Close

Strona 103 z 223 PierwszyPierwszy ... 35393101102103104105113153203 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 021 do 1 030 z 2222
  1. #1021

    Domyślnie

    Padła po 80k, ale nie wiem z jakiego powodu. Zaczęło się od zawieszania w trybie seryjnym, po jakimś czasie zaczęła zawieszać się przy pierwszym zdjęciu. Oddałem body na czyszczenie i sprawdzenie migawki, a wróciło z nową migawką, nowymi gumami i wyczyszczone Ten remoncik kosztował mnie 1,3k ale było warto, bo body działa jak nowe i robi rewelacyjne zdjęcia
    NIKON SYSTEM

  2. #1022
    Oszczędny w słowach Awatar mystgen
    Dołączył
    11 2007
    Miasto
    Bielsko-Biała / Kraków
    Posty
    88

    Domyślnie

    a możesz napisać ile i za jaką usługę płaciłeś, oczywiście o ile masz to wyszczególnione na rachunku

  3. #1023

    Domyślnie

    1,3k PLN za migawkę, czyszczenie i gumy? oszalał?!

  4. #1024

    Domyślnie

    Za 1,3k kupiłbym sprawne d200 a padnięte miałbym na dawcę organów. Panowie serwisanci cenią się, ciekawe ile razy już zaśmiano im się w twarz...
    FF + szkła

  5. #1025

    Domyślnie

    Hmm...panowie. Za 1.3kzl kupimy sciuchrane D200, ktore prawdopodobnie niedlugo czekalby serwis. Cena za usluge wysoka, ale mysle ze sensowna. Po takiej naprawie popracuje dosyc dlugo bez niespodzianek.
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

  6. #1026

    Domyślnie

    Oczywiście życzę Koledze jak najdłuższej pracy bez przykrych niespodzianek, tak zapewne będzie.
    Różne już okazje widywałem, zdarzają się desperaci, którzy sprzedają dobry sprzęt po taniości. Za 1,3k niekoniecznie taki d200 musiałby być zajechany, trzeba tylko cierpliwie poczekać i obserwować ogłoszenia/aukcje.
    FF + szkła

  7. #1027

    Domyślnie

    Koledzy, zapłaciłem dokładnie za:
    -wymianę ogumienia kompletu
    -rozebranie i czyszczenie całego detektora AF
    -czyszczenie matrycy, komory lustra, detektora pomiaru światła, wizjera
    -wymianę migawki
    do tego za usługę doliczono 112zł, ale robota wykonana fachowo, aparat działa rewelacyjnie i sądzę, że popracuje jeszcze spokojnie z 3-4 lata bez najmniejszej usterki.
    NIKON SYSTEM

  8. #1028

    Domyślnie

    Cena wysoka ale komfort psychiczny, że mamy pewną puszkę jeszcze na kilka lat jest
    D200 / 18-105 VR

  9. #1029

    Domyślnie

    Lepsze wypakowanie prawie 1,5k na naprawę starego, pewnego body niż kupno nowej puszki. "Przejechałem" się w ten sposób na D300s, którego kupiłem z myślą o zamianie D200. Całe szczęście, że D200 jeszcze chodziło i mam D700, bo zostałbym ze szkłami ale z niesprawnym body. W D300s mam chyba walnięte styki, bo z samym szkłem jest git komunikacja, ale po podpięciu TC siada AF (zarówno w 200-400VR jak i w AF-I 300/2,, mało tego - pokazują się ogniskowe od 135mm do nawet 7800mm i F32 do F95 ! Ale to tylko wady mojego egzemplaża, które jeszcze zniosę wymieniając body na gwarancji, ale nie zniosę szumu na ISO 1600, który jest większy niż na D200 ! Co z tego, że obraz może aż tak nie traci na jakości jak zdjęcie jest zaszumione? I tak trzeba to odszumić, a im większy szum tym więcej szczegółów "ulatnia" się przy odszumianiu i wychodzi na to, że jakość ucieka totalnie. Jest gorzej niż z D200 gdzie jeszcze przy dobrym naświetleniu szumu aż tak nie widać i jakość jest na dobrym poziomie, a w D300s nawet korekta EV nie ratuje. Zobaczymy, jeszcze potestuję, ale do tej pory wychodzi na to, że D200 zostanie, a aparat który miał być jego godnym następcą pójdzie "do żyda".
    NIKON SYSTEM

  10. #1030

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adrian1115 Zobacz posta
    Cena wysoka ale komfort psychiczny, że mamy pewną puszkę jeszcze na kilka lat jest
    Czy ja wiem... znając wpadki tych z Podstępu to nie jest to do końca taki komfort psychiczny...

Strona 103 z 223 PierwszyPierwszy ... 35393101102103104105113153203 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •