Close

Strona 1 z 26 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 252
  1. #1

    Domyślnie Pocket wizard z CLS dla Nikona juz jest !

    Jest już działający prototyp i niedlugo bedzie faza testów a później produkt finalny dla nas...

    http://www.youtube.com/watch?v=8PrAL...layer_embedded

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MrQba Zobacz posta
    Jest już działający prototyp i niedlugo bedzie faza testów a później produkt finalny dla nas...

    http://www.youtube.com/watch?v=8PrAL...layer_embedded
    yyyy, ten tego, może więc do końca roku trafi do sklepów
    olender.me
    C5DmkII, C28/1.8, C85/1.8

  3. #3

    Domyślnie

    Jeeeee

    Czyli co muszę kupić pięć odbiorników?
    Jak to działa z Canonem - on tez ma coś a'la CLS - idzie to zgrabnie połączyć u nich błyski komunikacyjne z Wizardami?
    mój chory blog

  4. #4
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 777

    Domyślnie

    w wersji canona to juz jest chyba od pól roku. Radzę zajrzeć na CB, sa tam spore wątki na temat tych PW.

    jest sąsiedni watek na temat pocketów na canona, w których oczywiście jest OT na temat PW do nikona. A tu będzie na odwrót. Temat jest na temat pocketów nikonowskich, a schodzimy na temat pocketów canona.
    Trzymajmy sie tematu.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 12-03-2010 o 23:27
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  5. #5

    Domyślnie

    mam 3 flexy5 do canona. arcyfajna sprawa.

  6. #6

    Domyślnie

    Pojawiła sie informacja, że latem rusza produkcja jak tylko pojawi sie soft.

    "Nikon MiniTT1 and FlexTT5: We continue to expand camera compatibility and functionality while eradicating bugs. Our small beta test group receives frequent updates and once that frequency drops the beta program will expand. Production is tentatively scheduled to begin this summer once the firmware is ready."

    Pewnie na jesień zawita w sklepach

  7. #7

    Domyślnie

    Patrząc na ten wątek http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=141456, a właściwie jego finał
    po co wam ten Pocket Wizard?

  8. #8
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 777

    Domyślnie

    Po to by współpracował z innymi Pocketami i swiatłomierzem sekonica.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  9. #9
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 187

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Po to by współpracował z innymi Pocketami i swiatłomierzem sekonica.
    Jacku, obawiam się, że ten wynalazek będzie współpracował z Pocketami i śwaitłomierzem sekonica
    To jeszcze niepotwierdzona informacja, ale nie widzę żadnych powodów by rfCLS nie współpracował z powyższymi, czy też z Canoan'ami . Jak to jest naprawdę pokażą ostateczne testy.

  10. #10
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 777

    Domyślnie

    Z tego co do tej pory wiem, to żadna inna radiówka nie współpracowała z PW - i mam tu na myśli nawet najnormalniejsze w świecie manualne wyzwolenie. Po prostu danie impulsu. Fajnie by było gdyby chodził jakiś z pierwszych 4 kanałów PW (kolejne 28 kanałów mi nie jest potrzebnych), od razu bym dokupił kilka odbiorników.

    PS. Czy te kanały w PW to jest jakaś konkretna wąska czestotliwość, czy tez to jest kwestia kodowania sygnału?
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 17-05-2010 o 13:44
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

Strona 1 z 26 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •