Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Redskull
    Co do fascynacji...

    Ja fascynacje cyfra mam juz za soba! Przerobilem 4 wlasne i kilka na testach... Wrocilem do analoga, bo kocham to uczucie niepowtarzalnosci kazdej klatki!
    Cos w tym jest faktycznie Ni hurt, ktorego tysiace laduje w komputerze i te dobre klatki "tona" w powodzi innych

    Gratulacje zakupu.
    Dzieki

    Ja dzis dopadlem Grip do mojej efci
    Gratuluje! Zawsze tansze zasilanie i lepszy chwyt A ja przyznam sie szczerze, ze mysle nad pozbyciem sie MB-15... F100 sam w sobie zasilany jest z paluszkow i ma bdb chwyt. Tak sie przyzwyczailem do uzywania korpusow bez tego dodatku, ze teraz tylko wchodzi mi w droge
    Pozdrowienia
    Sylwek

    Sprzet? Nikogo przeciez to nie obchodzi

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sylwiusz
    Cytat Zamieszczone przez ALF
    GRATULACJE!...zakon rycerzy analogowych rośnie powoli, ale stale
    Dzieki Rosnie, bo teraz jest dobry moment na kupno analogowego korpusu. Skoro F100 mozna kupic za 1/3 ceny sklepowej i znacznie taniej od 2 klasy nizej jako korpus stojacego D70 to jest to dobry interes. A korpusy jak F70 maja teraz takie ceny, ze mozna kupowac hurtem. Zreszta wystarcz poczytac felieton Mike Johnstone'a:
    http://www.fotopolis.pl/index.php?go...=1&nrarch=2775
    Najzabawniejszy jest zwlaszcza fragment o wizjerach
    Tiaaaa.. jak mozna sprzedawac takie korpusy tak tanio.. przyznam, ze kupilem F100 kilka dni temu za cene p ktorej nawet nie snilem... Gratuluje Sylwiusz - wkrotce w Zamku Czocha (jesli nas nie utopisa w smole i nie wytarzaja w piorach) poogladamy swoje zabawki...
    Pentax (LX) i Nikon (D610i D90)
    SPINNERSTRAPS

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Spinner
    Tiaaaa.. jak mozna sprzedawac takie korpusy tak tanio.. przyznam, ze kupilem F100 kilka dni temu za cene p ktorej nawet nie snilem... Gratuluje Sylwiusz - wkrotce w Zamku Czocha (jesli nas nie utopisa w smole i nie wytarzaja w piorach) poogladamy swoje zabawki...
    Dzieki. He he, beda jaja. Prezes klubu Pentaxa przyjedzie z Nikonami
    Pozdrowienia
    Sylwek

    Sprzet? Nikogo przeciez to nie obchodzi

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sylwiusz
    Cytat Zamieszczone przez Spinner
    Tiaaaa.. jak mozna sprzedawac takie korpusy tak tanio.. przyznam, ze kupilem F100 kilka dni temu za cene p ktorej nawet nie snilem... Gratuluje Sylwiusz - wkrotce w Zamku Czocha (jesli nas nie utopisa w smole i nie wytarzaja w piorach) poogladamy swoje zabawki...
    Dzieki. He he, beda jaja. Prezes klubu Pentaxa przyjedzie z Nikonami
    No tak - ze mną pewnie będzie podobnie Tyle, ze wezme cos dla zamydlenia oczu z JSS

    BTW - po tym jak nabrałem masy przez zimę i tak będziesz miał lepiej - jak nas będą chcieli ukamionować to będę napewno uciekał drugi więc spoko - nie stresuj się więc zbytnio... Od dziś juz wieczorkami będę jednak musiał zacząć trenować biegi...
    Pentax (LX) i Nikon (D610i D90)
    SPINNERSTRAPS

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Spinner
    No tak - ze mną pewnie będzie podobnie Tyle, ze wezme cos dla zamydlenia oczu z JSS
    W sumie ja tez moge wziac Optio 33WR No i zawsze mozna nakleic emblemat Pentax na Nikona i udawac, ze to unikalny korpus, ktorego wyprodukowana 2 sztuki

    BTW - po tym jak nabrałem masy przez zimę i tak będziesz miał lepiej - jak nas będą chcieli ukamionować to będę napewno uciekał drugi więc spoko - nie stresuj się więc zbytnio... Od dziś juz wieczorkami będę jednak musiał zacząć trenować biegi...
    Hehe, moze lepiej do Czocha zabrac stroje do baseballa?
    Pozdrowienia
    Sylwek

    Sprzet? Nikogo przeciez to nie obchodzi

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sylwiusz
    Hehe, moze lepiej do Czocha zabrac stroje do baseballa?
    Dla niewtajemniczonych - w Zamku Czocha odbedzie sie w maju II Polish Pentax Day...
    Pentax (LX) i Nikon (D610i D90)
    SPINNERSTRAPS

  7. #17

    Domyślnie

    W Szczosze sie bedziecie bawic ... fajny zameczek, znam go b.dobrze. Tam krecili "Gdzie jest Generał?"

  8. #18
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2005
    Miasto
    Ruda Śl/Katowice/Gliwice
    Posty
    217

    Domyślnie

    ja też gratuluje!!!!
    świetny aparacik nabyłeś..
    blog
    Pozdrawiam,
    Al

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •