Close

Strona 377 z 481 PierwszyPierwszy ... 277327367375376377378379387427477 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 761 do 3 770 z 4803
  1. #3761

    Domyślnie

    Spokojnie, nie denerwuj sie Akurat Rafal jezdzi autem o zblizonej mocy Ale dzieki, jesli bede cos potrzebowal to nie omieszkam napisac. Chociaz to co chcialem wiedziec juz wiem
    Pursue happiness with diligence

  2. #3762

    Domyślnie

    Ok, jakby co to służę pomocą.
    sprzętem się nie chwalę... ale chętnie pochwalę się zdjęciami: www.janoo.pl

  3. #3763

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez janoo Zobacz posta
    bo ktoś tutaj ma kompleks małego ptaka...
    O przepraszam, ja ostatnimi czasy jeżdżę MINI

  4. #3764

    Domyślnie

    MINI to wbrew pozorom kawał fury. Spotkałem ostatnio takiego:
    sprzętem się nie chwalę... ale chętnie pochwalę się zdjęciami: www.janoo.pl

  5. #3765

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    Ciekawe, że jedna i ta sama firma dlaczegoś zaprojektowała 1-kę o gracji tapira i na jej bazie - dla odmiany - to cudeńko:
    http://moto.onet.pl/premiery/bmw-ser...zegolach/4ger5
    Po obejrzeniu reklamy BMW i3 już nic mnie nie zdziwi. Myślałem, że nie da się wypuścić już nic brzydszego niż 1-ka. Myliłem się...

    "...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."

  6. #3766

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez janoo Zobacz posta
    Chciałem tylko nawiązać do postu kolegi, któremu odpowiadałem odnośnie osiągów motocykla w porównaniu do osiągów samochodu. Jeżeli nie jest to 'na temat' to proszę usunąć post.
    Chcesz powiedzieć, że masz poniżej 3 sekund do setki i poniżej 10 sekund do 200? Ciekawe kombi.
    To, że motocykliści nie wykorzystują non stop pełnych możliwości pojazdu, nie znaczy, że nie ma różnicy z samochodem. Jest. Ogromna. I o tym pisze Borsuk. Łyknął już możliwości sprzęta i wie, o czym pisze.
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  7. #3767

    Domyślnie

    Nie przypominam sobie żebym w moich postach napisał, że mam 3 sekundy do setki i nie mówię, że nie ma różnicy między samochodem a motocyklem. Proszę czytać ze zrozumieniem i nie podawać błędnych informacji. A poza tym to osiągi samochodu nie zależą od tego czy samochód jest w wersji kombi czy nie tylko od między innymi od silnika. Z tego co wiem to akurat kombi ma mniejszy współczynnik oporu aerodynamicznego od innych wersji nadwozia. Wiem o czym piszę bo jeżdżę tym samochodem już kilka lat podczas kiedy ty tylko czytasz i cytujesz posty kolegów...
    sprzętem się nie chwalę... ale chętnie pochwalę się zdjęciami: www.janoo.pl

  8. #3768

    Domyślnie

    Ta dyskusja idzie w złym kierunku. Jako sprawca zamieszania poczuwam się do zakończenia przekomarzania się i warczenia na siebie. Ja wiem co chciałem wiedzieć.
    Pursue happiness with diligence

  9. #3769

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez janoo Zobacz posta
    osiągi samochodu nie zależą od tego czy samochód jest w wersji kombi czy nie tylko od między innymi od silnika.
    Głównie od stosunku mocy/momentu do masy i w tym samochód zawsze przegrywa z jednośladem.
    Ale jak Borskuk prosił, kończymy OT.
    Kombi, jakie posiadasz, z pewnością go zadowoli (wiem, jeździłem, także wersją M). Gdyby mnie było stać, z pewnością bym kupił.

    P.S. tak a'propos "tylko czytam" - przez prawie dziesięć lat zawodowo testowałem samochody, także tego (cytując klasyka).
    Ostatnio edytowane przez !AGresT ; 01-11-2013 o 18:25
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  10. #3770
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Wlasnie sie dowiedzialem, ze jakis zlamany ujec przejechal mi gwozdziem po bejcy (w Warszawie)... I jak tu sie nie zdenerwowac...

Strona 377 z 481 PierwszyPierwszy ... 277327367375376377378379387427477 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •