Close

Strona 27 z 27 PierwszyPierwszy ... 17252627
Pokaż wyniki od 261 do 265 z 265
  1. #261

    Domyślnie

    mOSAd, dzięki za te wyczerpujące (jak na 2 dni) spostrzeżenia. To ja już wiem, że to klawa nie dla mnie – ponad wygląd, cenię sobie jednak funkcjonalność. Tak jak podejrzewałem – brak przestrzeni między blokami i eFami – może być irytujący. Nawet nieco tylko przycinające się klawisze, doprowadziłyby mnie do szewskiej pasji. No i te problemy z komunikacją. Nie, nie… To już nie dla mnie. Ja to widzę odwrotnie: wady (czy po prostu cechy konstrukcji) przytłaczają zalety (a właściwie tylko jedną – wygląd). Dzięki, że chciało Ci się tyle pisać.
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  2. #262

    Domyślnie

    Napisałem przed prośbą o relację i tak to był mój zamysł. Dodałem jeszcze uwagi drobne na koniec. Tak, wiem że te wady mogą przytłaczać zalety, stąd tak dokładna ich analiza. Jeżeli nie rozwiążę problemu komunikacji, to odsyłam zestaw - nie ma cudów. Ale jeżeli komunikacja będzie działała bezbłędnie w wypracowanej kombinacji, wówczas pozostanie tylko problem wysp funkcyjnych. Jeżeli przez tydzień uznam, że klawa się nie nadaje, to wrócę do pomysłu zakupu Logitecha DiNovo lub będę dobijał dalej moją przewodówkę.

  3. #263

    Domyślnie

    Odświeżę wątek. Mam problem z klawiaturą omega podłączaną przez bluetooth do laptopa. Klawiatura zainstalowana i poprawnie wykryta a jednak nie mogę na niej nic napisać, czy ktoś miał taki problem.??

  4. #264

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hudybart Zobacz posta
    Odświeżę wątek. Mam problem z klawiaturą omega podłączaną przez bluetooth do laptopa. Klawiatura zainstalowana i poprawnie wykryta a jednak nie mogę na niej nic napisać, czy ktoś miał taki problem.??
    Sprawdź w urządzeniach komputera czy jest zidentyfikowana jako urządzenie HID.
    Teoretycznie instalacja klawiatury wygląda bardzo prosto - podłączasz i działa. Warunkiem jest właśnie zidentyfikowanie jako HID i obsługa HID przez BT.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  5. #265

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GonzoG Zobacz posta
    Sprawdź w urządzeniach komputera czy jest zidentyfikowana jako urządzenie HID.
    Teoretycznie instalacja klawiatury wygląda bardzo prosto - podłączasz i działa. Warunkiem jest właśnie zidentyfikowanie jako HID i obsługa HID przez BT.

    Gonzo a czy możesz mnie naprowadzić jak to sprawdzić w win7??

Strona 27 z 27 PierwszyPierwszy ... 17252627

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •