Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21

    Domyślnie

    ..to ja może dorzucę coś gwoli dopełnienia rozmowy na temat.
    Swego czasu do napisania kilku słów nakłonił mnie admin akwarystycznego forum z Rzeszowa. Podzieliłem się wypowiedzią na innych forach, a obecnie przerzuciłem z lekka uzupełnioną treść na mojego bloga.

    Jeśli ktoś ma ochotę to zapraszam:
    http://blog.krawcywizerunku.pl/?p=1386

    Bardziej zaawansowanych proszę o wyrozumiałość za język - pisałem dla akwarystów w odpowiedzi na pytanie "jak zrobić takie zdjęcia?"...

  2. #22

    Domyślnie

    Rzucilem okiem i pierwsza mysl: a gdzie jakies zdjecia? Troche razi tez kazde zdanie w osobnym wierszu. Zdarzaja sie tez bledy interpunkcyjne (?) np. spacja i pytajnik.
    O merytoryce nie pisze. Nie czytalem calego tekstu. Pewnie jest ciekawy i pomocny

  3. #23

    Domyślnie

    Zdjęcia są w osobnym poście, jest tam linkowanie do niego, wklejony kolejno po tekście.

    Każde zdanie nie jest w osobnym wierszu.
    Z pytajnikami jest ten problem że po zatwierdzeniu posta wordpress zamienia mi znaki typu cudzysłów, czy myślnik na znaki zapytania, jeszcze tego nie rozgryzłem. Ale dość OT.

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez docxxx Zobacz posta
    Rzucilem okiem i pierwsza mysl: a gdzie jakies zdjecia? Troche razi tez kazde zdanie w osobnym wierszu. Zdarzaja sie tez bledy interpunkcyjne (?) np. spacja i pytajnik.
    O merytoryce nie pisze. Nie czytalem calego tekstu. Pewnie jest ciekawy i pomocny
    o kurcze jakie wymagania.
    wszystko podstawione pod nos opisane dokladnie i jeszcze zle??

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •