Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36

Wątek: Monika w SQ

  1. #11

    Domyślnie

    Właśnie, zapomniałbym, jest jeszcze backstage. Co prawda kiepska jakość, ale 5dmkII do samych backstage'ów kupować nie będe

    Nikon, Apple, Wacom
    LukaszBerlinski.pl | Mój blog

  2. #12

    Domyślnie

    od 1 do 5 bdb ! reszty mogłoby nie być, nie te kadry, nie te kąty
    choć na 2 wydawać się może biodro przyduże ale i tak wg mnie to zdjęcie jest na prawdę dobre
    kolor lepszy
    nie ma to jak dobra modelka
    ...

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez renard Zobacz posta
    od 1 do 5 bdb ! reszty mogłoby nie być, nie te kadry, nie te kąty
    choć na 2 wydawać się może biodro przyduże ale i tak wg mnie to zdjęcie jest na prawdę dobre
    kolor lepszy
    nie ma to jak dobra modelka
    W sumie to podsumowanie mi podpasowało, więc się dopiszę. Aby nie było jałowo, dodam jeszcze, że film pokazuje rewelacyjny reporterski strobbing w akcji i gdzieś tam na forum warto by go w podobnym wątku podczepić... lecę szukać. Bo pamiętam jakieś gnioty pokazywane, a tu widać (po raz kolejny), że sabinki i parasolki można naprawdę pięknie wykorzystać.

  4. #14

    Domyślnie

    Ale ta 35 na DX? Tak pytam o to żeby na przyszłość orientować się jak zmieścić z góry modelkę w kadrze a jej przy tym nie zdeformować zbytnio

    Za mosadem - świecone miodzio A co do pytania o kolor/bw - bw przeleciałem tak na szybko, ale kolor zdecydowanie lepszy

  5. #15

    Domyślnie

    bardzo świetne z wyjątkiem przesadzonej flary

  6. #16

    Domyślnie

    Jak zwykle połamałem przez Ciebie szczękę o glebę.... Świetne zdjęcia
    FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR

  7. #17

    Domyślnie

    ogniście,pomysłowo
    kadry na plus
    "Ten kto robi to co lubi,robi to najlepiej..."

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mOSAd Zobacz posta
    ...dodam jeszcze, że film pokazuje rewelacyjny reporterski strobbing w akcji i gdzieś tam na forum warto by go w podobnym wątku podczepić... lecę szukać. Bo pamiętam jakieś gnioty pokazywane, a tu widać (po raz kolejny), że sabinki i parasolki można naprawdę pięknie wykorzystać.
    Oj tak, dają super efekt. Już jedna potrafi wiele, a co dopiero cała ich "armia". Ja pożyczyłem na czas sesji od kumpla sb900 i wiem, że będzie to mój kolejny zakup. Komfort niepodchodzenia każdorazowo do lamp w celu zmiany mocy to duze ułatwienie. Minus taki, że lampki muszą się widzieć, ale mając kolejną sb900 jako master na body można już kierować odpowiednio światłem aby trafiło do czujek pozostałych lamp. u mnie w d70s minus taki że mam jedynie jedną grupę lamp i nie mogłem nastawiać osobnych mocy, ale można sobie z tym łatwo poradzić odstawiając lekko lampe lub zakładając szare, żelowe paski.

    PS wątek strobingowy już znalazłem i wrzuciłem foty.

    Cytat Zamieszczone przez Leatherface Zobacz posta
    Ale ta 35 na DX? Tak pytam o to żeby na przyszłość orientować się jak zmieścić z góry modelkę w kadrze a jej przy tym nie zdeformować zbytnio
    Tak, tak. 1.8 to jest właśnie DX, starsza pod analogi/FX była 2.0. Co do mieszczenia w kadrze, na filmie tego nie widać, ale do tego ujęcia z góry stałem na stoliku,a dodatkowo na nim była mała pufa. Byłem maksymalnie przy suficie.
    Ostatnio edytowane przez lookash ; 19-03-2010 o 16:40
    Nikon, Apple, Wacom
    LukaszBerlinski.pl | Mój blog

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lookash Zobacz posta
    Tak, tak. 1.8 to jest właśnie DX, starsza pod analogi/FX była 2.0. Co do mieszczenia w kadrze, na filmie tego nie widać, ale do tego ujęcia z góry stałem na stoliku,a dodatkowo na nim była mała pufa. Byłem maksymalnie przy suficie.
    Myślę, że pytającemu chodziło o to czy Twoja 35 była podłączona pod aparat DX'owy czy pełną klatkę. Bo na Twoim D70s robi się z tego prawie kąt widzenia 50mm na pełnej klatce.
    Zapraszam do skorzystania z usług fotografii i wideofilmowania ślubnego w Bydgoszczy.

    zawodowyfotograf.pl

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kondeusz Zobacz posta
    Myślę, że pytającemu chodziło o to czy Twoja 35 była podłączona pod aparat DX'owy czy pełną klatkę. Bo na Twoim D70s robi się z tego prawie kąt widzenia 50mm na pełnej klatce.
    W sumie nie pomyślałem o tym. Tak, podpięta pod DXa.
    Nikon, Apple, Wacom
    LukaszBerlinski.pl | Mój blog

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •