Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
  1. #11

    Domyślnie

    Locter
    daj jej aparat do reki, niech zrobi Tobie zdiecie. Wytlumacz co chcesz osiagnac i jak, zapytaj co o tym mysli. 1 slowem zaangazuj w proces.
    D4,D700+grip,N14-24&24-70&70-200/2.8,50/1.4g,85/1.4g,sb-900

  2. #12

    Domyślnie

    dla mnie kiepsko, nawet bardzo kiepsko
    konwersja do B&W zupełnie nie udana
    ręce na jedynce jakby nie jej, i w dodatku świecą się strasznie względem reszty kadru,
    cień pod nosem na dwójce strasznie go powiększa, znowu obróbka
    mimika na trójce identyczna jak na wszystkich, kadr ok ale nie powala, znowu cień pod nosem, wygląda jak zaschnięta krew
    na ostatnim widać inny drogę obróbki, chyba trochę lepsza od pozostałych ale wciąż słabo, o przerysowaniach nic nie mówię bo zakładam że zrobiłeś to swiadomie, tylko po co ??
    zdjęcia robię

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kosior1125 Zobacz posta
    konwersja do B&W zupełnie nie udana
    ?
    Umiem zrobić "poprawną" konwersje, gdzie widać wszystkie półcienie, tony i inne duperele, tu chcialem miec głebokie czernie i cienie w ilości przeważającej. Co do reszty twoich zarzutów - nie będe sie kłócił, możesz miec swoje zdanie.

  4. #14

    Domyślnie

    tu nie chodzi o zarzuty ani o kłótnie, prosiłeś o krytykę a gdy ja dostajesz to się spinasz,
    czasem warto na zdjęcie spojrzeć jeszcze raz, przed pokazaniem go szerszej publiczności, wtedy samemu można zauważyć błędy
    zdjęcia robię

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kosior1125 Zobacz posta
    tu nie chodzi o zarzuty ani o kłótnie, prosiłeś o krytykę a gdy ja dostajesz to się spinasz,
    czasem warto na zdjęcie spojrzeć jeszcze raz, przed pokazaniem go szerszej publiczności, wtedy samemu można zauważyć błędy
    Po prostu nie kazdy ma taki sam gust, jedni preferują kontrastowe, ciemne bw, inni subtelne, itd. akurat mi pasowala tutaj taka stylizacja, ale jak widac nie musi pasowac kazdemu i oczywiscie ja to rozumiem. Ale dobrze że poznalem wasze opinie, bo juz mniej wiecej wiem czego oczekuja odbiorcy...

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •