Close

Strona 2 z 25 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 244

Wątek: D3s-D700

  1. #11

    Domyślnie

    na pewno znasz specyfikację obydwu puszek...chyba już ktoś to napisał...czego ci brakuje lub co ci przeszkadza w d700...?
    D300s/MB-D10/17-55/35/50/85/70-200/SB600/ i ... brak czasu! Fuji X-T10/X-T20/18/35/56...

  2. #12

    Domyślnie

    Oczywiście jeszcze dobrze sobie odpowiedzieć jak często używamy np tych 9kl/s... oczywiście są momenty kiedy się przydaje jednak np mi najczęściej zamiast CH starcza spokojnie S Jeśli jednak kasa nie gra roli to bierz śmiało Jeśli jednak kasa ma znaczenie to jeśli masz już wszystkie szkiełka z zakresu 14-200mm to może fish albo coś jeszcze dłuższego? ale to już Ty musisz sobie odpowiedzieć czego Ci trzeba
    Dawniej system N - obecnie L(M) + F

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mirek Zobacz posta
    Co zyskam zamieniajac D700 na D3s ?
    Pytanie bardziej skierowane do forumowiczow co tak zrobili
    badz maja taki zamiar
    obejrzałem Twoje zdjęcia i odpowiedź brzmi

    NIC


  4. #14

    Domyślnie

    Wytrzymałość migawki, wizjer i lag - to może mieć znaczenie. No i fps. Więc nie przesadzajmy, że zamiana nie ma sensu. Ja się cieszę, że nikt znajomy w zasięgu ręki nie ma ,,detrójkek'' bo pewnie bym zaczął kombinować, a tak...d700 mam i chwalę

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez himi Zobacz posta
    Wytrzymałość migawki, wizjer i lag - to może mieć znaczenie. No i fps. Więc nie przesadzajmy, że zamiana nie ma sensu. Ja się cieszę, że nikt znajomy w zasięgu ręki nie ma ,,detrójkek'' bo pewnie bym zaczął kombinować, a tak...d700 mam i chwalę
    jasne ze są korzyści, ale pytanie trudno potrakotwać poważnie. Albo zamieniamy d700 na D3s bo odczuwamy jakieś niedomagania D700 których w d3s nie ma i w ten sposób podnosimy komfort pracy, albo kupujemy tak jak napisał Fatman -jako terapię antystresową, albo i jedno i drugie. Ale do zrobienia tego nie jest potrzebna asysta forumowych doraców i sami wiemy czy nam to potrzebne czy nie.
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  6. #16

    Domyślnie

    od ponad roku uzywam d700, a przez ostatni tydzien uzywalem d3s. Focilem tylko sport.
    Pierwsze wrazenie - brak roznic!. Normalna hala - ISO 2500 do 3200, f2.8 i czasy do 1/800. Obie puszki tak samo ustawione - sledzenie 3d i inne *******y.
    roznica fps - pomijalna.
    wizjer - do d700 mam dk-17m, wiec w mojej 7-setce byl wiekszy, a ze nie kryje 100%? Mi tam nie przeszkadza
    grip - kompletna porazka w d3s. Calkowite nieporozumienie... Ze szklem 70-200 (nie mowiac o czyms dluzszym z reki) nie da sie tego uzywac dluzej niz 1-2 godziny. Po 5 godzinach na hali myslalem, ze nie chwyce szklaniki wody...
    2 karty - akurat sie przydalo Jak sie jedna skonczyla w dosc waznym momencie, nie myslisz o szukaniu, tylko focisz dalej
    AWB - w obu podobnie, czasem gorzej, czasem lepiej. Nie narzekam
    filmy - kurcze fajna zabawka bylem przeciwny, ale po malej probie jestem za

    w zaszadzie to wszystko co zauwazylem. Ja osobiscie bym nie doplacil 10k pln do d3s. To swietna puszka i temu nie zaprzeczam
    Ale jesli masz kase, to d3s swietnie zadziala jako antystres

  7. #17

    Domyślnie

    Z D700 i D3 jest moim zdaniem tak. Ze jak sie ma D700 i sie krotko pouzywa D3 to wydaje sie, ze to to samo.

    Natomiast jak sie pouzywa D3 przez miesiac lub dluzej, to wtedy wrazenie po wzieciu do reki D700 jest nieco inne,
    kazda namniejsza roznica wychodzi jak na dloni. Mnie po takim eksperymencie przez pierwszy tydzien powrotu
    do D700 nic w nim nie pasowalo

  8. #18

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Slon Zobacz posta
    grip - kompletna porazka w d3s. Calkowite nieporozumienie... Ze szklem 70-200 (nie mowiac o czyms dluzszym z reki) nie da sie tego uzywac dluzej niz 1-2 godziny. Po 5 godzinach na hali myslalem, ze nie chwyce szklaniki wody...
    Możesz rozwinąć te wrażenia na temat gripa w d3s z 70-200?
    Nikon - trochę sprzętu, brak talentu

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez miechu1975 Zobacz posta
    Możesz rozwinąć te wrażenia na temat gripa w d3s z 70-200?
    Jest płytki i jak ktoś ma dużą grabę to potem bolą paluchy

Strona 2 z 25 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •