Close

Strona 1 z 481 1231151101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 4803
  1. #1

    Talking Kwbmwfn - Klub Właścicieli BMW Forum Nikoniarze

    Tak po przeczytaniu wywiadu z phantomkiem naszło mnie, że jest nas wielu na tym forum z ADMINEM na czele. Phantomek powiedział "Fotografowie bez dobrej fury zostają z tyłu.", a ponieważ "Jeździ trzystukonnym, wypasionym bmw" to świetnie się wpisuje w fakt, że ponad 20% administracji i moderów też jeździ wypasionymi BMW, to załóżmy:
    Klub Właścicieli BMW Forum Nikoniarze.
    Może zrobimy zlotoplener? Wypasiona bumierka to wdzięczy temat fotograficzny, a wypasiona bumierka w ładnym pejzażu to bardzo wdzięczy temat fotograficzny, a już wypasiona bumierka w ładnym pejzażu z ładnymi modelkami to super wdzięczy temat fotograficzny
    Warunkiem przystąpienia do klubu będzie posiadanie BMW z bagnetem Nikona
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ALF Zobacz posta
    Tak po przeczytaniu wywiadu z phantomkiem naszło mnie, że jest nas wielu na tym forum z ADMINEM na czele. Phantomek powiedział "Fotografowie bez dobrej fury zostają z tyłu.", a ponieważ "Jeździ trzystukonnym, wypasionym bmw" to świetnie się wpisuje w fakt, że ponad 20% administracji i moderów też jeździ wypasionymi BMW, to załóżmy:
    Klub Właścicieli BMW Forum Nikoniarze.
    Może zrobimy zlotoplener? Wypasiona bumierka to wdzięczy temat fotograficzny, a wypasiona bumierka w ładnym pejzażu to bardzo wdzięczy temat fotograficzny, a już wypasiona bumierka w ładnym pejzażu z ładnymi modelkami to super wdzięczy temat fotograficzny
    Warunkiem przystąpienia do klubu będzie posiadanie BMW z bagnetem Nikona
    Oczywiście kolor jest dowolny,pod warunkiem że będzie to kolor ?...
    Mam też pytanie ,czy dopuszczalne będzie stosowanie ... przejściówek

  3. #3

    Domyślnie

    jak ktoś mnie zabierze do swojego BMW to się na taki plener piszę. Bo w tej sytuacji obciach przyznac że pod domem stoi japończyk... ciiii

  4. #4
    Tata Homera Awatar frostic
    Dołączył
    11 2007
    Miasto
    Bażanorzów Górnośląski ;)
    Posty
    527

    Domyślnie

    w innym miejscu na Forum marka BMW trochę traci notowania:

    Cytat Zamieszczone przez Redskull Zobacz posta
    Dzięki tym samplom juz wiem, że nie kupię BMW Tak gówniane otwieranie szyb widziałem ostatnio w volvo 850 z 94 roku
    SPAM nadal rządzi! Do spółki z Homerem… i Skiperem

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    Bo w tej sytuacji obciach przyznac że pod domem stoi japończyk... ciiii
    nic prostszego stock :
    http://c.wrzuta.pl/wm641/8c95968d000...ie%20jak%20bmw
    Pojawiam się i znikam...

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Imago Zobacz posta
    można to zrobić dokładniej

    Pursue happiness with diligence

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Boryszuk Zobacz posta
    można to zrobić dokładniej

    jak można tak hondę oszpecić bleeeeeeeeeeeeeeee , no ale dla silników i osiągów robi się nie takie rzeczy

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ALF Zobacz posta
    Tak po przeczytaniu wywiadu z phantomkiem naszło mnie, że jest nas wielu na tym forum z ADMINEM na czele. Phantomek powiedział "Fotografowie bez dobrej fury zostają z tyłu.", a ponieważ "Jeździ trzystukonnym, wypasionym bmw" to świetnie się wpisuje w fakt, że ponad 20% administracji i moderów też jeździ wypasionymi BMW, to załóżmy:
    Klub Właścicieli BMW Forum Nikoniarze.
    Może zrobimy zlotoplener? Wypasiona bumierka to wdzięczy temat fotograficzny, a wypasiona bumierka w ładnym pejzażu to bardzo wdzięczy temat fotograficzny, a już wypasiona bumierka w ładnym pejzażu z ładnymi modelkami to super wdzięczy temat fotograficzny
    Warunkiem przystąpienia do klubu będzie posiadanie BMW z bagnetem Nikona
    Czuję się dyskryminowany! To że nie mam BMW wyklucza mnie i wielu userów ze zlotopleneru! Chcę stanąć na czele i zgłaszam swój akces na moderatora
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sea21 Zobacz posta
    Chcę stanąć na czele i zgłaszam swój akces na moderatora
    he he he - będzie ban jak nic

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    he he he - będzie ban jak nic
    Ban to by był gdyby ktoś się przyznał, że nie lubi BMW, albo rzuciłby tekstem o zimnych łokciach
    czarne puszki, brudne słoiki, granaty, jakieś kable, elektroniczne ustrojstwa, błyskające cosie i metalowe tyczki coby się podeprzeć można było

Strona 1 z 481 1231151101 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •