Close

Strona 479 z 481 PierwszyPierwszy ... 379429469477478479480481 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4 781 do 4 790 z 4803
  1. #4781

    Domyślnie

    Standard dla większości osób które zapoznają się z automatem ;p

  2. #4782

    Domyślnie

    Niby tak, ale w subaru ręczna skrzynia dawała dużą frajdę i nie spodziewałem się, że ten automat będzie miał tak szybki czas reakcji. Zrzuca jak trzeba kilka biegów w dół i ogień

  3. #4783

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adming Zobacz posta
    Standard dla większości osób które zapoznają się z automatem ;p
    To ja jestem niestandardowy jakiś
    F70, F100, S5Pro, S 10-20, N24 2.8D, N35 1.8G, N50 1.8D, N85 1.8D, N180 2.8D.
    Metz 40MZ3i, Metz 54MZ4i, Sony A5000 i A6600.
    ex -
    F3HP, F80s, D610, N18-200, A6300

  4. #4784

    Domyślnie

    http://www.gieldaklasykow.pl/bmw-540...0-pln-wroclaw/
    ...taka ciekawostka dla Panów od 540i

  5. #4785

    Domyślnie

    Dłubał ktoś z Was przy czujnikach parkowania? Potrzebuję zidentyfikować przewód, w którym pojawia się napięcie (najlepiej 12V) w momencie wrzucenia wstecznego.
    Pursue happiness with diligence

  6. #4786

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Boryszuk Zobacz posta
    Dłubał ktoś z Was przy czujnikach parkowania? Potrzebuję zidentyfikować przewód, w którym pojawia się napięcie (najlepiej 12V) w momencie wrzucenia wstecznego.
    Pytanie czy tam jest 12V ? a napięcie powinno byc w każdym. chyba ze masz na mysli przed rozdzielnia
    Pewne jest od lampy wstecznego, stamtąd wyprowadzałem dla kamery cofania w busie

  7. #4787

    Domyślnie

    Ja muszę zrobić odwrotnie. Nie mogę uruchomić świateł cofania (włącznie z próbą programowania modułu od świateł) więc postanowiłem zrobić nową wiązkę z przekaźnikiem.
    Pursue happiness with diligence

  8. #4788
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Boryszuk Zobacz posta
    Ja muszę zrobić odwrotnie. Nie mogę uruchomić świateł cofania (włącznie z próbą programowania modułu od świateł) więc postanowiłem zrobić nową wiązkę z przekaźnikiem.
    Masz manual? Jesli tak, to sprawdź czujnik w skrzyni. Z niego idzie również impuls na czujnik cofania. Większość masz wysterowane masą, a nie plusem, na to też zwróć uwagę.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  9. #4789

    Domyślnie

    Z czujnika w skrzyni sygnal idzie do modulu od swiatel (FRM). Stamtad sygnal idzie do swiatel i do czujnikow parkowania. U mnie obwod od swiatel nie dziala i nie daje sie zresetowac. Podlaczylem zasilanie bezposrednio do akumulatora i potrzebuje je sterowac przekaznikiem, ktory sie zalaczy kiedy czujniki cofania dostana sygnal. Jednoczesnie mam nadzieje, ze FRM nie wykryje ingerencji i nie zamknie tez tego obwodu.
    Pursue happiness with diligence

  10. #4790
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    A wywala Ci komunikat o spalonej żarówce? Jeśli nie, to może gdzieś po drodze lub w oprawie może być zwarcie i moduł rozłącza prąd. Z tym obejściem to bym się raczej wstrzymał bo Ci się może namieszać. Z modułem świateł też bedzie problem, bo tam też jest zapisywany przebieg.

    Podłącz auto po komp serwisowy BMW - poza ASO też to miewają (taki oryginalny, nie INPA itp.) i zrób test serwisowy. Wywali Ci błąd wskazujący gdzie jest problem.
    Ostatnio edytowane przez Rafał_Sz ; 18-03-2019 o 11:41
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Strona 479 z 481 PierwszyPierwszy ... 379429469477478479480481 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •