Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25
  1. #11
    st
    Gość

    Domyślnie

    Przy koncertach i imprezach sportowych generalnie nie ma problemu ze zdjęciami. Gorzej jest już z rejestracją materiału video na profesjonalnym sprzęcie. Jak wpadniesz tam z beta lub DVcamem to masz jak w banku że Cię pogonią...

    Pozdrawiam

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez velaskez Zobacz posta
    U organizatora, zależnie od imprezy
    Warto też dodać, że jeśli nie robisz dla żadnej gazety etc. to jest ciężej. Łatwiej wtedy olać człowieka

  3. #13
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2010
    Miasto
    Częstochowa
    Posty
    157

    Domyślnie

    Przepraszam, ale czegoś tu nie rozumiem. Co do akredytacji i robienia zdjęć... O podobnej sytuacji mówiła mi kiedyś koleżanka (taki lekki offtopic). Zrozumiałem z tego, że lustrzanka NIE, kompakt jak najbardziej. Czy to możliwe? I padło chore (jak dla mnie) stwierdzenie, że to ze względu na to, że lustrem można zrobić "profesjonalne" lub "nadające się do odsprzedania zdjęcia". Jak dla mnie bez sensu. Dodam, że wtedy chodziło o pewną ważną, zamkniętą imprezę kulturalną.

  4. #14

    Domyślnie

    Nie pamiętam co to była za impreza na której kiedyś byłem, ale obowiązywał zakaz wnoszenia aparatów tworzących obrazek większy niż *** mpix tak więc jest to możliwe

  5. #15
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2010
    Miasto
    Częstochowa
    Posty
    157

    Domyślnie

    Ale przyznaj że to sensu nie ma...

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Leatherface Zobacz posta
    Nie pamiętam co to była za impreza na której kiedyś byłem, ale obowiązywał zakaz wnoszenia aparatów tworzących obrazek większy niż *** mpix tak więc jest to możliwe
    Open'er Festival ma takie zasady. Tylko jest to trochę durne, bo limit jest bodajże 6mpix nie więcej.
    A taki D2h ma 4MP, i odbitki 30x45 z niego wyglądają bardzo ładnie A pliki jakie małe...
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  7. #17
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2010
    Miasto
    Częstochowa
    Posty
    157

    Domyślnie

    Otóż to, chyba oba przytoczone zakazy były wymyślone przez kogoś kto nie ma pojęcia o fotografii... to samo dotyczy kompaktu, zdolny fotograf (...). No, wiadomo o co chodzi

  8. #18
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 187

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Leatherface Zobacz posta
    Nie pamiętam co to była za impreza na której kiedyś byłem, ale obowiązywał zakaz wnoszenia aparatów tworzących obrazek większy niż *** mpix tak więc jest to możliwe
    W takim razie nie przejdzie żaden aparat, który jest duży i czarny
    Szkoda tylko, że ten Pentax jest w wersji limitowanej


    Strona ze specyfikacją i zdjęciem, które podlinkowałem http://www.wyobrazsobie.pl/foto/sprz...cji-anime.aspx
    D800; D300; 3xSB800; N70-200/2,8VR; T24-70/2,8VC; N50/1,4 itd

  9. #19
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2010
    Miasto
    Częstochowa
    Posty
    157

    Domyślnie

    A może tak analogowa lustrzanka?

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Art Erie Zobacz posta
    W takim razie nie przejdzie żaden aparat, który jest duży i czarny
    Szkoda tylko, że ten Pentax jest w wersji limitowanej
    Pentax zaszalał z tym K-X Akurat ta wersja jest limitowana, ale gdzieś rzuciło mi się w oczy, ze Pentax ma kilka (jeśli nie nawet kilkanaście) wersji kolorystycznych K-X w normalnej dystrybucji.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •