Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1

    Domyślnie kradzież reporterska

    Witam
    Ktos wyrazil przypuszczenie ze jedno z opublikowanych przezemnie (i wykonanych) zdjec jest kradzieza reporterska.
    Nie spotkalem sie wczesniej z tym pojeciem i nie wiem za bardzo o co chodzi.
    Czy dotyczy ono plagiatu czy tez publikacji wizerunku osoby bez jej zgody ? Bo nic innego nie przychodzi mi do glowy.
    Bylbym wdzieczny za wypowiedz.

  2. #2

    Domyślnie

    Napewno chodzi o to , że ty zdążyłeś zrobic zdjęcie, które on wcześniej chciał zrobić. Ubiegłeś go bo byłeś szybszy

  3. #3

    Domyślnie

    150 wejsc i 1 odpowiedz ?... Rozumiem ze sieje panike i niepowinienem sie przejmowac ?:>

  4. #4

    Domyślnie

    Kradzież reporterska jest wtedy, kiedy coś dziubniesz jednocześnie fotografując siebie samego w czasie dokonywania kradzieży, a następnie wyślesz zdjęcia dokumentujące ów czyn do redakcji gazety

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    Kradzież reporterska jest wtedy, kiedy coś dziubniesz jednocześnie fotografując siebie samego w czasie dokonywania kradzieży, a następnie wyślesz zdjęcia dokumentujące ów czyn do redakcji gazety

  6. #6

    Domyślnie

    Ja kradzieżą reporterską nazwał bym sytuację gdy:....ja przykładowo robię plener ślubny - biegam z młodymi po parku, ustawiam, wymyślam, blenda i inne takie a Ty w tym czasie focisz moich młodych na moich ustawieniach.

  7. #7

    Domyślnie

    Fodo ale kradzieżą było by to wtedy jak by wziął tez kase hehehe , a tak to backstages
    pozdrawiam Piotr


  8. #8

    Domyślnie

    już ja bym mu dał backstages

    na ślubniakach to może nie, ale jak robie sobie jakoweś widoczki to mam zabezpieczenie tyłów.......kudłate, zębiaste i waży 43 kg

  9. #9

    Domyślnie

    dzieckiaki bierzesz ze soba ? nie nudza sie ?

    edit -
    wpisalem w google taki termin, nic nie zwrocilo - wiec idac tym sladem - skoro nie ma o tym w google - to nie istnieje
    Ostatnio edytowane przez tumiwisizm ; 18-11-2006 o 02:23

  10. #10

    Domyślnie

    hehehehe ale się usmiałem z rana, może będzie miły cały dzień
    pozdrawiam Piotr


Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •