Close

Strona 427 z 481 PierwszyPierwszy ... 327377417425426427428429437477 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4 261 do 4 270 z 4803
  1. #4261
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Nie mogłem patrzeć na drewno.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  2. #4262

  3. #4263

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rsz Zobacz posta
    Jedyny słuszny. Benzynowe 4.4 V8.
    W pełni się zgadam u mnie też ta V-ósemeczka gra pod maską (wersja bez vanosa)
    Nikon + Nikkor
    https://www.instagram.com/z_nurtem_sanu_i_dunajca/

  4. #4264
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    To jest nas trzech na forum z E39 540i. Ja, Ty i Alf.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  5. #4265

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rsz Zobacz posta
    Nie mogłem patrzeć na drewno.
    Z deszczu pod rynnę

  6. #4266

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    Z deszczu pod rynnę
    Z remizy do obory to bardziej adekwatne określenie
    Pursue happiness with diligence

  7. #4267

    Domyślnie

    a myslalem ze to ja jestem malo delikatny...

  8. #4268

    Domyślnie

    Rafał ma twardą skórę
    Pursue happiness with diligence

  9. #4269
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    A to moja wina, że Germańcy mają taki gust?

    Ale rozumiem Waszą zazdrość, to takie ludzkie.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  10. #4270

    Domyślnie

    Skoro to Klub Właścicieli BMW Forum Nikoniarze, więc pochwale się jeszcze nowym nabytkiem:
    BMW E21 1.6 z 1975 (zdjęcia poglądowe )





    Auto w dość dobrym stanie, jedno z pierwszych, które opuściło taśmę. Jestem jego trzecim właścicielem co mnie cieszy. Z zakupem tego auta wiąże się ciekawa historia, otóż kiedyś na dworcu kolejowym w Tarnowie zauważyłem starszego Pana, który odwoził małżonkę. Jako że lubię tą markę od razu takie bmw, które nie prawdopodobnie odróżniało się od pozostałych "nowoczesnych" samochodów, wpadało mi w oko.
    Udało mi się go zatrzymać i porozmawiać. Oświadczył, że nosi się z zamiarem sprzedaży jednak musi wybrać kolejne auto i nie wie ile mu to zajmie. Sam zaproponował bym mu pozostawił swój numer telefonu. I tak zrobiłem na malej kartce wypisałem go.
    Wiedziałem, że pewnie nigdy nie zadzwoni ale próbowałem.
    Panowie mineły równe dwa lata !!!!!! dzwoni telefon, numer nie zapisany.... Odbieram i słyszę "dzwonię odnośnie BMW...."....... To Pan Antoni oświadczył, że jest już na sprzedaż.
    Po max. 30 minutach byłem z żoną u niego pod mieszkaniem
    Dostałem do niej wszystkie dokumenty łącznie z ks. serwisową, historią umów kupna-sprzedaży, kilkoma książkami odnośnie tego modelu oraz kompletem kluczyków i oryginalnym briefem.
    U Pana Antoniego spędziliśmy około 4 godzin, trochę długo. Ale jak się okazało w szczerej rozmowie był tego powód. Otóż Pan Antoni powiedział, że ma wnuczka, który chciał ten samochód od niego ale nie chce mu go zostawić ponieważ wie, że to będzie koniec tej bmki.
    Wspomniał też, że ma sąsiada w miejscu gdzie garażuje auto, który od roku za każdym razem "męczy" go o ten samochód i to był powód, że tak długo musieliśmy czekać Sąsiad jechał do pracy i Pan Antoni chciał by nie zastał Nas kiedy zabieramy bmkę i wolał poczekać aż minie 15-sta
    Warto dodać, że jest to człowiek z zasadami czyli rzadkość w dzisiejszych czasach, a prawo pierwokupu jest dla niego istotne. Jak powiedział byłem pierwszy i dlatego zachował numer i zadzwonił do mnie jako pierwszej osoby informując sprzedaży.
    Tak do mnie trafiła, mam do niej komplet oryginalnych alufelg.
    Pali, jeździ, ubezpieczona zarejestrowana. Fajnie się nią raz na jakiś czas przejechać.
    Muszę pamiętać by dolewać do paliwa dodatek ołowiu by nie wypaliło gniazd zaworowych
    I to odpalanie przez przycisk światła przez pociąganie dźwigni... bajka.
    Nikon + Nikkor
    https://www.instagram.com/z_nurtem_sanu_i_dunajca/

Strona 427 z 481 PierwszyPierwszy ... 327377417425426427428429437477 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •