Close

Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 92
  1. #21

    Domyślnie

    Nie moj dzial...ale wyeaze swoja opinie, ze pieknie i malarsko to wyszlo...
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  2. #22

    Domyślnie

    Pięknie
    Nic dodać nic ując!
    Sudety z balkonu

  3. #23
    Oszczędny w słowach Awatar M@rian
    Dołączył
    12 2009
    Miasto
    Chełm Śląski
    Posty
    229

    Domyślnie

    Fotka elgenacka, gratki dla Ciebie.
    Nikon D90, N 50mm 1.8 D, N 55-300, T 28-75, T 70-200, SB600

  4. #24

    Domyślnie

    Pięknie i super obróbka. Naprawdę EXTRA
    DeSiedemSto

    Uzależniony od dźwięku migawki

  5. #25

  6. #26

    Domyślnie

    Zdjęcie rewelacja, modelka piękna, obróbka, świetna ... aaa zapomniałem szkło zajeb......
    podpis niezgodny z regulaminem forum

  7. #27

    Domyślnie

    Mogę tylko powtórzyć że bardzo, bardzo, przyklasnąć i poprosić o jeszcze.

  8. #28

    Domyślnie

    no istotnie, stopien subtelnosci tego portretu delikatnosci i ..takiej dziewczecosci jest maxymalny praktycznie.. piekna sprawa.. a co to za tlo tam jeszcze? maziajkowate takie cos
    "Używaj serca i umysłu po to, aby wspomagać siebie i bliźnich dobrym słowem, życzliwością i budzić w nich zachwyt dobrem."

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bukkake cowboys Zobacz posta
    forma powraca


    patrze na twoje zdjęcia i widzę że retuszem w pewien sposób próbujesz imitować analoga|||nie jest tak ???

    może się mylę.. a może warto było by wreszcie wydać te 500zł na 180/2.8 Sonnar/CJZ?? - miałbyś wreszcie miękką GO w kwadratowym formacie


    reasumując - zdjęcie bardzo się podoba a Marysia uzależnia

    przez całe moje "cyfrowe życie" próbuje osiągnąć plastykę, sposób obrazowania jaki można osiągnąć na analogach ..i nawet w duzej części juz mi się to udało, jesli chodzi o mały obrazek praktycznie jest juz tak samo..ale co z tego jak dla mnie w tej chwili punktem odniesienia jest MF czy nawet LF
    niemniej zgadza się obróbką również staram się jak najbardziej upodobnic obraz do analogowego, uzywam praktycznie tylko gotowych foitrów z nik pro color czy silver ale takich co symulują filtry/procesy analogowe (crossowanie, film effects itp), ostatnio również dokładam tekstury (da się to zrobic i w procesie wywoływania ale w przeciwieństwie do innych warstwę z teksturą nie nakładam z mniejszym kryciem i maskowaniem, ale za pomocą mieszania warstw (soft light) , znacznie ciekawiej to wychodzi
    Pozdrówka Jacek ....

  10. #30

    Domyślnie

    R e w e l a c j a.
    „Inteligencja kilku osób nigdy się nie sumuje. Głupota zawsze.” Docentx.
    --EIZO--

Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •