Close

Strona 11 z 223 PierwszyPierwszy ... 9101112132161111 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 2222
  1. #101

  2. #102

    Domyślnie

    A ile naprawa tego dinksa by kosztowała? Wiesz może?
    Niestety już nie fotografuję, gdyż każdy jest lepszy ode mnie, ale miło mi pozostać w sympatycznym gronie

  3. #103

    Domyślnie

    jeszcze nie wiem dokładnie , wg telefonicznych rozmówek od 2000 do 4000 koron , tylko że za 2000 to kupię używkę z przebiegiem poniżej 10 000 , raczej skończy na ścianie pamięci obok EM , 301 i 801 . Jest dobry powód żeby kupić w końcu pełną klatkę , kobita już przygotowana że to musi stać się natychmiast : )
    Posiadam tylko marzenia, rozsiałem je u twych stóp. Stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach” W.B.Yeats

  4. #104

    Domyślnie

    No i potwierdza się, że D200 to aparat idealny. Twój się zepsuł, bo czuł podświadomie Twoją chęć zamiany na FX
    Niestety już nie fotografuję, gdyż każdy jest lepszy ode mnie, ale miło mi pozostać w sympatycznym gronie

  5. #105

    Domyślnie

    Mały update do wczorajszej awarii : )
    Jako że aparat został spisany na straty podkusiło mnie żeby w nim pogrzebać , chwila zastanowienia i genialny pomysł , trzeba coś podkleić pod lustro AF żeby zatrzymywało się w odpowiedniej pozycji , przymiarki z suwmiarką , doliczenie lekkiego nadmiaru który lepiej spiłować niż ma zabraknąć i kombinacja z różnego rodzaju kawałkami plastiku , najlepszym rozwiązaniem okazał się 5 mm odcinek plastikowej opaski zaciskowej , idealna szerokość żeby zmieściło się na krawędź wokół matrycy (na czerwono) i nie dotykało migawki , opaska wklejona równo z krawędzią lustra AF (na biało) klejem z rodzaju "super glue" może ciut gęściejszej konsystencji: )



    Pierwsze testy bateryjkowe na szybko , mierzone na środkową , nikkor 105 na f3 , reszta szkieł daje takie same efekty efekty


    aktualnie wszystko jest dokładnie podklejone i z podniesionym lustrem dosycha sobie na spokojnie , mam nadzieję że nie odpadnie toto od lustra , teraz wygląda jakby było wtopione w całość , oby tylko dociągneło do końca czerwca . W niedzielę bojowe testy na drifcie : )
    Posiadam tylko marzenia, rozsiałem je u twych stóp. Stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach” W.B.Yeats

  6. #106

    Domyślnie

    Hej. D200 mam od dwóch lat - foty rewelacja!
    Miałem problem z migawką - wypadła ostatnia lamelka i porysowała matrycę... Aparat kupiłem wtedy za 4 koła, do tego doszła naprawa w serwisie za niemałą kwotę 2500. Dlatego teraz mam bardzo duże opory by go sprzedać. Lampa zamyka się jak się aparat obróci w prawo (wypadł przycisk do otwierania lampy), grip upadł i jest teraz klapka na taśmę klejącą Do tego mam wyjeżdżone 200tyś zdjęć ponad.

    Bardzo wielka zaleta. Po wymianie matrycy liczba wykonanych zdjęć na gripie i na dwóch aku od 1400 do 2000! Tak, tak - na jednym aku od 700 do 1000, robię fotoreportaże, często sprawdzam stan baterii. Iso jest do niczego powyżej 1000 ale trzeba sobie radzić

  7. #107

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez blackmetal_x Zobacz posta
    Hej. D200 mam od dwóch lat - foty rewelacja!
    Miałem problem z migawką - wypadła ostatnia lamelka i porysowała matrycę... Aparat kupiłem wtedy za 4 koła, do tego doszła naprawa w serwisie za niemałą kwotę 2500. Dlatego teraz mam bardzo duże opory by go sprzedać. Lampa zamyka się jak się aparat obróci w prawo (wypadł przycisk do otwierania lampy), grip upadł i jest teraz klapka na taśmę klejącą Do tego mam wyjeżdżone 200tyś zdjęć ponad.

    Bardzo wielka zaleta. Po wymianie matrycy liczba wykonanych zdjęć na gripie i na dwóch aku od 1400 do 2000! Tak, tak - na jednym aku od 700 do 1000, robię fotoreportaże, często sprawdzam stan baterii. Iso jest do niczego powyżej 1000 ale trzeba sobie radzić
    chyba cię kojarzę
    Body nie wyglądało na aż tak zajechane

  8. #108

    Domyślnie

    Body jest masakrycznie wyczerpane Gumy są sklejane super glutem i kapło się trochę nie pod gumy, klapka gripa jest sklejona od podstawy aparatu aż po sam spód idzie taśma. Przynajmniej matrycę mam kosmicznie czystą, nie musze nigdzie go odsyłać do czyszczenia.
    NZ 6II, NZ 20mm 1.8, NZ 35mm 1.8, NZ 50mm 1.8, NZ 14-24 2.8

  9. #109
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    a ceny tych puszek ciągle idą w dół i warto brać dopóki w obiegu są niezajechane sztuki

  10. #110

    Domyślnie

    Własnie dzisiaj zasiliłem grono posiadaczy d200, ceny faktycznie lecą na łeb, ponieważ udało mi sie go kupić za 1450zł razem z gripem, i aparat wcale nie wyglada jak po wybuchu granatu nieopodal niego. Po pierwszym kontakcie, nieporównanie z d80!
    D600

Strona 11 z 223 PierwszyPierwszy ... 9101112132161111 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •