Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: Wycena.

  1. #1

    Domyślnie Wycena.

    Witam.Potrzebuję waszej forumowej pomocy.Zostałem poproszony o sfotografowanie kilkunastu zestawów pościeli dziecięcej.Proste kompozycje na łóżku kilka detali.Na pościel ok 6 ujęć.Fotografie będą prezentować asortyment w sklepie internetowym i na allego.Do tego mam zrobić miniaturki i dać znaki wodne.To mała firma która jest tylko pośrednikiem a nie producentem.I nie wiem ile powiedzieć za taką usługę.


    Dzięki za pomoc.

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    strzał z d....y - 1000 PLN....

  4. #4

    Domyślnie

    Strzałów z d... nie potrzebuje.Chodziło raczej o jakieś sensowniejsze naprowadzenie na cenę.Ale dzięki

  5. #5

    Domyślnie

    tysiąc.... to ma sens, o ile nie trzeba prasować

  6. #6

    Domyślnie

    Po raz kolejny: opieraj się na cenniku ZPAF jako minimum...

    Ostatnio już miałem ochotę powiedzieć pewnej 'modelce', że jak nie wie ile ma wziąć za swoją pracę to niech innych nie pyta i nie bierze wcale, bo słoma z butów wychodzi. To samo tyczy się fotografów moim skromnym zdaniem.

    Przepraszam, ale mnie by było głupio pytać się o takie rzeczy choć żadnym profesjonalistą nie jestem :/

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Leatherface Zobacz posta
    Po raz kolejny: opieraj się na cenniku ZPAF jako minimum...
    Niech to bedzie jakas wytyczna, jesli nie wiesz jak wycenic swoja prace. Plus kasa za stylizacje, chyba ze to przygotuja we wlasnym zakresie.

  8. #8

    Domyślnie

    odpowiedz sobie na pytania:

    a) sprzęt (aparat, oświetlenie, modyfikatory światła) twój czy zleceniodawcy?
    b) aranżacja twoja czy jego - ty masz tylko przyjść ustawić sprzęt i cyknąć?
    c) pole wykorzystania zdjęć (czy faktycznie tylko zdjęcia na stronkę sklepu i allegro, czy potem się okaże, że jeszcze będą inne)?
    d) twoje umiejętności?
    e) twoje koszty?

    jak już się nad tym zastanowisz to Ci wyjdzie cena, przemnóż ją razy dwa i dodaj VAT
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Erie Zobacz posta
    odpowiedz sobie na pytania:

    a) sprzęt (aparat, oświetlenie, modyfikatory światła) twój czy zleceniodawcy?
    b) aranżacja twoja czy jego - ty masz tylko przyjść ustawić sprzęt i cyknąć?
    c) pole wykorzystania zdjęć (czy faktycznie tylko zdjęcia na stronkę sklepu i allegro, czy potem się okaże, że jeszcze będą inne)?
    d) twoje umiejętności?
    e) twoje koszty?

    jak już się nad tym zastanowisz to Ci wyjdzie cena, przemnóż ją razy dwa i dodaj VAT

    a)sprzęt mój
    b) aranżacja ich mają jakieś tam wyobrażenie co chcą
    c)tylko internet
    d)poradzę sobie spokojnie
    e) koszty zerowe.To budynek zaraz koło mojego miejsca zamieszkania.NIe ma kosztów dojazdów itd( jedynie vat)

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Leatherface Zobacz posta
    Przepraszam, ale mnie by było głupio pytać się o takie rzeczy choć żadnym profesjonalistą nie jestem :/
    Głupio może i głupio.Ale głupiej jest okradać własnego siebie.Lub zaniżać strasznie cennik.Dla tego wolałem się podpytać.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •