Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 37 z 37
  1. #31

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez velaskez Zobacz posta
    Secik bardzo przyjemny. Zaraz obejrzę film

    EDIT: Hanni, jakiej blendy używasz?
    Lasolite 42"
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  2. #32

    Domyślnie

    Kadrowo dajesz radę, dość przyjemne portrety. BW bardzo przyjemne. Natomiast zdjęcia w kolorze są okropne, aż jestem w szoku. Zrozumiałbym gdybyś pracował na starym lcd, ale na iMacu. Sorry, ale kolorystyka do bani. 8a też jakoś mnie nie przekonuje. No i modelka się słabo spisała.

  3. #33

    Domyślnie

    heh udalo ci sie odbic pilke a tylko na to czekalem ( i prosze nie pisz ze nie )

    Twoj niebieski kolorek w ostatnim twoim watku jest bardzo oczojebny... i zastanawia mnie na czym Ty pracujesz patrzac na to zdjecie...
    to na czym ja pracuje nie ma w moich pracach nic do rzeczy kazdy kolor jest zamierzony to kwestia gustu a o nim sie nie rozmawia...

    I wlasnie na Twoim pierwszym zdjeciu kolorystyka jest do bani. niestety....

    kadrowo dajesz rade kolorystycznie tez m sie podobaja niektore Twoje prace ale bw nie zawsze mi podchodzi ( gust )
    A o pracy modelki proponuje nie rozmawiajmy
    Ostatnio edytowane przez hanibal ; 11-03-2010 o 22:13
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  4. #34

    Domyślnie

    ALe ja nie jestem złośliwy, wcześniej wszedłem na Twój wątek i powiedziałem do siebie dokładnie to co napisałem, ale nie komentowałem, bo byłem zajęty. Co prawda Twój komentarz mnie zmotywował, żeby powrócić do Twoich zdjęć i podzielić się moją uwagą. Bez żadnych złośliwości. Po prostu nie podoba mi się jak modelka na jednym zdjęciu ma włosy zielone na drugim granatowe, a na jeszcze innym jakieś siakeś. Przyjrzyj się i zastanów się czy to wygląda fajnie. Rozumiem lekki powiew jakiegoś kolorku dodać, ale żeby to robić tak mocno i to w cieniach to nie wygląda to estetycznie. Sorry, ale nie mój gust. I wcale nie musisz ponownie komentować moich zdjęć i to jeszcze w swoim wątku bo takie utarczki są bezsensu
    Aha a ja pracuję na starym CRT Hyundaia
    Peace !

  5. #35

    Domyślnie

    Mnie troszkę przeszkadzają krzywe linie w tle na twoich zdjęciach. Tutaj akurat tego aż tak bardzo nie widać (z pominięciem zdjęcia nr. 2 ), ale wcześniej było tego więcej. Myślę, że powinieneś bardziej zadbać o kompozycję poza głębią ostrości.
    D700, N24-70/2.8, N50/1.4 D, N70-200 VRII, Sigma 85/1.4, SB-800, SB-900, Manfrotto, Lastolite, Cokin

  6. #36

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kucza21 Zobacz posta
    A Po prostu nie podoba mi się jak modelka na jednym zdjęciu ma włosy zielone na drugim granatowe, a na jeszcze innym jakieś siakeś. Przyjrzyj się i zastanów się czy to wygląda fajnie.
    ale ja tak lubie... kazdo zdjecie obrabiane jest osobno bez wzgladu na poprzednie....
    poprostu
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  7. #37

    Domyślnie

    fajne ujęcia, trudno coś wybrać, wycisnąłeś z Rity sporo sexapilu.

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •