Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie "Czarny" piorun...

    ...w nowym wątku ten sam temat, czy to jest właśnie mroczne? Czy moje BW jeszcze... i długo, długo nie.

    Z9 + D500 + D300s + S 10-20 + N 17-55 2.8 + N 50/1.8 + N 70-200 VR II + N 400 2.8 E FL ED VR

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Nie widze powodu dlaczego to zdjęcie miałoby być mroczne - dla mnie kolor lepszy
    K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
    http://bartekkw.deviantart.com/
    "Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams

  4. #4

    Domyślnie

    BW slabe....niestety....wyszedl dosc wyraznie przepal ktory ladnie sie schowal w kolorze........kolor jest bardzo dobry wiec lepiej zostan przy nim!

  5. #5

    Domyślnie

    BW wg, mnie dużo lepsze, wzrok skupia sie na tym co najważniejsze w tej fotografi czyli na "piorunie" BW o wiele silniej na mnie oddzialuje.

  6. #6
    woda
    Gość

    Domyślnie

    Jesli bw mialo dodac dramaturgii temu zdjeciu to niebo jest chyba jednak za jasne. Mysle, ze nawet mala winieta u gory pomoglaby tej wersji zdjecia. Waszk glownym motywem jest ow "uwieziony piorun". Przyciemnienie nieba, badz wlasnie winieta u gory zdjecia naprowadzilaby wzrok na to co mialo byc najistotniejsze w tej pracy.
    Ostatnio edytowane przez woda ; 02-03-2010 o 01:45

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    BW slabe....niestety....wyszedl dosc wyraznie przepal ktory ladnie sie schowal w kolorze........kolor jest bardzo dobry wiec lepiej zostan przy nim!
    Zapytam, czy chodzi o techniczną stronę, czy o odbiór?
    Z9 + D500 + D300s + S 10-20 + N 17-55 2.8 + N 50/1.8 + N 70-200 VR II + N 400 2.8 E FL ED VR

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •