Close

Strona 18 z 18 PierwszyPierwszy ... 8161718
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 180
  1. #171

    Domyślnie

    Myślę, że dyskusja powinna pójść w innym kierunku.
    Czy D50 będzie dobrą alternatywą dla tych co marzyli o D70.
    Czy funkcje, które różnią D50 i D70 (D70s) są znaczące czy nie
    Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.

  2. #172

    Domyślnie

    Ja ze swojego punktu widzenia odnosnie D50, jesli cena 3100 zl za body w europie stanie sie faktem to niech sie łaskawie sianem wypchaja. Moge im wyslac.
    Dziewiąty najstarszy użytkownik forum.
    Sansa Clip 4 GB + Sennheiser PX100 II
    kekacz.blogspot.com

  3. #173

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lamP.Art
    A mi się tam d70s podobna - choćby za to, że ma wejście do studyjnengo flasha. Niestety ten sam bląd co w 10D - wejscie jest z boku a nie z przodu. Narazie zbieram na d70, ale zanim uzmieram to pewnie będzie jakiś d70 S Mark II albo i III i bedzie miał wszystko, co prawdziwy aparat mieć powinien Może w końcu to lustro podnoszone i pomiar światła z manualami?
    Po co podnoszone lustro?

    [ Dodano: Czw 21 Kwi, 2005 ]
    Cytat Zamieszczone przez Radek
    NIKON i tanie lustrzanki, chyba jeszcze przyjdzie troszke poczekać - z 3 lata;
    chyba lepiej nabyć olympka 7070
    Co to jest 7070 i czemu taki drogi
    D3-sta|16-85VR|105VR

  4. #174
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    Witam po raz pierwszy u Was!
    Stoję właśnie przed takim wyborem, jaki opisuje Władca Pixeli:
    Myślę, że dyskusja powinna pójść w innym kierunku.
    Czy D50 będzie dobrą alternatywą dla tych co marzyli o D70.
    Czy funkcje, które różnią D50 i D70 (D70s) są znaczące czy nie
    Będę wdzięczny za wypowiedzi na tak postawione pytanie.
    Pozdrawiam

  5. #175

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sylwiusz
    Cytat Zamieszczone przez bonnum
    Nie.. no ja się chyba zdenerwuję i kupię Canona (może w promocji dadzą jakąś drukarkę, tak jak to miał w zwyczaju HP)
    Nikon jest mistrzem w opóźnianiu wprowadzania nowych modeli na rynek.
    Canon wypuścił 350D a Nikoś JAK ZWYKLE obudził się z ręką w nocniku.. więc powiedział że wypuszcza nowy model.. jest jeszcze tak niedopracowany że w sklepach pokaże się za 2 miesiące
    Hehehehe. Lepiej wypuscic aparat dopracowany na rynek niz pelen bug-ow.
    Masz rację, jednak coś mi mówi że Nikon po prostu znów się spóźnił. Gdyby D70 wypuścił szybciej, przejąłby ogromną część rynku... D50 ma przejąć potencjalnych klientów 350D. Ale po 1sze znów się spóźnił.. po 2gie to nie jest już tyle lepszy sprzęt od konkurencji jak D70, po 3cie cena jest jednak dość wysoka... Ceny 350D spadną do czerwca.. i D50 może wejść z tą samą (albo wyższą) ceną co 350tka.

    Cytat Zamieszczone przez biadzi
    masz rację, canon jest właściwym wyborem dla bezmyślnego konsumenta szukającego (bla, bla, bla)
    Bez koment. Mnie wstyd było by coś takiego swoim nikiem podpisać.

  6. #176

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bonnum
    Gdyby D70 wypuścił szybciej, przejąłby ogromną część rynku...
    Mimo to D70 przejął ogromną część rynku. Jak widać nie dla każdego liczy się termin wejścia na rynek (oby przed konkurencją a jakość produktu na drugim planie)

    Cytat Zamieszczone przez bonnum
    Cytat Zamieszczone przez biadzi
    masz rację, canon jest właściwym wyborem dla bezmyślnego konsumenta szukającego (bla, bla, bla)
    Bez koment. Mnie wstyd było by coś takiego swoim nikiem podpisać.
    Masz w tym temacie do powiedzenia coś sensownego? Chyba stać cię na więcej.

  7. #177
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    Taak.....juz w momencie pojawienia sie 300D, Canoniarze pisali ze za pozno, za drogo, nie znajda sie klienci...i co ? Poki co 350D jest w cenie D70s , a D50 jest tanszy....po pierwszym nasyceniu rynku ceny z pewnoscia spadną tak jak to bylo z D70.

  8. #178

    Domyślnie

    panowie;
    godny następca D70 i D100 powinien mieć zaimplementowane VR bo inaczej du.... co to za rozwój...stoja w miejscu i tyle już nawet widziałem takowego coolpixa z takim bajerem - to troszke nie powaźne, że lustrzanka amatorka/półprofi nie posiada takowego wodotrysku

    mi by sie przydał i to bardzo

    [ Dodano: Pią 22 Kwi, 2005 ]
    Co to jest 7070 i czemu taki drogi
    no chyba waść kpisz!!!;
    http://www.e.pl/product/Olympus_C-70...m/Pro_ID=1358/

    i tylko bez dziwnych uśmieszków - robi ładne zdjęcia

    [ Dodano: Pią 22 Kwi, 2005 ]
    ale i tak jest nie ważne jaką marką robi sie zdjęcia czy to kompakt czy lustrzanka liczy sie efekt końcowy ale to pewnie wszyscy wiedzą....więc jestem mało odkrywczy
    pozdrawiam
    MiNiStRy


  9. #179

    Domyślnie

    No właśnie : powinien nadejść godny następca (z osobna ) d70 i d100 bez dwóch zdań! (są jakieś newsy dot. D100?) Może ja to się nie znam, ale np. 6 Mpix często może być niewystarczalne do robienia zdjęć w bardziej komercyjnych celach - weźmy na przykład banki zdjęć - no ten format A4 3500x2500 to minimum czyli ok 7-8 Mpix. Wiem że d70 to w założeniach lustrzanka amatorska, no ale 'byle' Canon już o tym pomyślał żeby jednak troche podjechać wyżej z rozdziałką...
    Ale ja tam się nie znam na sprzęcie, wolę się zastanawiać nad zdjęciami...

    pozdr
    cArLoOs krzywy nos
    D300 + Sigma DG 24-70 Macro +50mm Nikkor D AF + SB 800

  10. #180

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Radek
    no chyba waść kpisz!!!;
    http://www.e.pl/product/Olympus_C-70...m/Pro_ID=1358/

    i tylko bez dziwnych uśmieszków - robi ładne zdjęcia
    Ciekawe jak ladne zdjecia robi przy iso1600 i 450mm? <- dziwny usmieszek
    Za 3500 moge miec lustro ze szklem, wiec niewiele wiecej. Za 2000 to mozna kupic juz naprawde dobry i uniwersalny aparat kompaktowy jak np. Pasikonik FZ20.

    Pozdrowienia
    D3-sta|16-85VR|105VR

Strona 18 z 18 PierwszyPierwszy ... 8161718

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •