Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ozborn Zobacz posta
    Masz rację już próbowałem i robiłem podgląd wiadomości i jest blado. Masakra jakaś czemu kiedyś było git a teraz problem mam;/
    Wczesniej nikt nie zwrocil uwagi na to co masz......albo nie bylo Git tylko lepiej........czasami przy nowych sterownikach grafiki moze zmienic sie kolorystyka i kontrast......

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    Wczesniej nikt nie zwrocil uwagi na to co masz......albo nie bylo Git tylko lepiej........czasami przy nowych sterownikach grafiki moze zmienic sie kolorystyka i kontrast......
    A mam najnowsze stery od grafy bo wcześniej miałem Win XP a teraz mam Win 7 64bit i musiałem nowe stery może i dlatego. No to mam problem;/, ale lipa.
    NIKON D300+ MB-D10+ NIKKOR AF-S 80-200 2.8

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ozborn Zobacz posta
    A mam najnowsze stery od grafy bo wcześniej miałem Win XP a teraz mam Win 7 64bit i musiałem nowe stery może i dlatego. No to mam problem;/, ale lipa.
    Wczesniej tez nie bylo dobrze bylo tylko lepiej wyswietlane........u mnie tez pojawily sie problemy przy niektorych sterownikach pod W7....nie wszystkich nowych moge uzywac..........popytaj o znajomego z kalibratorem i dowiedz sie czy tobie nie skalibruje sprzetu......ok koniec tego OT

  4. #14

    Domyślnie

    Ogólnie za ciemna fota i na pewno masz problem z kalibracją jak mówi Grzesiek
    D4s/D500/ 2xS 10-20/ N 70-200 2.8 FL/ N 200-500 5.6/Pentacon 50 1.8 / Helios 58 -2 /Manfrotto 055 XPRO3/Lee filters

  5. #15

    Domyślnie

    A teraz jak to widzicie Panowie i Panie, ciemno jasno czy jak. Bo teraz jak ładuję na stronę to mam niby tak jak widzę na kompie.

    NIKON D300+ MB-D10+ NIKKOR AF-S 80-200 2.8

  6. #16

    Domyślnie

    Jest lepiej, ale zrobiło się trochę szaro, brakuje światła.
    LED ZEPPELIN

  7. #17

    Domyślnie

    Druga wersja zdecydowanie lepsza od pierwszej

  8. #18

    Domyślnie

    A tak może jakoś kurde dojdę do ładu i składu


    NIKON D300+ MB-D10+ NIKKOR AF-S 80-200 2.8

  9. #19

    Domyślnie

    Znów lepiej, ale jeszcze światła nieco brak... Idę w komara.
    LED ZEPPELIN

  10. #20

    Domyślnie

    Tak jak Zaurus napisal.......ale duuuzo lepiej

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •