Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 30

Wątek: __i__i__i__

  1. #11

    Domyślnie

    Niebezpiecznie blisko do ...rysunku technicznego...
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  2. #12

    Domyślnie

    A dla mnie poza ogolnym wrazeniem na +, bedzie - za podloge. Za bardzo swieci jak dla mnie i nijak mi to nie gra z tonacja nieba

  3. #13

    Domyślnie

    No a tutaj mnie Panie zabiles! Dawaj na DA to do fav pojdzie!
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  4. #14

    Domyślnie

    Podoba mi sie!

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Strus Zobacz posta
    A dla mnie poza ogolnym wrazeniem na +, bedzie - za podloge. Za bardzo swieci jak dla mnie i nijak mi to nie gra z tonacja nieba
    Nie kazdy lubi taki rodzaj fotografii i to rozumiem Ale nie rozumiem czemu zwracasz uwage na swiecącą podłoge, gdy na kilku Twoich ostatnich pracach swiecila bardzo a niebo miales ciemne. NIe ma w moich slowach ani grama sarkazmu, takze nie odbierz tego zle

  6. #16

    Domyślnie

    aż mnie coś naszło i zaraz pojadę w plener...

    Dobra rzecz, mnie się podoba
    Czymtasem... pozdrawiam bombelkowo

  7. #17

    Domyślnie

    Rozbiłeś bank.... mówiąc z francuska rozje***łeś go na strzępy : O
    FX MIKKA GOTUJE ZDJECIA !
    skinny nigga pretty flacko, niggas rippin that choppers

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mich77 Zobacz posta
    Nie kazdy lubi taki rodzaj fotografii i to rozumiem Ale nie rozumiem czemu zwracasz uwage na swiecącą podłoge, gdy na kilku Twoich ostatnich pracach swiecila bardzo a niebo miales ciemne. NIe ma w moich slowach ani grama sarkazmu, takze nie odbierz tego zle

    Ale ja taka fotografuie lubie.... U mnie nie ma bardzo swiecacych podlog. A jesli je tak obdierasz to tym bardziej Twoja bedzie tu zdecydowana przesada. Ja powyzsze zdjecie widze jako fajne niebo, fajny motyw, fajna realizacje wymienionych elementow. Ale taka jasna podloga kompletnie mi burzy harmonie tego kadru. Po prostu widze zupelnie inne niebo i zupelnie inna podloge.

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Strus Zobacz posta
    Ale ja taka fotografuie lubie.... U mnie nie ma bardzo swiecacych podlog. A jesli je tak obdierasz to tym bardziej Twoja bedzie tu zdecydowana przesada. Ja powyzsze zdjecie widze jako fajne niebo, fajny motyw, fajna realizacje wymienionych elementow. Ale taka jasna podloga kompletnie mi burzy harmonie tego kadru. Po prostu widze zupelnie inne niebo i zupelnie inna podloge.
    Wszystko to rzecz gustu, ja taka podloge uwielbiam i bede sie tego trzymal.

  10. #20

    Domyślnie

    Wyśmienite !!!!!
    Pozdrawiam Krzysztof M.
    Mam co mam i jest mi z tym dobrze ....

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •