Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
  1. #11

    Domyślnie

    Ogladalem ten wynalazek u Huberta, pokazywal mi tez zdjecia i efekt jest naprawde przyzwoity zwlaszcza za te pieniadze. Sam nie wykluczam ze kiedys sie skusze. Jesli chcesz zobaczyc jakies sample to Janko Muzykant testowal to z 300D poszukaj na pl.rec.foto.cyfrowa a jak nie znajdziesz to poprosze go w czwartek w Oku zeby Ci poslal.
    Pozdrawiam Karol

  2. #12
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    Widze ze nie tylko ja sie interesuje tym konwerterkiem. Adminie: pogadaj z TRenciakiem, napomknal cos o konwerterze 0,5 bez znieksztalcen, winety i innych bajerow.

  3. #13

    Domyślnie

    Rzuce okiem na pyryfycy i poszukam watku Janka. Ciekaw jestem tych sampli. Co do konwertera TRenciaka, to sadze ze bedzie bardzo trudno dostepny. Juz kiedys szukalem podobnego, ale bezskuteczie. Po prostu trzeba na to trafic. Sam mam kiepska opinie o KING jako firmie, choc uksztaltowaly ja opinie ludzi w necie, a nie wlasne doswiadczenia. Nie neguje wiec juz niczego co sam moge przypiac i przetestowac. Dzieki za opinie Panowie.

  4. #14

    Domyślnie

    hmm koszystałem z tdgo typu konwerterów.... nie opłaca się... zwróć uwagę na spadek kontrastu i na ostrosć...lipa na maxa!
    Nikon d70s, 18-70, 70-300, Zenitar 16mm., 50 1.4

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •