Close

Strona 3 z 27 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 265
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stig Zobacz posta
    Moze i fajna i ladna, ale ja chce jak najbardziej minimalistyczna! Niepotrzbne mi cale centymetry plastiku wokol, ani jakie pady, wyswietlacze i inne gowna.
    Wiem, że nie najbardziej minimalistyczna ale mega wygodna
    pozdrawiam Sebastian

  2. #22

    Domyślnie

    Jak minimalistyczna, to może takie coś: http://www.frazpc.pl/artykuly/419/Wirtualna/Klawiatura?
    Jacek

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stig Zobacz posta
    Lubie pewne rzeczy miec zupelnie proste, bez zadnych wodotryskow, itd. Do tych rzeczy zalicza sie m.in. klawiatura. ...No i teraz pytanie. Czy ktos posiada podobna w stylizacji klawiature z dobrze mocowanymi, dobrze dzialajacymi przy szybkim pisaniu, klawiszami? Chodzi o maksymalny minimalizm, zadnych nadmiarow plastiku -- ma byc jak najmniejsza i jak najbardziej podobna do tej na zdjeciu. Apple nie chce -- nie dosc, ze za droga, to jeszcze na pc trzeba kombinowac, zeby dobrze dzialala (a i tak bywaja problemy).

    Nie bierz tylko tego:


    Klawisze są za blisko siebie i mylisz się cały czas.
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  4. #24

    Domyślnie

    Samsung SDK1900

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stig Zobacz posta
    Szkoda tylko, ze ma te cholerna podporke pod nadgarstki.
    Ano ma - mi oczywiście to nie przeszkadza - ale rozumiem Twoje wymagania co do klawiatury więc od razu powiem, że podpórka jest integralną częścią całości i niestety nie odczepisz jej. Co do wspominanego UltraX to w porównaniu do Ilu ma dużo gorszy i mniej komfortowy skok. Szczególnie jeśli się pisze bezwzrokowo czuć różnicę w szybkości "klepania" na tych modelach.

    Stig - a co powiesz na ten model ?


    Ostatnio edytowane przez Calme ; 26-02-2010 o 20:34

  6. #26

    Domyślnie

    No ta Microsoftowa fajna jest - co najmniej z wyglądu. Tyle, że nie ma numerycznej...
    Pozdrawiam, Piotr

  7. #27

    Domyślnie

    szkoda ze nie mieszkasz w warszawie, dalbym Ci do przetestowania macowa duza bo lezy w pudle nawet nie wyjeta z folii, ja sam uzywam malej bezprzewodowej
    moim zdaniem jest bardzo wygodna

  8. #28

    Domyślnie

    Ja również używam małej apple bezprzewodowej, wymaga przyzwyczajenia ale po czasie pisze się na niej piekielnie szybko i wygodnie.
    Wyśmienicie spełnia warunek minimalizmu
    Przy sporym ekranie wygląda nawet lekko komicznie
    Ostatnio edytowane przez Andrzej Olender ; 26-02-2010 o 21:58
    olender.me
    C5DmkII, C28/1.8, C85/1.8

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tr0n Zobacz posta
    Wiem, że nie najbardziej minimalistyczna ale mega wygodna
    Mam lapka ibm i podpisuje się w 100%, że mega wygodna

  10. #30

    Domyślnie

    Też ostatnio szukałem klawiatury do PCta. Chciałem coś małego, bez klawiatury numerycznej i bez niepotrzebnych bajerów. Koniec końców kupiłem Appla na usb. Oglądałem różne modele, ale niestety te lepsze PCtowe wcale nie są tanie, a w sumie nie widziałem nic co by przykuło moją uwagę na dłużej. Nie da się ukryć, że do Appla trzeba się przyzwyczaić. Mi brakuje klawisza Delete Z zakupu jestem zadowolony, bo w tej cenie nie znalazłem nic, co by mogło się z Apple równać.

Strona 3 z 27 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •