Close

Strona 465 z 481 PierwszyPierwszy ... 365415455463464465466467475 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4 641 do 4 650 z 4803
  1. #4641

    Domyślnie

    Ale przecież ta 525 jeździ grubo ponad 200 i przyspiesza w jakieś 8,5 sekund. Czego chcieć więcej od samochodu. Prawie 200 KM musi dobrze ciągać ważący 1500kg samochód.
    Cena astronomiczna niby, jak za dwa auta prawie, ale patrząc z drugiej strony to może lepiej na dzień dobry wydać więcej i kupić auto z 40 tys przebiegu niż z 440 tys i potem dokladać w ratach, czas tracić, nerwy. W życiu nie ma nic za darmoszkę niestety.
    Musze pojexdizć w życiu luksusowym samochodem
    ps
    Focus mój idzie na sprzedaż, ładny zadbany samochód z malutkim przebiegiem. Jakby kto potrzebował diesla do pracy to proszę pisać.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  2. #4642
    Gaduła Awatar ku6i
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Górny Śląsk/Kraków
    Posty
    1 485

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Ale przecież ta 525 jeździ grubo ponad 200 i przyspiesza w jakieś 8,5 sekund. Czego chcieć więcej od samochodu. Prawie 200 KM musi dobrze ciągać ważący 1500kg samochód.
    Cena astronomiczna niby, jak za dwa auta prawie, ale patrząc z drugiej strony to może lepiej na dzień dobry wydać więcej i kupić auto z 40 tys przebiegu niż z 440 tys i potem dokladać w ratach, czas tracić, nerwy. W życiu nie ma nic za darmoszkę niestety.
    Musze pojexdizć w życiu luksusowym samochodem
    ps
    Focus mój idzie na sprzedaż, ładny zadbany samochód z malutkim przebiegiem. Jakby kto potrzebował diesla do pracy to proszę pisać.
    Weź poprawkę na to, że samochód który ma > 10 lat nawet jeśli nigdy nie wyjechał z salonu to może i tak mieć niektóre rzeczy do wymiany, jak np. gumowe elementy zawieszenia. Starzenie materiałów jest procesem nieubłaganym i dotyczy nie tylko ludzi Więc cudów nie ma, może się okazać, że kupisz wymuskany samochód z małym przebiegiem, w który i tak będziesz musiał wrzucić dobrych kilka tysięcy w ciągu 2 lat. Wiem, bo sam miałem podobne nastawienie, ale życie boleśnie zweryfikowało moje poglądy.
    Napisz coś więcej o tym swoim focusie.

  3. #4643

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ku6i Zobacz posta
    ... z małym przebiegiem, w który i tak będziesz musiał wrzucić dobrych kilka tysięcy w ciągu 2 lat. Wiem, bo sam miałem podobne nastawienie, ale życie boleśnie zweryfikowało moje poglądy.
    Napisz coś więcej o tym swoim focusie.
    Zdaje se sprawę, ale to i tak będziw ułamek tego gdybym kupił bemkę z przebiegiem 400 tys, czy nawet tylko 300
    Focus MK2 2010 TDCi 115 KM srebrny 5 drzwi, bezwypadkowy z polskiego salonu z pełną dokumentacją, historią serwisową , porządnie utrzymany estetycznie. Przebieg 47 tys km, tak tak 47 tys km. Autko jeżdżone na najlepszym oleju i najlepszych paliwach Dwa komplety porżadnych opon z oryginalnymi felgami Ford w tym jedne piękne alusy. Auto wyjątkowe na patologicznym polskim rynku.
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 06-09-2017 o 21:21
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  4. #4644
    Gaduła Awatar ku6i
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Górny Śląsk/Kraków
    Posty
    1 485

    Domyślnie

    Robin, jak masz pewne i mega zadbane auto, to czemu je sprzedajesz?

  5. #4645

    Domyślnie

    No właśnie Przychodzi taki czas w życiu człowieka, że chciało by się zrobić coś takiego co nigdy zrobić nie można było. Jak mówił król Julian zrobić to szybko zanim się dojdzie do wniosku, że to bez sensu. Lepiej żałować, że się zrobiło, niż, że się nie zrobiło. Skok z bangi, pojeździć luksusowym BMW, pojechać na Dominikanę, albo chociaż do Chorwacji
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 07-09-2017 o 08:38
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  6. #4646

    Domyślnie

    A cena i rocznik tego forda to?
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  7. #4647

    Domyślnie

    rocznik 2010, (kwiecień) a cena hmmmm.... sam nie wiem....
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  8. #4648

    Domyślnie

    To Mk2 czy Mk3?
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  9. #4649

    Domyślnie

    MK2 z końca produkcji. Wyposażenie GOLD, plus czujniki parkowania tył, przód i dołożone najwyższy model radia SONY pasujące do Focusa. Wyjęte fabryczne radio i wsadzone dokupione takie za 2200zł. Lepiej wygląda, znacznie lepiej gra. Na wszystko w tym aucie są faktury. Serwisowany przez cały czas wyłącznie w ASO Ford. Samochód nie przejechał nawet metra więcej niż to co ma na liczniku, a na tą chwilę dokładnie 46.075 km.
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 07-09-2017 o 14:20
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  10. #4650
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

Strona 465 z 481 PierwszyPierwszy ... 365415455463464465466467475 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •