Close

Strona 3 z 18 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 180
  1. #21
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    Dzieki za znakomity tekst do stopki Jeszcze tylko powiedz ze Canonowskie L-ki nie maja sobie rownych to bedziesz moim drugim mastahem zaraz za Czachą

  2. #22

    Domyślnie

    to chyba tak samo jak z procesorami
    Intel vs. AMD
    tak się tylko zastanawiam, czy przypadkiem inżynierowie, którzy kiedys pracowali dla nikona nie przeszli do CANONA, to by mogło wszystko tłumaczyć

    a tak na marginesie - to troszkę jestem podenerwowany tym co widzę na sklepowych pułkach!!!
    pozdrawiam
    MiNiStRy


  3. #23
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    Poki co wspaniały Canon cos sobie nie moze poradzic z obnizeniem progu czulosci AF, nie jest w stanie wyprodukowac dobrego systemu blysku oraz kompletnie nie radzi sobie ze szklami szerokokatnymi....do tego stopnia ze czesto zawodowcy korzystający przykladowo z 1DsII zapinaja szerokokatne Nikkory przez przejsciowke lub szkla zeissa..bo na firmowej optyce dostaja jedynie 16 mpixli nieostrosci i aberracji chromatycznych Ale widze ze marketingowe macki Canona zaczynaja juz obklejac NIkoniarzy..szkoda Tutaj z pewnoscia trzeba im oddac duzy sukces.

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Radek
    podtrzymuje com powiedział - nawet się zalogowałem - teraz może być lincz

    obiektywy z górnej półki też CANON ma lepsze i na dodatek tańsze
    O Boze Tragedia po prostu, barkuje mi argumentow. Ide zakopac mojego D70. Rok w plecy powiadasz? Cholera niedobrze, musze szybko wyminic sie spowrotem na 10D, wtedy bede znow rok do przodu. Ić popstrykaj troche Canonem to zrozumiesz co znaczy zrobiony w h....ja przez marketing
    D3-sta|16-85VR|105VR

  5. #25

    Domyślnie

    co do systemu błyskowego to się zgodzę ale różnica po troszku sie zaciera, juz ETTLII jest w miarę sensowny - a i tak wiele osób nadal robi na zwykłym TTLu i nie narzeka; co do wyczynów z 1DSII nie widziałem więc nie wypowiem się, nawet nie słyszałem o tym ale ....nie mówię, że tak nie jest.

    porównajcie jedynie D70 i 350D w akcji; sprawne oko pewne rzeczy wypatrzy albo
    i nie
    pozdrawiam
    MiNiStRy


  6. #26
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    Widzialem....Canoniarze bardzo lubia sie podpierac dpreview. Ostatnio uzytkownik ktory ma oba zrobil tam bardzo ciekawe porownanie, ktore zaprzecza rozpowszechnianej ostatnio propagandzie o jakiejs gigantycznej przepasci jakosciowej...ludzie...nie dajcie sie wciagac w marketingowe macki, bo panowie juz zacieraja łapki. Myslicie dokladnie tak jak oni chca byscie mysleli.

  7. #27

    Domyślnie

    a ja jednak i tak przy analogu zostanę - oczywiście przy NIKONIe
    pozdrawiam
    MiNiStRy


  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kaleid
    Widzialem....Canoniarze bardzo lubia sie podpierac dpreview. Ostatnio uzytkownik ktory ma oba zrobil tam bardzo ciekawe porownanie, ktore zaprzecza rozpowszechnianej ostatnio propagandzie o jakiejs gigantycznej przepasci jakosciowej...ludzie...nie dajcie sie wciagac w marketingowe macki, bo panowie juz zacieraja łapki. Myslicie dokladnie tak jak oni chca byscie mysleli.
    Jezeli mowa o porowaniu Miljenki to porownanie potwierdzilo jedynie ze Canon nadal nie potrafi poradzic sobie z AF, a dodatkowo szumy zamienia na papke dla niemowalkow, dokladnie tak jak robil w przypadku 10D. Na szczescie jest pare softow firm niezaleznych, ktore nie robia papki z RAW-ow Canona, tylko ladnie prezentuja szumy
    D3-sta|16-85VR|105VR

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez arra
    Cytat Zamieszczone przez Kaleid
    Widzialem....Canoniarze bardzo lubia sie podpierac dpreview. Ostatnio uzytkownik ktory ma oba zrobil tam bardzo ciekawe porownanie, ktore zaprzecza rozpowszechnianej ostatnio propagandzie o jakiejs gigantycznej przepasci jakosciowej...ludzie...nie dajcie sie wciagac w marketingowe macki, bo panowie juz zacieraja łapki. Myslicie dokladnie tak jak oni chca byscie mysleli.
    Jezeli mowa o porowaniu Miljenki to porownanie potwierdzilo jedynie ze Canon nadal nie potrafi poradzic sobie z AF, a dodatkowo szumy zamienia na papke dla niemowalkow, dokladnie tak jak robil w przypadku 10D. Na szczescie jest pare softow firm niezaleznych, ktore nie robia papki z RAW-ow Canona, tylko ladnie prezentuja szumy
    Pokaż mi to na przykładzie niech zobaczę i uwierzę!!!
    POZDRÓWKA DLA WSZYSTKICH!!!

  10. #30

Strona 3 z 18 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •