Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Szkoła Nikona

  1. #1

    Domyślnie Szkoła Nikona

    Witam,
    Przymieżam się do zakupu Nikona D90 i moje pytanie czy warto wybrac się do szkoły Nikona??
    Bo widziałem że mają kursy z obsługi tego modelu ewentualnie kurs fotografi??.

    Może ktoś z was uczestniczył i mi doradzi. Dzięki

  2. #2

    Domyślnie

    Musisz nam odpowiedziec na pytanie: Co już umiesz?
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  3. #3

    Domyślnie

    Może tak miałęm do czynienia tylko i wyłącznie z zwykłą cyfrówką.
    Chcę kupic lustrzanke i się uczyc czyli wszystko od podstaw.

    Zobaczyłem jakie kolega robi zdjęcia swoją lustrzanką i się zakochałem w zdjęciach, dodam tylko że on sam też nie ma dużego doświadczenia ale mi już wystarczyło

  4. #4

    Domyślnie

    Moim skromnym zdaniem ten kurs jest skierowany (co na pewno wcześniej NP potwierdziło sobie szeroko zakrojonymi badaniami telemarketingowymi) do osób nie umiejących czytać. Tyś coś tam przed chwilą napisał - więc podejrzewam że i czytać umiesz. Zatem... masz odpowiedź.

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2010
    Miasto
    Prawie nad morzem
    Posty
    51

    Domyślnie

    ja zakładałem podobny wątek, zobacz co u mnie napisali http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=131596
    jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubańczykom

  6. #6

    Domyślnie

    Jeśli jesteś bardziej inteligentny niż przeciętnie inteligentna małpa taki kurs nie będzie Ci potrzebny - nauczysz się wszystkiego sam albo z pomocą kolegów, zaś zaoszczędzone pieniądze przeznaczysz na sprzęt.

  7. #7

    Domyślnie

    Zdecydowanie szkoda wydawać kasę na jakiś kurs obsługi aparatu. Przeczytasz instrukcję obsługi, poeksperymentujesz z ustawieniami, poczytasz forum i lepiej na tym wyjdziesz. Kasę którą zaoszczędzisz dołożysz do obiektywów, lampy czy statywu.
    puszki...słoiki... trochę popsutych przetworów...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •