zrobił zdjęcia wydrukowanej okładki.
    dokładnie o tym piszę od początku, nikt nie wykonał zdjęcia zgodnie z tematem.

    Więcej mi się już wam nie chce tego tłumaczyć, jest to błędne i tyle. A to, że w waszej piaskownicy na łopatkę się mówi grabki, to już mnie kompletnie nie obchodzi...

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez teh_14m3 Zobacz posta
    ... jest to forum fotograficzne a nie fanów słowników języka polskiego oraz pokrewnych. Posługujemy się tu pojęciami fotograficznymi.
    Cytat Zamieszczone przez teh_14m3 Zobacz posta
    Więcej mi się już wam nie chce tego tłumaczyć, jest to błędne i tyle.
    Naprawdę miałem się już nie odzywać w tym temacie, ale na brednie trzeba reagować.
    Widzisz ja posługuję się na forum językiem polskim i korzystam z jego bogactwa - ty się ograniczasz do "pojęć fotograficznych". Twoja sprawa, ale nie każ się ograniczać innym - uświadom więc sobie, że jest pewna różnica między znaczeniem pojęć "reprodukcja" i "reprodukcja fotograficzna". Poczytaj słowniki (do których zakładam się jeszcze nie zajrzałeś).
    To nie jest moja wina, że twoje pojmowanie słowa "reprodukcja" ogranicza się jedynie do "pojęć fotograficznych", ale przestań narzucać swoje wąskie widzenie innym.

    Czy w twoim przypadku "błona" to zawsze i jedynie "błona fotograficzna"? No bo przecież "posługujemy się pojęciami fotograficznymi" bo to forum fotograficzne...

    Definitywnie EOT z mojej strony.

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elix Zobacz posta
    [...] "błona" to zawsze i jedynie "błona fotograficzna"? No bo przecież "posługujemy się pojęciami fotograficznymi" bo to forum fotograficzne...
    No oczywiście, że tak! O błonie dziewiczej możemy mówić tylko u ginekologa, błonie bębenkowej u laryngologa, a o błonie komórkowej tylko na biologii. Nie gadaj Wojtek, że nie wiedziałeś?
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  5. #25

    Domyślnie

    lol.

    a ja sie nie bede wykłócał o pojecia, chociaż powinienem, w końcu taki mam zawód .

    Głos oddany.
    ef-ixy, de-ixy plus pare gratow starszych ode mnie.
    tomaszpietrek.carbonmade.com

  6. #26

    Domyślnie

    Jak zwykle bicie piany - każdy wie o co chodzi, ale trzeba zrobić dym, żeby był ruch w interesie...
    Pozdrawiam wszystkich - Piotr Kobylski

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elix Zobacz posta
    (...) uświadom więc sobie, że jest pewna różnica między znaczeniem pojęć "reprodukcja" i "reprodukcja fotograficzna". Poczytaj słowniki (do których zakładam się jeszcze nie zajrzałeś)
    a o czym ja piszę od początku? O defloracji raczej nie, więc chyba właśnie o tych dwóch pojęciach.
    Poza tym jeśli piszesz o języku polskim to wiesz również, że znaczenie słowa zależy od kontekstu. Ale przecież ja tu jestem debilem co słownik widział raz w życiu, przy okazji jak kradł z biblioteki gazety.

  8. #28

    Domyślnie

    teh..
    no ja tego nie rozumiem,
    powiedz mi tylko człowieku,
    co Ty próbujesz udowodnić w tej chwili?
    rozumiem, że trollowanie może być pomysłem na spędzanie wolnego czasu ale bez przesady - idzie wiosna :P
    pzdr
    48ProjectBlog[/CENTER]

  9. #29

    Domyślnie

    zagłosowano - dla mnie faworyt jest jeden
    p.s.
    proszę, niech jakiś "zielony" przeczyści wątek z OT
    Psychotrop vel Grzegorz Lucjan Laska von Lasocki

  10. #30

    Domyślnie

    A ja nie rozumiem jak można było nie dopilnować żeby w każdej pracy była zasada lewy oryginał, prawy reprodukcja To takie oczywiste Zagłosowałem

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •