Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: ###

  1. #1

    Domyślnie ###

    Witam,

    takie to ciasne i szaro szare - ale czemu nie...






    pozdrawiam.
    I leave you, negative behind
    Watch me all in flames, on a butterfly I ride

  2. #2

    Domyślnie

    jestem na nie. nieostre, brzydko pocięte i oczy totalnie czarne... nic w nich nie widać. Skóra wygląda na na siłe wygładzaną, no i model mogł się albo porządnie ogolić albo nie golić w ogóle.

  3. #3

    Domyślnie

    Mnie też się nie widzi, bardziej mi to fotka przypomina nie udany pstryk ale może się mylę.
    Nikon D40 | N18-55 VR | YN460-II | I JESZCZE ROWER |

  4. #4

    Domyślnie

    Witam,

    dzięki za zainteresowanie...

    Cytat Zamieszczone przez Boghol Zobacz posta
    jestem na nie. nieostre, brzydko pocięte i oczy totalnie czarne... nic w nich nie widać. Skóra wygląda na na siłe wygładzaną, no i model mogł się albo porządnie ogolić albo nie golić w ogóle.
    Moim zdaniem zdjęcie nie musi być zawsze ostre ale zostawmy to. Co do oczu masz rację - skopałem to!
    Efekt skóry - mam problem co do filtra którego używam chyba za często i z uporem maniaka .
    Co do golenia to wole "brzydkie" zdjęcia - są ciekawsze
    Ale ładną panią nie pogardzę


    Cytat Zamieszczone przez Pimps Zobacz posta
    Mnie też się nie widzi, bardziej mi to fotka przypomina nie udany pstryk ale może się mylę.
    No - z gówna bata nie ukręcisz! No i masz mnie - złapany !


    Szkoda że nikt nic o konwersji nie napisał - próbuje coś wykombinować coś znaleźć... Osobiście wolę kontrastowe zdjęcia ale nie zawsze i nie wszędzie można taką konwersję zastosować.
    Starałem się coś ciekawego wycisnąć - ale im dłużej patrze na to coś tym bardziej mi nie gra


    Dzięki wielkie... będę działać
    I leave you, negative behind
    Watch me all in flames, on a butterfly I ride

  5. #5

    Domyślnie

    inflames - no cóż? ciężko coś pisać o konwersji bo ogólnie fotka nie gra. Zrób inne zdjęcie i taką samą konwersję a wtedy coś więcej będzie można powiedzieć.
    Nikon D40 | N18-55 VR | YN460-II | I JESZCZE ROWER |

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •