Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26

Wątek: Kawałek bagna

  1. #1

    Domyślnie Kawałek bagna

    Nie czołgałem się


    1.


  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Kompozycja mi nie lezy - moj wzrok lata jak szalony. Tak wszystkiego po trache tu jest

  4. #4

    Domyślnie

    aaaa fuj.......gdzies ty to zrobil?
    Fajne!

  5. #5

    Domyślnie

    Bardzo dobre zdjęcie. Jest ładny widoczek, jest klimat, jest piękne światło. Bardzo mi się podoba.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    aaaa fuj.......gdzies ty to zrobil?
    Fajne!
    Aaa... kolo domu Mecze i mecze od kilku dni to, co dla mne najtrudniejsze. Proste kadry w miare opanowalem. Jednak w gaszczu sobie nie radze i nie spoczne poki nie zrozumiem
    Jekiej innej kompozycji tu szukac? Jest krzaczek po lewej. Jest drzewo w jasnej poswiacie w LG. A kompozycja do... jak pisze Radek. Straszny temat

  7. #7
    to
    Gość

    Domyślnie

    Mi się podoba, choć nie wiem jak by wyglądało z większą GO... gdybać sobie można, no chyba, że Tomasz ma też taką wersję

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nemeth Zobacz posta
    Bardzo dobre zdjęcie. Jest ładny widoczek, jest klimat, jest piękne światło. Bardzo mi się podoba.
    Hmm... no przyznam otwarcie, ze na Tobie bardziej polegam. Szczerze to staralem sie wyrwac i sensownie pokazac cos z tego gaszczu.
    Ostatnio edytowane przez GUINNESSts ; 01-03-2010 o 18:08

  9. #9

    Domyślnie

    Teraz tak patrze i wiem dlaczego moze sie nie podobac (bo mnie sie podoba bardzo) "nie czolgalem sie"!!!! To jest odpowiedz!

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez _tomek_ Zobacz posta
    Mi się podoba, choć nie wiem jak by wyglądało z większą GO... gdybać sobie można, no chyba, że Tomasz ma też taką wersję
    Niestety Za mgla i tak nic nie widac. A to na f8.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •