Close

Strona 1 z 27 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 270
  1. #1

    Smile Nikon Coolpix P100

    Witam wszystkich

    Niedawno pojawił się na rynku nikon P100, czy ktoś z was miał z nim do czynienia??
    Zastanawiam się nad jego kupnem, co o nim sądzicie??

    pozdrawiam
    Kinga

  2. #2

    Domyślnie

    jest na matrycy CMOS, kręci filmy full hd, przyzwoita jasność obiektywu, dłuuuuuggggggiiiiiii zoom. lepszej jakości ekran

    dobry przedsionek do lustrzanki

  3. #3

    Domyślnie

    jeśli nie chcesz kupować lustra to można się skusić. ale na twoim miejscu wybrał bym coś tańszego
    jeśli traktujesz to jak przystawkę po której kupisz lustro to lepiej od razu kup jakieś tanie lustro.
    przed rokiem przechodziłem właśnie z p80 na d70
    straciłem na zakupie 200
    ty po roku stracisz wiecej
    ps. canon i tak będzie lepszy w tym segmencie (nie robię sobie jaj)

  4. #4

    Domyślnie

    a ja na kupnie d90 z wszystkim co już mam straciłem z 1700 zł....i co? a to, że taka kolej rzeczy........takim tokiem rozumowania nikt nic by nie kupował, bo i tak straci.....jeśli ci się podoba, to bierz i nie pytaj się.....aparacik na pewno da ci wiele satysfakcji i radości. (zdjęcia/filmiki) jest mały, zgrabny,....zdjęcia też będą ładne....a jeśli ci się fotografia spodoba, to za jakiś czas kupisz lustrzankę. ale taki zaawansowany kompakt, to dobre podstawy pod ewentualne lustro......
    ja polecam.....
    Ostatnio edytowane przez Antonioo ; 11-03-2010 o 19:10

  5. #5
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 187

    Domyślnie

    Brat ma P100, ja miałem 8800 - porównania w jakości i możliwościach niestety nie ma żadnego; oczywiście na korzyść CP 8800.
    Na dodatek 8800 z małym przebiegiem ( nie jest już produkowany ) można kupić za 1/3 ceny P100. Jedyną wadą dla Ciebie ( dla mnie to zaleta ), 8800 jest większy i cięższy ( ma też krótszy zoom, ale to mało istotne ze względu na jakość obrazka na długim końcu).
    D800; D300; 3xSB800; N70-200/2,8VR; T24-70/2,8VC; N50/1,4 itd

  6. #6

    Smile

    Ja potrzebuję właśnie czegoś lekkiego małego i wszechstronnego z dużym zoomem, głównie do robienia zdjęć na wyjazdach, całodziennych pieszych wycieczkach po górach itd. Cena nie jest takim strasznym problemem bo można go dostać już za 1450 zł po odliczeniu vatu bo mam taką możliwość wyjdzie lekko ponad tysiak A na lustro będzie kiedyś swoją drogą ...

    dziękuję bardzo za odpowiedzi

    pozdrawiam i czekam na dalsze opinie na temat P100
    Kinga

  7. #7
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 187

    Domyślnie

    W takim razie bierz P100 - ma sporo programów tematycznych, kręci filmy, ma duży LCD i polskie menu. Takie rzeczy jak stopka do lampy, czy inne zalety 8800 nie będą Ci potrzebne. Albo może zorientuj się kiedy będzie dostępny Fujifilm FinePix HS10 -będzie miał potężny 30 krotny zoom, fajne kolorki i mnóstwo nowych bajerów http://www.fujifilm.pl/aparaty_cyfrowe,s,89,ogolne.html
    D800; D300; 3xSB800; N70-200/2,8VR; T24-70/2,8VC; N50/1,4 itd

  8. #8

    Domyślnie

    Nad HS10 tez myślałam ale nie wiem kiedy będzie i ile będzie kosztować, a aparat chce kupić za miesiąc około, żeby mieć go na majówkę (wyjazd w góry)

  9. #9
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 187

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez monitta87 Zobacz posta
    Nad HS10 tez myślałam ale nie wiem kiedy będzie i ile będzie kosztować, a aparat chce kupić za miesiąc około, żeby mieć go na majówkę (wyjazd w góry)
    Poszukaj tutaj http://fujiklub.pl/viewtopic.php?p=168558#168558 i pewnie w kilku innych wątkach. Nie śledziłem tematu, ale cena będzie pewnie na poziomie prostej lustrzanki
    D800; D300; 3xSB800; N70-200/2,8VR; T24-70/2,8VC; N50/1,4 itd

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez monitta87 Zobacz posta
    Ja potrzebuję właśnie czegoś lekkiego małego i wszechstronnego z dużym zoomem, głównie do robienia zdjęć na wyjazdach, całodziennych pieszych wycieczkach po górach itd.
    Kinga
    Właśnie z myślą o takich zastosowaniach kupiłem wczoraj ten aparacik dla ojca i musze przyznać że jest świetny.
    Lekki, poręczny, szybki. Jakość obrazka b.dobra a filmy.... po prostu bajka.
    Wiele programów tematycznych, AF szybki - przy włączonym trybie śledzenia obiektu bez problemu łapał biegającego psa.
    Wieczorem postaram się wrzucić jakieś sample... jeżeli uda mi się dopchać do aparatu, bo jak na razie nowy właściciel wybrał się z nim na pierwszą wycieczke
    Nikon

Strona 1 z 27 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •