Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Marysia

  1. #1

    Domyślnie Marysia

    Dawno nic nie pokazywałem w tym dziale, więc czas się przypomnieć. Marysie pokazywałem już kilka razy wcześniej, więc nie będę przedstawiał po raz kolejny. Licze na konstruktywną krytykę i opinie, jakie by one nie były.


    Pozdrawiam serdecznie.

  2. #2

    Domyślnie

    Przydałby się ktoś zwracający uwagę na ubiór (no ale nie każdy ma luksus posiadania czujnego asystenta). Nie lubię pogniecionych, podwiniętych ubrań, a także odznaczającej się bielizny. Tło ciapkowate okrutnie - rozprasza. Krzywa pozycja niekoniecznie mi tu pasuje. Zabrakło minimalnego odbicia z lewej jak dla mnie, by rozproszyć trochę mroki i jednocześnie nie wypalać tak bluzki po prawej. Szyja tak sobie wyszła. Po chwili uwagi, nie podoba mi się makijaż - pomiędzy ciemnym cieniem na powiece, a brwią, utworzyła się taka mało wyględna jasna "górka".
    Ogólnie jednak całkiem w porządku.
    Na plus brak silenia się na jakąś sztuczną mimikę, "trójwymiarowo" oświetlona twarz.

  3. #3

    Domyślnie

    Jak dla mnie z prawej strony zdjecia jest za duzo swiatla oraz okolice oczu sa za ciemne, szczegolnie z lewej strony.

  4. #4

    Domyślnie

    Taki portret w wersji klasycznej imho.
    D700/ S5Pro / N 80-200 f2.8 / N 85 f1.8 / S 8 f3.5 / T28-75 f2.8 / SB 900 / iMac27" / iMac 20" / iPad3

  5. #5

    Domyślnie

    Nie jest źle, drobiazgi techniczne i stylizacyjne są (Mosad wyczerpująco je opisał), ale dla mnie ujęcie zbyt statyczne. Modelka bardzo się stresowała?
    Z ciekawości: czym świeciłeś?
    a n a l o g o w i o r t o d o k s i . p l

  6. #6

    Domyślnie

    Modelka nie była wcale zestresowana, oczywiście uwagi techniczne jak najbardziej cenie i dziękuje. Jeżeli chodzi o świecenie to z grubsza tak miało to wyglądać. Wiem, że szyja może sie nie podobać, ale modelka już taką ma, a nie chciałem stęplować żeby nie wyszła z tego gładka rura.

    Świecona sabiną i parasolką.

    Zasadniczo, ta sesja to był test nowej puszki, przed przeczytaniem instrukcji i baaaaardzo na gorąco i na szybko. Większość, duuuuuża większość zdjęć poleciała do kosza. Dzisiaj też jestem umówiony na zdjęcia i tym razem mam nadzieję, że będzie lepiej. Efektami podzielę się jak tylko będą gotowe. Pozdrawiam.

  7. #7

  8. #8

    Domyślnie

    Boghol
    Pewnie zaczniesz mnie nienawidzić. Większość ma siniaki pod oczami a Ty uzyskałeś nad oczami. Jest to pewnego rodzaju odkrycie. Biustonosz kształtuje wątpliwą bluzeczkę. Całą pomiętoloną. No jest to pewien rodzaj buntu w wypowiedzi. I teraz powiem Tobie, że mój obiektywizm w wypowiedzi jest równy zero. Walcz z tym sam.
    „Inteligencja kilku osób nigdy się nie sumuje. Głupota zawsze.” Docentx.
    --EIZO--

  9. #9

    Domyślnie

    Nie mam powodu Cię znienawidzić. Siniaki nad oczami niekiedy zwane są makijażem i oczywiście może sie to nie podobać. I nie zamierzam walczyc z brakiem obiektywizmu w Twojej wypowiedzi . Dzięki za komentarz.

  10. #10

    Domyślnie

    nie komentuje praktycznie zdjec na forum... ale to jest bardzo ladne.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •