Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: wawa nocą

  1. #1

    Domyślnie wawa nocą



    wczoraj poszalałem po zmierzchu, oto efekty.

    *

    *

    *

    *

    *

    *

    jak wrażenia?

    D700 | N16-35/4 | N50/1.4G | N85/1.8D

  2. #2
    Oszczędny w słowach Awatar mirtius
    Dołączył
    01 2009
    Miasto
    Warszawa / Mińsk Maz.
    Posty
    46

    Domyślnie

    Mam słaby wzrok i monitor niedoskonały, ale jak dla mnie:
    1. Leci w lewo
    2. Gdzie jest ostrość?
    3. Nieźle, choć ja bym już nazwy (hotelu?) nie ucinał
    4. Przepalone
    5. Zamysł był żeby zdjęcie "leciało" w prawo, ale nie wiem po co
    6. Podoba mi się, dobre zdjęcie

    Myślę, że zrozumiałem koncepcję tego zestawu, aczkolwiek kadrowo leży (przede wszystkim), ostrość i światło szwankują Stać Cię na więcej!


  3. #3

    Domyślnie

    dziękuję za podpowiedzi, jednak mam kilka wątpliwości:

    1. Leci w lewo
    a możesz pokazać jak powinno być? bo ja jakkolwiek bym nie kombinował to zawsze coś będzie lecieć - a to gitara a to budynek. Do puki jestem o wiele mniejszy od budynku i tej gitary to nic na to nie potrafię poradzić. Ale może mnie oświecisz? (serio)

    Chciałem zobaczyć, jak Ty sobie radzisz na swoich zdjęciach, niestety żadnych nie opublikowałeś na forum, a w stopce nie masz linka do galerii..

    2. Gdzie jest ostrość?
    na śladach na śniegu..

    3. Nieźle, choć ja bym już nazwy (hotelu?) nie ucinał
    niestety nie miałem szerokiego kąta, a odejść się nie dało. z pewnymi rzeczami niestety trzeba się pogodzić.

    aczkolwiek kadrowo leży (przede wszystkim), ostrość i światło szwankują
    ostrość szwankuje? napisałeś dokłądnie jedną uwagę dot ostrości, więc nie wiem o co chodzi?
    światło też? tzn po za tym, że przepał (o rany, straszna sprawa), to gdzie niby światło szwankuje? bo o tym już nie raczyłeś napisać..

    nie zrozum mnie źle, ja wiem że te fotki nie są dziełami sztuki, to był jeden spontaniczny wieczór zapoznawczy z nowym nabytkiem. Stąd mogą się brać problemy z ostrością (zaskakująco płytka GO) czy przepałami, ale mimo to chciałbym dowiedzieć się czegoś konstruktywnego.
    D700 | N16-35/4 | N50/1.4G | N85/1.8D

  4. #4

    Domyślnie

    Nawet spoko, tylko nie kumam tego ostatniego zdjęcia, IMO pasuje do tej serii jak kwiatek do kożucha
    Pozdrawiam wszystkich - Piotr Kobylski

  5. #5

    Domyślnie

    wówczas tak zmarzłem, że ta kawa uratowała mi życie więc sam rozumiesz - mam sentyment do tej foty ;-DDD

    update:

    Ostatnio edytowane przez dame ; 25-03-2010 o 20:30
    D700 | N16-35/4 | N50/1.4G | N85/1.8D

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dame Zobacz posta
    wówczas tak zmarzłem, że ta kawa uratowała mi życie więc sam rozumiesz - mam sentyment do tej foty ;-DDD
    hehe no i teraz wszystko jasne
    Pozdrawiam wszystkich - Piotr Kobylski

  7. #7

    Domyślnie

    dame, trochę mnie zaskoczyła twoja postawa w stosunku do mirtiusa, w końcu wstawia się zdjęcia aby poznać opinie innych a nie każdy ma takie samo zdanie a to z kolei nie powód żeby na kogoś naskakiwać
    pozdro

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •