Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30

Wątek: __i__i__i__

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    dla mnie super, choć to nie mój styl

  3. #3
    kulten
    Gość

    Domyślnie

    Twój absolutny nr 1 . Baaardzo wysoko podniosłeś sobie poprzeczkę. Dla mnie bomba.

  4. #4

    Domyślnie

    No mi się bardzo widzi ta praca .
    Sterylność i czystość, to te elementy, które od razu przychodzą na myśl.
    Podłoga niczym alabaster .
    Fajnie, podoba się .

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kulten Zobacz posta
    Twój absolutny nr 1 . Baaardzo wysoko podniosłeś sobie poprzeczkę. Dla mnie bomba.
    Cytat Zamieszczone przez harb Zobacz posta
    dla mnie super, choć to nie mój styl
    Ups Chyba wziąłem sobie Twoje Marcin uwagi do serca - nie katowac zdjec mocna obrobka. Siedziałem nad tym zdjeciem 30min, z tego 15 ogladalem TV

    Dzieki chlopaki.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mich77 Zobacz posta
    Ups Chyba wziąłem sobie Twoje Marcin uwagi do serca - nie katowac zdjec mocna obrobka. Siedziałem nad tym zdjeciem 30min, z tego 15 ogladalem TV

    Dzieki chlopaki.
    nie słyszałem tej tezy Marcina ale zgadzam się w pełni, ostatnio prawie zapominam W NX-ie o Control pointach, (chć wyjątek stanowi moja ostatnia fota gdzie jeden jest nawet mocno widoczny ale umknął mi i nie zdążyłem dokonać korekty) jeżeli to raczej selektywna obróbka, rzeczywiście dobrze naświetlona fotografia (ale to bezwzględny warunek, w przeciwnym razie zabiegi niestety są niezbędne) wymaga niewielu zmian

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez harb Zobacz posta
    nie słyszałem tej tezy Marcina ale zgadzam się w pełni, ostatnio prawie zapominam W NX-ie o Control pointach, (chć wyjątek stanowi moja ostatnia fota gdzie jeden jest nawet mocno widoczny ale umknął mi i nie zdążyłem dokonać korekty) jeżeli to raczej selektywna obróbka, rzeczywiście dobrze naświetlona fotografia (ale to bezwzględny warunek, w przeciwnym razie zabiegi niestety są niezbędne) wymaga niewielu zmian
    Dokladnie, podstawa to dobry material prosto z aparatu. A co do Kultena, to jakos tak mowi, cos w tym sensie Skoro mu szum nigdy nie wychodzi to cos w tym musi byc

  8. #8

    Domyślnie

    Świetna praca Mich77... twój absolutny nr 1, tak jak Marcin prawi. R E W E L A C J A!

  9. #9

    Domyślnie

    w Castoramie nie ma takich wielkich białych pleksi, więc skąd żeś ją wytrzasnął?
    bardzo ładne

  10. #10

    Domyślnie

    pięknie jest, a teraz się będę czepiał, dalej nie czytać - dół trochę na styk jest i symetrii odrobinę brakło (ale może rzeczywistość jest krzywa) - można już czytać podoba mi się bardzo podobnie jak kilka ostatnich prac autora.
    Jestem szumofobem. S50F1.4A

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •